Lucas Torreira v dresu Atlética Madrid
Skok Aleš
Aleš Skok
11.4. 2021 23:24

Španělská liga, stejně jako většina evropských soutěží, pomalu spěje do finiše. A boj o titul se zamotává. Atlético Madrid totiž ve 30. kole ztratilo na hřišti Betisu po remíze 1:1.

Od úvodu to vypadalo, že si madridský celek dojde pro vítězství a opět svým pronásledovatelům uteče. Už v páté minutě totiž otevřel skóre Yannick Carrasco. Jenže domácí ve 20. minutě odpověděli a srovali stav díky Cristianu Tellovi.

Oba týmy si i v dalším průběhu připravily obrovské množství šancí a na hřišti kralovali oba gólmani. Neskutečné zákroky předváděl jak Bravo, tak Oblak.

Ani jeden už ale míč za svá záda nepustil a zápas tak skončil 1:1. Atlético se tak vrátilo zpět do čela La Ligy, ale před druhým Realem má náskok pouhého jednoho bodu.

Remízou skončil také zápas mezi Valencií a Realem Sociedad. Hosté sice vedli po prvním poločase o dvě branky, ale nakonec oba týmy berou bod po plichtě 2:2.

Tři body vybojovala Osasuna na hřišti Villarrealu a Granada na stadionu Realu Valladolid.

Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

Nedělní výsledky La Ligy:

Villarreal - Osasuna 1:2 (0:0)
Branky: 70. D. García (vla.) – 64. Moncayola, 74. Budimir.

Valencia - Real Sociedad 2:2 (0:2)
Branky: 61. Wass (pen.), 74. Paulista – 34. Guevara, 45. Isak.

Valladolid - Granada 1:2 (1:0)
Branky: 41. Orellana (pen.) – 78. J. Molina, 86. Quini.

Betis - Atl. Madrid 1:1 (1:1)
Branky: 20. Tello – 5. Carrasco.

Ve Španělsku běhá fotbalista, který vydělává ze všech nejvíc, je jím Lionel Messi: