Fotbalisté Sevilly opět vyhráli
Skok Aleš
Aleš Skok
29.12. 2020 23:01

Fotbalisté Barcelony ztratili ve španělské lize další body. Tentokrát pouze remizovali doma s Eibarem 1:1. Naopak uspěla Sevilla, která stále bez Tomáše Vaclíka porazila Villareal.

Eibar na Camp Nou vůbec nepůsobil jako tým. který hraje o záchranu. Po poločase držel s favoritem krok a stav zůstaval bez branek. Skóre se tak měnilo až v poločase druhém.

Po chybě Ronalda Araúja se střelecky prosadil Kike García. Od té doby Katalánští zařadili vyšší rychlostní stupeň a podařilo se jim rychle vyrovnat. O branku na 1:1 se postaral Ousmane Dembélé.

Barcelona nadále diktovala tempo hry, měla obrovské příležitosti, ale nakonec se oba týmy rozešly smírně 1:1.

Dařilo se Seville, které stále schází zraněný český gólman Tomáš Vaclík. Na domácím hřišti porazila Villareal 2:0. Už v úvodu se ze značky pokutového kopu prosadil Ocampos. Ve druhé půli pak dal konečnou podobu výsleldku Nasjrí.

Sevilla se tak dostala na čtvrté místo tabulky právě před Villareal. Ten prohrál teprve podruhé v sezóně.

Úterní výsledky La Ligy:

Sevilla FC - Villareal CF 2:0 (1:0)
Branky: 8. Ocampos (pen.), 53. Nasjrí.

FC Barcelona - SD Eibar 1:1 (0:0)
Branky: 67. O. Dembélé - 58. Kike García.

Levante UD - Real Betis 4:3 (3:1)
Branky: 2. Ó. Duarte, 23. Morales, 25. Morales, 55. Martí - 15. Mándí, 78. Canales (pen.), 87. Canales.

Cádiz CF - Real Valladolid 0:0 (0:0)