Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal 1. fotbalová liga

Baroš zná trest: Za sprostá slova na sudího zaplatí "jen" pokutu!

Zdroj: TN.cz

Snad každý fotbalový fanoušek v Česku zaregistroval, jak pustil Milan Baroš do rozhodčího Jana Jílka po utkání Baníku a Slavie. Bývalý reprezentant byl naštvaný, že na něj nebyla odpískána penalta, která mohla ovlivnit výsledek utkání, který ostravský celek prohrál 1:2. Dnes se celá situace řešila před disciplinární komisí, která rozhodla o tom, že Baroš zaplatí pokutu sto tisíc korun, ale k té nedostal žádný distanc.

V 16. kole české nejvyšší soutěže hostila Slavia Baník. Sešívaní vyhráli těsně 2:1, ale všechno mohlo být jinak. To kdyby sudí Jílek odpískal v závěru penaltu na Milana Baroše. Ale nestalo se tak, i když později Jílek svou chybu uznal.

 

 

Jenže co to bylo platné. Po zápase v útrobách Edenu kvůli tomu nebyla o emoce nouze. „Hajzl jeden p*čo. Zk**rvy syn! Jsem zvědavej, jestli teď budete čtyři dny psát o tom, že je to zasloužené,“ řval na novináře Baroš. „Kde je ten Jílek zk**venej? Do p*če,“ pokračoval.

 

Sudí Jílek to sice do zápisu nedal, ale i tak tento incident dnes řešila disciplinární komise. Ta rozhodla takto: "Disciplinární komise potrestala hráče klubu FC Baník Ostrava pana Milana Baroše pokutou sto tisíc korun za disciplinární přečin Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám, poté, co použil hrubé vulgární výrazy na adresu rozhodčího v utkání s SK Slavia Praha," stojí v komuniké.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:35 13:10

   Ragby: Saracens - Gloucester Rugby

   13:10

   Běhej lesy – Karlštejn

   13:25

   Házená: Füchse Berlín - Rhein-Neckar Löwen

   15:10

   Nova Cup 2019 – Stolové hory

   15:20

   Fotbal: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   17:10

   RunTour – Brno

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   15:00

   Premier League Darts 2019

   17:25

   UFC Main Event (3)

   18:10

   MONETA Czech PGA Tour (1)

   19:15

   Fotbal: SM Caen - Girondins Bordeaux

   21:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program