Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video co v ní bylo?

Bagetová záhada: Proč v bitvě s Arsenalem vytáhl gólman sváču?

Zdroj: Nova Sport

Fanouškům po celém světě bude střet amatérů s profíky nebo chcete-li týmů Sutton United a Arsenalem připomínat hlavně svérázný druhý brankář pětiligového týmu Wayne Shaw. Ten se v závěru utkání s chutí zakousnul do pořádně mastné bagety!

Nebyl by to Shaw, aby nevymyslel nějakou šou. Dokonce už před zápasem se řešilo, jak tenhle téměř 140kilový chlapík na sebe upozorní.


Nejdřív to byly žabky, ve kterých dorazil na rozhovor s komentátorem NOVA Sportu Michalem Jinochem. A téhle bizarní obuvi při interview si všiml i oficiální snapshot Arsenalu.

Wayne Shaw a Michal Jinoch
Zdroj: facebook Wayne Shaw a Michal Jinoch

Jenže to nebylo vše. Asi 10 minut před koncem zmizel Shaw v kabině a zpět se vrátil s houskou v ruce, do které se tak labužnicky zakousl. Brzy měl mastná ústa a dál pozoroval dění na hřišti.


"Myslím, že se z Wayna tímhle momentem stala celosvětová superstar. Chopil se šance, abychom byli zase o trochu víc vidět. Nevím, jestli mě to překvapilo," komentoval počínání svého druhého gólmana manažer Paul Doswell.

Sázky na Wayna Shawa
Zdroj: Twitter Sázky na Wayna Shawa

A prý se jednalo o sázku, však také na tuhle bizarní událost nabírala jedna lokální sázkovka i vklady. Kurs byl hodně lákavý. Na to, že se Shaw zakousne do koláče, to bylo 8 ku jedné! "Je to realita, ale nemyslím si, že nás to ukazuje v tom nejlepším světle," řekl Doswell.


Jenže Wayne Shaw všechny odpálkoval. "Opravdu vám říkám, že jsem celý den nic nejedl! Pár kluků mi sice říkalo, že je tam slušný kurs, ale já fakt nesázím a ani nemůžu. Vždyť bych za to dostal trest," sdělil.


A tak aspoň prozradil, s čím ta bageta, zabalená v ubrousku, byla. "Zabalil jsem si to sám, byly v ní brambory a maso," vysvětlil ráno v televizní šou, kam ho hbitě pozvali. A pak se nedivte, že má Wayne Shaw skoro 140 kilo, když jí večer po desáté...

ram Daily Mail

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:25 17:10

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   17:10

   Dynamo Kyjev - FK Jablonec

   18:50

   Czechman Triatlon 2019

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Cape Epic 2019 - Best of men

   19:30

   Cape Epic 2019 - Best of women

 • Nova Sport 2

  • 16:45 17:15

   Rychlá kola (6)

   17:15

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   19:00

   UFC Profiles in Combat (1)

   19:30

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   20:05

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 237: Namajunas vs. Andrade

Celý Program