Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

skvělá zpráva

Basketbalovou NBA bude NOVA Sport vysílat i další tři sezony!

Tomáš Satoranský
Zdroj: Nova Sport
Tomáš Satoranský

Nejprestižnější basketbalová soutěž světa NBA bude i další tři sezony k vidění na obrazovkách stanic Nova Sport. Skupina Nova získala vysílací práva nejlepší basketbalu planety až do roku 2022.

Diváci se mohou těšit na přímé přenosy ze 4 zápasů týdně a na výkony jediného Čecha v soutěži Tomáše Satoranského, nově v dresu Chicaga Bulls.


„Cítíme, že popularita NBA u nás roste a velký podíl na tom má bezesporu Tomáš Satoranský, který se v zámoří dokázal prosadit. Po nedávném přestupu do Chicaga jsme s ním v létě natočili velký rozhovor, skvělé promo a na jeho zápasy se moc těšíme,“ říká vedoucí sportovního programu skupiny Nova Dušan Mendel.

Vysílání NBA dostane v televizi náležitý prostor. Stanice Nova Sport a internetový portál Voyo odvysílají až 4 zápasy týdně. NBA letos poprvé nabídne basketbalovým fanouškům o víkendech v průběhu sezóny živě až 48 zápasů v hlavním vysílacím čase.

Schema vysílání NBA o víkendech sezony 2019-20
Zdroj: Nova Sport Schema vysílání NBA o víkendech sezony 2019-20

Každou neděli odvysíláme zápas v lukrativním evropském čase v rámci tzv. NBA Sundays. Zápasy budou mít na starost zkušení komentátoři Nova Sport – Martin Kasparides, Petr Janouch a Michal Škorpil. Basketbalovou nabídku obohatí speciální doprovodné magazíny NBA, zvýšenou pozornost si zaslouží i NBA Christmas Games a NBA Paris Game 2020 s Milwaukee Bucks a Charlotte Hornets. Zámořský basketbal dostane prostor i na stanici Nova Action, která bude vysílat přímé přenosy a reprízy vybraných zápasů.

Díky prodloužení vysílacích práv budou diváci moci sledovat nejatraktivnější basketbalové zápasy světa a počínání Tomáše Satoranského v novém dresu Chicaga Bulls. Nová sezóna startuje 23. října 2019 s podporou stanic Nova Sport, Nova Action a internetového portálu VOYO.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 04:05

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   04:05

   NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Tour de Mont Blanc

 • Nova Sport 2

  • 01:45 03:30

   Florbal: SPV – EräViikingit

   09:00

   Házená: HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen

   10:30

   Ötztaler Radmarathon

   11:00

   Cricket Champions League

   11:30

   Maxi Tip Poker Tour (20)

   12:00

   UFC Now (20)

Celý Program