Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal 1. fotbalová liga

Baroš zná trest: Za sprostá slova na sudího zaplatí "jen" pokutu!

Snad každý fotbalový fanoušek v Česku zaregistroval, jak pustil Milan Baroš do rozhodčího Jana Jílka po utkání Baníku a Slavie. Bývalý reprezentant byl naštvaný, že na něj nebyla odpískána penalta, která mohla ovlivnit výsledek utkání, který ostravský celek prohrál 1:2. Dnes se celá situace řešila před disciplinární komisí, která rozhodla o tom, že Baroš zaplatí pokutu sto tisíc korun, ale k té nedostal žádný distanc.

V 16. kole české nejvyšší soutěže hostila Slavia Baník. Sešívaní vyhráli těsně 2:1, ale všechno mohlo být jinak. To kdyby sudí Jílek odpískal v závěru penaltu na Milana Baroše. Ale nestalo se tak, i když později Jílek svou chybu uznal.

 

 

Jenže co to bylo platné. Po zápase v útrobách Edenu kvůli tomu nebyla o emoce nouze. „Hajzl jeden p*čo. Zk**rvy syn! Jsem zvědavej, jestli teď budete čtyři dny psát o tom, že je to zasloužené,“ řval na novináře Baroš. „Kde je ten Jílek zk**venej? Do p*če,“ pokračoval.

 

Sudí Jílek to sice do zápisu nedal, ale i tak tento incident dnes řešila disciplinární komise. Ta rozhodla takto: "Disciplinární komise potrestala hráče klubu FC Baník Ostrava pana Milana Baroše pokutou sto tisíc korun za disciplinární přečin Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám, poté, co použil hrubé vulgární výrazy na adresu rozhodčího v utkání s SK Slavia Praha," stojí v komuniké.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:00 14:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   14:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   14:30

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   15:00

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   16:45

   RunTour – Liberec

   17:00

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

 • Nova Sport 2

  • 12:00 14:05

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   14:05

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

   18:30

   UFC Now (17)

   19:20

   Hokejky pro Kluka Puka 2019

   19:35

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

Celý Program