Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 2. 2019
Hokejista Trvalé následky

Agresoři dopadeni: Za útok na Melenovského tvrdý trest!

Zdroj: TV Nova

Policistům se podařilo dopadnout i druhého útočníka, který loni v létě v centru Jihlavy napadl bývalého hokejistu Marka Melenovského a jeho kamaráda. Dlouhé měsíce se před policií skrýval a hrozí mu až 8-mi leté vězení. Jeho kumpán už byl za brutální útok odsouzen.

Podle vyšetřovatelů dvaadvacetiletý mladík Roman Dreveňák spolu se svým starším bratrem Partikem loni v červnu napadli na jihlavském náměstí bývalého hokejistu Marka Melenovského a jeho kamaráda. Ti je přitom jen upozornili, aby se nechovali hlučně.

 

Jenže poté přišel nečekaný útok. Marek Melenovský skončil s prasklou lebkou v bezvědomí na zemi a dlouhé týdny pak musel být v nemocnici. Dodnes neslyší na pravé ucho a bude mít trvalé následky.

 

 

Roman Dreveňák okamžitě po útoku uprchl a až teď se ho podařilo dopadnout. Celou dobu se skrýval v bytě u známého v Moravských Budějovicích.

 

Romanovi Dreveňákovi může hrozit až osmiletý pobyt za mřížemi. Jeho bratr Patrik byl už v prosinci za napadení odsouzení k pěti letům vězení. Oba bratři přitom už před časem společně a stejným způsobem napadli i jiného muže. Z Jihlavy.

lju TN.cz