NHL Šokující zpověď

Alkohol a prostitutky: Reality show odkryla zákulisí hráčů NHL!

Vancovuer Canucks
Zdroj: Profimedia

Reality show jsou na mnoha koutech světa oblíbenou zábavou. Jedna taková v zahraničí nese název Nejtěžší výměna a zúčastnil se jí Lee Chin z Irska. Ten provozuje irský národní sport hurling, ale teď měl možnost proniknout do zákulisí hokejového týmu Vancouver Canucks, který hraje NHL. Co během své "exkurze" viděl a slyšel, tomu mnozí z vás nebudou chtít snad ani uvěřit.

Reality show nese název Nejtěžší výměna a spočívá v tom, zkusit si něco nového navzájem. Tady v tom případě se vyměnil bývalý gólman chytající v NHL Alex Auld se čtyřiadvacetiletým Irem Lee Chinem, jenž provozuje hurling, tedy irský národní sport.

 


Lee Chin si vyzkoušel, jaké je to být členem Vancouveru Canucks, i když tedy ne na ledě, ale mimo led ano. Z místních poměrů je zcela šokovaný. "Vládne tam kultura pití, které jsem nemohl uvěřit. Hráči tam do sebe obraceli jedno pivo za druhým i den před zápasem. A to byl přitom teprve čas oběda," řekl otevřeně v rozhovoru pro The Irish Times.

 

 


Uvedl také jeden konkrétní příklad. "Bylo den po jednom nedělním zápase, kdy jsme ještě spolu s rezervním týmem seděli na obědě. Seděl jsem tam s Erikem Gudbransonem, který byl v té době zraněný, a ještě s jedním jeho spoluhráčem. Ptal jsem se toho hráče, jestli ho zítra nečeká zápas. A to je nějaký velký problém? dostalo se mi odpovědi. Spolu s námi tam přitom seděli manažeři a trenéři. Zkusil jsem si představit, co by mi na to asi řekl náš manažer Davy Fitzgerald ve Wexfordu. Něco takového bych si nikdy nedovolil, jenže oni to považují za užitečnou věc," cituje Leeho Sport.cz.

 


Šokoval ho i přístup vedení týmu. "Když hráč nebyl ve formě nebo se mu nedařilo střelecky, manažer prostě vyhlásil „zařaď vyšší rychlost"! V podstatě to fungovalo tak, že dotyčný hráč si šel vyrazit ven, vypil dvacet piv, vyřádil se s pár holkami. Prostě jak kdo chtěl. A druhý den se vrátil k týmu. Oni jednoduše věří v pozitivní účinek takového vypuštění páry. Nepřistupují k tomu nijak vědecky," dodal.

 


Na to však reagovalo i vedení Vancouveru. "Byli jsme zklamaní, když jsme se dozvěděli o jeho komentářích. Jsou nepodložená a kategoricky nepravdivá. Neodrážejí naše hráče, jejich chování ani kulturu našeho sportu," hájil prezident hokejových operací Trevor Linden Canucks.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DÉMON ALKOHOL: Které české hvězdy dopadly nejhůře?

GALERIE: Tohle jsou nejdražší a nejluxusnější prostitutky na světě! Stojí za tu nesmyslnou sumu?

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:55 13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   15:00

   Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

   16:45

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   18:35

   NHL News

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 12:30 13:00

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   13:00

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   14:45

   Element (388)

   15:00

   UFC Main Event (3)

   15:50

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   17:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

Celý Program