Živě na Nova Sport

Bayern je ve finále Německého poháru. Rozhodující gól posvětilo video

Václav Trousil
10.6. 2020 22:40

Druhým finalistou Německého poháru se stal Bayern. Mnichovský velkoklub v semifinále porazil Eintracht Frankfurt 2:1. O trofej se utká s Leverkusenem 4. července na Olympijském stadionu v Berlíně.

Bayern do svého soupeře v prvním poločase bušil. Gól však vstřelil pouze Ivan Perišič, který po čtvrthodině hry zužitkoval rychlou akci. Pak měli Lewandowski a spol. spoustu šancí. Sám polský šutér spálil dvě obrovské příležitosti, jeho spoluhráč Coman pak netrefil prázdnou bránu.

A tak po změně stran přišel trest. Frankfurt se ve druhé půli výrazně zlepšil a Da Costa dokázal srovnat.

Jenže nerozhodný stav platil pouze pár minut. Bayern přidal a čtvrthodiny před koncem vyšachoval obranu soupeře. Lewandowski pak po přiťuknutí Kimmicha vstřelil druhý gól. Tuto branku ale kvůli údajnému ofsajdu Daviese zkoumal videorozhodčí. Opakovaný záznam ale prokázal, že kanadský záložník neporušil pravidla.

Eintracht tak znovu prohrával a vrhl se do útoku. Vypracoval si také jednu velkou šanci, ale neproměnil. Bayern tak zvítězil 2:1 a může obhájit titul v Německém poháru.

I finále Německého poháru budete moci sledovat 4. července na Nova Sport.