Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 9. 2018
fotbal dozvuky zápasu

Baroš řval na Ščasného! Pak oba popsali, co se na hřišti odehrálo

Milan Baroš
Zdroj: Profimedia

Sparta Praha si ve šlágru 8. kola Fortuna ligy odvezla z Ostravy cenné tři body po těsném vítězství, které jediným gólem zápasu rozhodl Benjamim Tetteh. Ostravský útočník Milan Baroš se během zápasu pustil i do hádky s hostujícím trenérem Zdeňkem Ščasným a po utkání vysvělil, proč si "vjeli do vlasů".

Sparta se díky výhře posunula na třetí místo v ligové tabulce a zůstává neporažena. Zápas v Ostravě byl plný emocí a také roztržek mezi hráči na obou stranách.

Do slovní potyčky se během utkání zapojil i domácí Baroš, který si něco pěkně od plic vysvětlovat s hostujícím trenérem Sparty Ščasným.


"V tom není co hledat. Prostě jsme prohráli. Musíme uznat, že Sparta byla lépe připravena než na jaře. Dneska to prostě lépe zvládli oni," vysvětlil ostravský útočník v pozápasovém rozhovoru pro web idnes.cz.

 

Na konci zápasu popsal svůj pohled na věc i Ščasný. Ten měl však narozdíl od Baroše více důvodů k radosti.
 

"Co se týká nasazení Milana Baroše, tak i na něj jsme se chystali. V domácích zápasech je velmi nepříjemný, ale naše obrana to s ním zvládla excelentně. Z celého zápasu si vybavím jen jednu nebezpečnou střelu, kterou Nita vytěsnil," dodal Ščasný.

mm TN.cz