Luis Suarez dal první dva góly za Atlético Madrid
Skok Aleš
Aleš Skok
Aktualizováno 23:15
28.11. 2020 19:08

Fotbalisté Atlética Madrid vybojovali tři body na půdě Valencie. A to i přesto, že ani jednou neskórovali. V závěru si domácí vstřelili vlastní branku, čímž rozhodli o osudu zápasu.

V prvním poločase byli lepší fotbalisté Valencie, kteří měli také první šanci zápasu. Račič ale Oblaka neprostřelil. Další zajímavá šance přišla až ve druhém poločase, kterou mělo Atlético.

Lemar měl před sebou už prázdnou branku, ale jeho pokus zablokoval Wass. Přišla tak 79. minuta a nešťastný okamžik pro domácí. Yannick Carrasco odcentroval z levé strany a bránící Toni Lato srazil míč za gólmana Doménecha.

V zápase mezi Huescou a Sevillou padla také pouze jedna branka. Tomáš Vaclík střežící branku hostů udržel čisté konto a díky brance z 83. minuty, kterou vstřelil Jusúf Nasjrí, berou tři body a posunuli se na páté místo španělské ligy.

Zápas mezi Realem Madrid a Alavesem přinesl překvapivý výsledek. Hosté vstoupili do hry velmi aktivně a byli ihned odměněni gólem. Po ruce Nacha proměnil v šesté minutě penaltu Lucas Pérez.

Po změně stran bylo zlepšujícímu se Realu ještě hůře. Curtois předvedl prvotřídní kiks, když namazal Joseluovi a ten neměl problém trefit odkrytou branku.

Real čtyři minuty před koncem zápas ještě zdramatizoval, když se po rohu prosadil Casemiro, ale to bylo ze strany domácích vše. Královský klub tak odešel ze zápasu poražen 1:2.