Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 3. 2019
fotbal problém se vstupenkami

Baník žene na derby do kotle ženy a děti! Kde budou ultras?

Fotbal Karviná - Baník
Zdroj: Profimedia
Fotbal Karviná - Baník

Fotbalové derby na severu Moravy má předehru v problému distribuce vstupenek. Fanoušci ostravského Baníku dostali přesně 237 míst pro utkání v Karviné. Fanklub se tak rozhodl, že v kotli budou jen ženy a děti.

Vedení Baníku chtělo svým příznivcům zajistit celou tribunu za brankou, jako v posledním vzájemném utkání. Karviná to však tentokrát odmítla jako nerealizovatelné.

„Funkcionáři Karviné chtějí domácí atmosféru budovat všemi dostupnými prostředky. Proto rozhodli o uvolnění pouhého nutného minima lístků pro hosty. Další lístky, o které měl údajně být enormní zájem, rozdávají kde se dá. Budeme si to pamatovat,“ píše se na webu chachari.cz, který sdružuje fanoušky ostravského Baníku.


Ze strany fandů Baníku má jít o protest. Ultras fanoušci do Karviné pojedou, ale prý jen jako podpora a zůstanou za branami stadionu, kde se budou snažit zajistit videoprojekci zápasu. Klub z Karviné ale velkoplošnou obrazovku odmítl a vysvětlil i menší množství lístků.


„Z důvodu vysokého zájmu našich obchodních partnerů o vstupenky na toto utkání, nemohl klub uspokojit zájem o 856 vstupenek. V nejvyšší soutěži se klub pohybuje již třetí sezónu a každoročně narůstá počet držitelů permanentek, právě v zamýšleních sektorech,“ píše se na stránkách Karviné.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:20 16:55

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   20:50

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 16:00 16:50

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   19:05

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   19:35

   NBA – akce měsíce

   19:40

   Magazín NBA Action (29)

Celý Program