Skvělá forma

Barcelona si před Slavií zastřílela, trefili se největší kanonýři

Antoine Griezmann slaví gól proti Eibaru

Slavii už ve středu čeká největší zápas podzimu, její soupeř ale přijede ve skvělé formě. Barcelona se v domácí lize rozjela a v posledním zápase porazila Eibar jasně 3:0.

Lionel Messi, Luis Suárez, Gerard Piqué nebo Antoine Griezmann. To jsou hráči, kteří budou už za pár dnů běhat po trávníku v pražském Edenu. Barcelona se chystá do Česka na zápas Ligy mistrů a ten ji zastihl ve skvělé formě.

V posledních pěti zápasech dala 13 gólů a naposledy to schytal Eibar. Skóre otevřel už ve 13. minutě Griezmann a ve druhé půli se trefili i zbylí dva kanonýři Katalánců. Nejdříve využil nedůrazu obránců Messi a na konečných 3:0 zakončil únik po Messiho přihrávce Suárez.

Barcelona se tak dostala na první místo, sesadit ji ale může Real Madrid, který má zápas k dobru. Proti Slavii nastoupí Katalánci už ve středu ve 21:00.