Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.9. 2016 14:09
dojemné to je příběh

Basketbalista z NBA propadl smutku, ale fanoušci ho zachránili!

Ben McLemore
Zdroj: Profimedia

Asi každý má občas pocit, že sociální sítě šíří pouze negativní věci namísto sbližování lidí, je spíše rozdělují. Jenže také existuje mnoho pozitivních příběhů, které by se díky internetu nikdy neuskutečnily. Basketbalista Sacramenta Ben McLemore o tom ví své, protože málem přišel o svého nejlepšího přítele.

Pokud jde o čtyřnohé psí miláčky, tak asi každý, kdo někdy nějakého choval ví, že jsou plnohodnotnými členy rodiny.

 

Obránce Sacramento Kings to má podobně a své dva francouzské buldočky si náležitě hýčká. Ale mladší z nich, Rolex, se mu zaběhl. Malé štěně ztracené ve velkém městě, to nevěstí nic dobrého.

 

McLemor ho hledal všude možně, ale tvrdohlavý buldoček jakoby se do země propadl. Jenže moderní technologie, to je mocná čarodějka dnešní doby a tak neváhal a fotku svého miláčka umístil na twitter s prosbou o pomoc.
 

Francouzský buldoček
Zdroj: Twitter McLemore umístil na svůj twitter obrázky Rolexe.

 

Trvalo to skoro celé tři dny, ale nakonec se Rolex našel! Basketbalista si ho vyzvedl u lidí, kteří si všimli jeho fotky na twitteru a smutek vystřídala neuvěřitelná radost.
 

Ben McLemore
Zdroj: Twitter A tady už je radostné setkání.

Až se budete opět rozčilovat nad tím, že se vaši přátelé na sociálních sítích pouze dohadují a šíří nenávist, vzpomeňte si na Bena a jeho malého Rolexe.

mm TN.cz