Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Mesut Özil a Sead Kolašinac

Arsenal se bojí o hvězdy! Zapletly se do války gangů, na hřiště nesmí

Mesut Özil a Sead Kolašinac
Zdroj: profimedia.cz
Mesut Özil a Sead Kolašinac už mají důvod k radosti

Obavy o hvězdy Arsenalu Mesuta Özila a Seada Kolašinace jsou větší, než se na první pohled zdálo. Oba fotbalisté jsou teď pod neustálým dozorem a neví se, kdy se budou moci vrátit k týmu.

Byla to dost nezvyklá scéna. Özila s Kolašinacem zastaví neznámí pachatelé v ulicích Londýna. Na hlavě motorkářské helmy a v ruce mačety. Nebojácný Kolašinac vyskočil z auta a chtěl si s nimi vyřídit účty. Nakonec rozzuřený Bosňan útočníky vystrašil natolik, že k žádnému zranění nedošlo.


Útočníky policie rychle zadržela a v září je čeká soud. Ke smůle hvězdám Arsenalu ale patřili k jednomu z londýnských gangů a tak jsou oba fotbalisté ve vážném ohrožení. O gangu se totiž začalo mluvit a celý svět viděl, jak jeho ozbrojené členy zahnal jediný muž.

Klub se o své opory pochopitelně bojí a tak mají po domluvě oba u svého domu po celý den policejní hlídky. A je štěstí, že se k tomuto kroku klub s hráči odhodlali. Minulý týden totiž policie u Özilova domu zatkla dva podezřelé muže.


Jenže zaručit bezpečnost hráčů s sebou nese i následky. Klub s nimi momentálně nemůže počítat a tak na první zápas sezony odjel do Newcastelu bez nich. Trenér Unai Emery se už k samotné situaci také vyjádřil. Hráče chce mít k dispozici co nejdříve, jestli se to ale podaří na sobotní zápas s Burnley, se bude muset ještě vyšetřit.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - Columbus Crew SC

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Glemmride 2019

   11:30

   Házená: SC DHfK Leipzig - Füchse Berlin

   13:00

   Polední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Dijon FCO - Girondins Bordeaux

   10:45

   Běhej lesy – Bílá

   11:00

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:10

   MAXI TIP Poker Tour (13)

   11:35

   UFC Main Event (7)

   12:05

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (1/3)

Celý Program