skvělá zpráva

Basketbalovou NBA bude NOVA Sport vysílat i další tři sezony!

Tomáš Satoranský
Zdroj: Nova Sport
Tomáš Satoranský
Téma:

Nejprestižnější basketbalová soutěž světa NBA bude i další tři sezony k vidění na obrazovkách stanic Nova Sport. Skupina Nova získala vysílací práva nejlepší basketbalu planety až do roku 2022.

Diváci se mohou těšit na přímé přenosy ze 4 zápasů týdně a na výkony jediného Čecha v soutěži Tomáše Satoranského, nově v dresu Chicaga Bulls.


„Cítíme, že popularita NBA u nás roste a velký podíl na tom má bezesporu Tomáš Satoranský, který se v zámoří dokázal prosadit. Po nedávném přestupu do Chicaga jsme s ním v létě natočili velký rozhovor, skvělé promo a na jeho zápasy se moc těšíme,“ říká vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Vysílání NBA dostane v televizi náležitý prostor. Stanice Nova Sport a internetový portál Voyo odvysílají až 4 zápasy týdně. NBA letos poprvé nabídne basketbalovým fanouškům o víkendech v průběhu sezóny živě až 48 zápasů v hlavním vysílacím čase.

Každou neděli odvysíláme zápas v lukrativním evropském čase v rámci tzv. NBA Sundays. Zápasy budou mít na starost zkušení komentátoři Nova Sport – Martin Kasparides, Petr Janouch a Michal Škorpil. Basketbalovou nabídku obohatí speciální doprovodné magazíny NBA, zvýšenou pozornost si zaslouží i NBA Christmas Games a NBA Paris Game 2020 s Milwaukee Bucks a Charlotte Hornets. Zámořský basketbal dostane prostor i na stanici Nova Action, která bude vysílat přímé přenosy a reprízy vybraných zápasů.

Díky prodloužení vysílacích práv budou diváci moci sledovat nejatraktivnější basketbalové zápasy světa a počínání Tomáše Satoranského v novém dresu Chicaga Bulls. Nová sezóna startuje 23. října 2019 s podporou stanic Nova Sport, Nova Action a internetového portálu VOYO.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:30 02:00

   Caro North - Expedition Antarctica

   02:00

   Basketbal: NBA All - Star Game 2020

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

 • Nova Sport 2

  • 01:05 03:45

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   09:00

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

Celý Program