Publikováno 12. 8. 2015
Zápas UFC

Aldo vs. McGregor na UFC 194! Přesné datum potvrzeno

UFC
Zdroj: lowkickmma.com
Témata:

Proběhlé UFC 189 se mělo stát akcí, která bude aspirovat na tu největší v historii UFC. Hlavním zápasem měl poté být střet šampiona Alda a irské hvězdy McGregora. Zranění ho však vyřadilo ze hry a McGregor mezitím stihl během jedné noci ještě zvětšit svůj hvězdný status.

Po získání prozatímního titulu a poražení Chada Mendese, se jen čekalo, kdy UFC potvrdí nové datum pro zápas McGregora s Aldem. Ir nyní natáčí v Las Vegas novou sérii reality-show The Ultimate Fighter, zatímco Aldo ještě doléčuje své poslední zranění. Nebyla tak jistota zda se jejich střetu dočkáme ještě v letošním roce.

 


Začátkem týdne však prezident UFC, Dana White, vydal oficiální prohlášení, které obsahovalo i přesné datum. Největší zápas v historii pérové divize se uskuteční na UFC 194 v Las Vegas. 12. prosinec se tak stane malým Štědrým večerem pro mnohé fanoušky MMA, protože je pravděpodobné, že i další zápasy na této kartě budou velmi kvalitní.

 


Dříve se diskutovalo i o uskutečnění tohoto zápasu na stadionu AT&T, mající kapacitu více než 100 000 míst. White však svým prohlášením tuto spekulaci vyvrátil, i to, že se na stejné kartě uskuteční příští zápas Rondy Rousey.

 


Další zprávy ze zákulisí tvrdí, že UFC 194 by se mohlo stát i místem pro očekávaný souboj mezi Juniorem dos Santosem a Alistairem Overeemem. Tuto informaci White však nijak nekomentoval.

Lukáš Zduba TN.cz