fotbal posuďte sami

Baroš rozzuřil fanoušky! Po skluzu dělal, jako kdyby přišel o nohu

Milan Baroš

Slezské derby mezi domácí Opavou a hostujícím Baníkem Ostrava provázela pěkně vyhecovaná atmosféra. Kromě fanouškovských nepokojů to však vřelo i na hřišti. Zvláště poté, co v prvním poločase viděl domácí Jaroslav Svozil žlutou kartu po zákroku na Milana Baroše, který se ho však podle videa ani nedotkl!

Opava zvítězila 2:1, ale opavské tribuny nadzvihl hlavně hostující Baroš. Ten nastoupil do hry po pětizápasovém trestu, který si vyslechl od disciplinární komise za červenou kartu v zápase se Slavií.

Běžela 28. minuta utkání a ostravský kapitán dobíhal míč po rychlém vhození od vlastního brankáře. Jenže opavský Svozil šel na půlící čáře do skluzu a přestože se Baroše ani nedotkl, jak je vidět na videu níže, vysloužil si od rozhodčího Petra Ardeleánua žlutou kartu.

Zákrok na Milana Baroše najdete přibližně v čase 1:22:

Toho si pochopitelně všiml nejeden fanoušek a na sociálních sítích byl Baroš po zápase horkým tématem. "Rozhodčí tu situaci už vyhodnotili na hřišti a my jako klub už to nechceme dál rozebírat," řekl pro Nova Sport tiskový mluvčí Baníku Ostrava Marek Lorenc.

Samostatnou kapitolou pak pochopitelně bylo nesmyslné řádění fanoušků po zápase, kterých policie měla 26 zadržet.

Takto to vypadalo v centru Opavy po zápase s Baníkem:

• Fotbal: DFB - Pokal Finále 2016: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund

11:05 13:30
      13:30

13:35

TSV Hannover-Burgdorf - Die Eulen Ludwigshafen Záznam 23. kola německé házenkářské Bundesligy 2019/2020