Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 26. 5. 2018
přestup připraven k odchodu

Anglie vábí Krmenčíka! Může si i vybírat, tvrdí střelcův agent

Michael Krmenčík
Zdroj: Profimedia

Mnozí o něm tvrdí, že nejlepším českým útočníkem. A i proto Michal Krmenčík může řešit nabídky z prestižních lig v zahraničí. Robustní střelec z Plzně zřejmě zamíří do Anglie! Tedy pokud mu nebude druhá liga málo.

Nejaktivnějším zájemcem o Krmenčíkovy služby je totiž Reading, který by rád oprášil nedávnou slávu. Ještě v roce 2013 tenhle tým z hrabství Berkshire a jeden z nejstarších klubů v Anglii hrál Premier League. Letos ale jen zachraňoval účast v druhé nejvyšší lize.


A i proto se trenér týmu Paul Clement objevil společně s agentem Daliborem Lacinou na utkání Plzně s Teplicemi, po kterém Viktoria slavila už pátý titul v posledních osmi sezonách.


Jenže podle slov hráčova agenta není Reading jediným ze zájemců. Jak píše iSport, v zimě se ptal na Krmenčíka Newcastle, zájem měly i Rennes a Bordeaux.


O tom, že se Krmenčíkův odchod v Plzni už připravuje, svědčí příchod Tomáše Chorého. V záloze jsou i Marek Bakoš nebo Jakub Řezníček. Plzeňská pokladna se už těší na bonus za účast v lize mistrů a přestupem Krmenčíka by si ještě polepšila. Tržní cena pětadvacetiletého forvarda je prý až 6 milionů eur.

ram TN.cz