děsivé svědectví

Baroš měl zmlátit hosta v hotelu: Byl opilý a napadl mě, tvrdí muž!

Milan Baroš
Zdroj: Profimedia
Téma:

Fotbalista Baníku Ostrava Milan Baroš má nejspíš pořádný průšvih. Muž, který si užíval wellnes pobyt v hotelu v Beskydech totiž tvrdí, že ho bývalý reprezentant napadl a sprostě mu nadával. Baroš ale tvrdí opak.

Zní to neuvěřitelně, ale podle svědectví pana Bohumila Ullricha, ho měl sedmatřicetiletý fotbalista ve středu 31. července nejprve napadnout slovně a poté i fyzicky.

"Milan Baroš byl zjevně opilý a začal mi nadávat ty ču**ku, ty zm*de … my ti venku rozbijeme držku… V této době mě na recepci napadl tak, že si mě přitáhl za mou levou paži a potom se ohnal pěstí proti mně. Jeho pěst mě zasáhla do krku,“ popsal Blesku muž, který si chtěl s rodinou užít dovolenou v Beskydech v hotelu Horal. Údajně napadený muž pak zavolal policii, která na místo opravdu vyjela.
 

"K uvedenému datu evidujeme oznámení o konfliktu dvou mužů. Věc však ještě není dořešená," potvrdil policejní mluvčí okresu Vsetín.

 

Verze Milana Baroše

K incidentu se vyjádřil také sám fotbalista, který vše shrnul do sms zprávy: "Tímto reaguji na zprávu, že vám pan Ullrich popsal, jak měl být mnou údajně napaden nadávkami a ranou pěstí. Je pravdou, že jsem v tomto týdnu pobýval v hotelu Horal a že tam byl jistý muž, který se k hostům hotelu choval nevhodným způsobem. Je pravdou, že jsem tohoto muže na recepci hotelu ve středu na nevhodnost jeho chování upozornil. Kategoricky však vylučuji, že bych tomuto muži nadával nebo že bych ho udeřil pěstí. Pokud něco takového pan Ullrich tvrdí, pak je to lež,“ popsal stejnému zdroji Baroš.


Milan Baroš je hráčem Baníku Ostrava a v právě probíhající sezoně zasáhl do dvou ze čtyř utkání. Čtyři dny před incidentem nastoupil v základní sestavě proti Teplicím, ale po neproměněné penaltě jej trenér Páník vystřídal. V následném utkání v Karviné, dva dny po události na hotelu Horal pak zůstal jen na lavičce náhradníků. 

Anketa

Věříte, že Milan Baroš mohl napadnout pana Bohumila?

Hlasovalo 302 lidí.

Zatím to je tedy tvrzení proti tvrzení. Pokud jste byli v době incidentu (středa 31. července) ubytováni v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích, napište nám na adresu redakcesport@nova.cz.

Související témata:
mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program