Fotbalisté Atlétika Madrid
Skok Aleš
Aleš Skok
17.2. 2021 21:27

Aktuální lídr španělské La Ligy Atlético Madrid nečekaně zaváhalo. Ztratilo dva body v Levante za remízu 1:1. Přesto nadále suverénně vévodí tabulce před druhým Realem Madrid.

Levante se dostalo do vedení z první střely na branku. Ve 13. minutě poslal pěknou přihrávku do vápna De Frutos, kde si se zakončením suverénně poradil Enis Bardhi.

Vyrovnání přišlo ještě v prvním poločase. Po rohu, který hosté rozehráli na krátko zpoza vápna vypálil Marco Llorente, jehož prudkou střelu hlavou tečoval domácí Robero.

Po změně stran mohl jít madridský celek do vedení. Střelu Suáreze Fernández vyrazil skvěle, ale pouze k nohám Correy. Ten ale sám před brankou z nepochopitelných důvodů selhal.

Atlético nakonec přece jenom skórovalo pět minut před koncem. Ale Suárezova přihrávka mířila do ofsajdu a gól Saúla tak nemohl být uznán.

Rojiblancos tak aktuálně vedou před svým městským rivalem o šest bodů a mají zápas k dobru. Levante je jedenácté.