Atlético v lize opět ztratilo, Barák v Itálii přihrával na gól Hellasu

Suaréz z Atlética znovu neskóroval
Otava redakční fotka
Marek Otava
21.2. 2021 7:24

Španělská liga se pořádně dramatizuje, suverénní Atlético totiž začalo ztrácet body a po prohře s Levante se druhý Real Madrid přiblížil na rozdíl tři bodů. To v italské lize byl vidět Antonín Barák, který přihrával na první gól Hellasu, nicméně Verona nakonec pouze remizovala s Janovem 2:2. Při prohře Sampdorie s Laziem Řím pak Jakub Jankto odehrál celý druhý poločas.

Atlético Madrid získalo v posledních čtyřech zápasech pouze pět bodů, a tak se na něj začínají dotahovat druhý madridský velkoklub Real i třetí Barcelona.

Tentokrát Luis Suárez a spol. museli skousnout porážku 0:2 s Levante. Naopak Real Madrid zdolal předposlední Valladolid 1:0 a ztrácí na vedoucí Atlétiko pouze tři body.

V italské Serii A byl pak opět vidět Antonín Barák, který přihrával na gól Hellasu. Verona tak nakonec ve vyrovnané bitvě remizovala s Janovem 2:2.

Naopak Sampdorie padla s Laziem Řím a nepomohlo ani oživení v podobě příchodu Jakuba Jankta, který odehrál celý druhý poločas.