dozvuky šlágru

Barca hořela, píše se ve Španělsku. Hráči prý utíkali před rozhovory!

Lionel Messi
Zdroj: Profimedia
Lionel Messi
Téma:

Zápas Slavie s Barcelonou v Lize mistrů zaujal fanoušky po celém světě. Navzdory vítězství Katalánců je oceňován i český tým. Dokonce i sami hráči Barcelony mluví o tom, že si tři body nezasloužili.

Titulky ve španělský médiích jsou výmluvné. „Nezasloužené a utrpěné vítězství,“ píše El Mundo Deportivo. Zároveň se ale velebí počin Lionela Messiho, který gólem na Slavii prodloužil svou neuvěřitelnou sérii. Argentinský fotbalista skóroval už v 15. sezoně evropských fotbalových soutěží.


Jenže daleko víc se mluví o tom, jak Barcelona šlapala v Edenu vodu. Web sport.es informuje o tom, že do mixzóny s televizními kamerami se nechtělo žádnému z hráčů Barcelony. Někteří zmizeli v šatnách a rozhovory aspoň rádiím poskytli Vidal a De Jong. Televizní rozhovory na sebe nakonec vzal brankář.


„Nehráli jsme na naší obvyklé úrovni, musíme si v kabině o pár věcech promluvit,“ připustil Marc Andre Ter Stegen, který chytil „sešívaným“ možná čtyři gólové střely.


„Naštěstí máme tři body, které jsou nejdůležitější. Musíme si ale vyjasnit pár věcí, které vám tady neřeknu. Je to více vnitřní problém týmu a nejprve si musíme promluvit sami mezi sebou,“ říkal Ter Stegen.

Výstižný a přísný je i koment deníku AS. "V posledních minutách Barca šlapala vodu a nedokázala ani udržet míč. Zápas skončil úlevou Katalánců , kteří trpěli jako psi."

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program