video pan fotbalista

Úžasná Rooneyho noc: Hattrickem a asistencí řídil vítězství 5:0!

Wayne Rooney a jeho spoluhráči

Wayne Rooney dokazuje, že fotbal stále umí a že dokáže být hvězdou. Díky jeho hattricku a jedné gólové asistenci vyhrál tým D.C. United nad Real Salt Lake impozantním výsledkem 5:0!

Rooney začal svojí báječnou šou proměněnou penaltou a pak přidal ještě dva další kousky. Ještě před poločasovou přestávkou filigránsky přeloboval brankáře a po změně stran stál na konci pohledné kombinace a uklízel míč do prázdné brány.

Salt Lake v zápase nestačilo a inkasovalo ještě dvakrát. Rooney na čtvrtý gól přihrál Rodriguezovi přímo z rohu a páté trefě Segury zatleskal. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených.

Dařilo se i Los Angales Galaxy, které přetlačilo Minnesotu 3:2, navzdory absenci Zlatana Ibrahimoviče, kterého trápí achilovka.

• 13:20 15:00

Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - Colorado Rapids