fotbal kvalifikace na me

Angličané ztrapnili další nároďák! Po Česku zničili Černou Horu

Fotbalisté Anglie

Fotbalisté Anglie po drtivém vítězství 5:0 nad českou reprezentací nastříleli pět gólů i Černé Hoře a v Podgorici vyhráli druhé kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy 5:1. V dalším utkání skupiny A podruhé za sebou remizovalo Bulharsko, které si z Kosova odvezlo výsledek 1:1.

Černohorci v úvodu Angličany zaskočili. V 17. minutě se záložník Vešovič vydal do útoku, narazil si míč o obránce Michaela Keanea a střelou na vzdálenější tyč překonal gólmana Pickforda.

Po půlhodině hry ale Keane hlavičkou srovnal a do konce poločasu dokonal obrat Albionu Barkley, jenž před brankou tečoval střelu Hudsona Odoie.

Ve druhém poločase svěřenci kouče Garetha Southgatea potvrdili obrovskou ofenzivní sílu a přidali další tři branky. Postarali se o ně znovu Barkley, Kane a Sterling, který navázal na hattrick proti českému týmu.