Fotbal Liga mistrů

Zraněný Messi přihlížel výhře Barcelony. PSG zachránilo bod!

Lionel Messi

Barcelona i bez své největší hvězdy zvládla i třetí zápas základní skupiny Ligy mistrů. Zraněný Lionel Messi přihlížel výhře katalánského klubu 2:0 nad Interem Milán. Paris St. Germain i s Neymarem, Mbappem a dalšími oporami na poslední chvíli zachránilo bod v zápase s Neapolí.

Před čtyřmi dny se Lionel Messi zranil v ligovém zápase proti Seville. V souboji nešťastne dopadl na ruku a zlomil si ji. Utkání proti Interu tak nemohl absolvovat a sledoval ho jen se synem z tribuny. Jeho tým nakonec vyhrál 2:0, když se do italské sítě trefil Rafinha a Alba.

V zápase Paris Saint-Germain a Neapolí byli jasným favoritem domácí fotbalisté. Při pohledu na sestavu Francouzů, ve které znovu nechyběl Neymar, Mbappe, Cavani či Di Maria, běhá soupeřům mráz po zádech.

Neapol však žádný velký strach na hřišti neventilovala. Ve 29. minutě ji poslal do vedení Insigne, a i když si dal ve druhé půli vlastní gól Rui, Italům se v 77. minutě podařilo získat vedení zpět. Areolu překonal Dries Mertens. Už to pomalu vypadalo, že PSG odejde bez bodového zisku.

Ve třetí minutě nastavení však zachránil alespoň bod Angel Di Maria, který se trefil z hranice pokutového území do levého horního rohu. Byla z toho tedy nakonec remíza 2:2.

• 23:15 01:15

NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks