Rafael Leao
Skok Aleš
Aleš Skok
3.3. 2021 23:12

Fotbalisté AC Milán překvapivě ztratili body v domácím zápase s Udinese. Bod zachránili až v nastaveném čase díky pokutovému kopu. Naopak uspěli favorité jako Atalanta nebo AS Řím.

První poločas mezi AC Milán a Udinese příliš fotbalové krásy nenabídl. Až po změně stran se začaly dít zajímavé věci. Nejprve si oba týmy připravily obrovské šance, ale ani jedna neskončila brankou.

Gól tak přišel až v 68. minutě, kdy si na centr naskočil Rodrigo Becao a trošku se štěstím propálil domácího gólmana. Jenže Rossoneri dokázali srovnat díky pokutovému kopu, který byl nařízen v šesté minutě nastavení po ruce Strygera Larsena. K desítce se postavil Franck Kessié a bezpečně ji proměnil. Přesto je výsledek 1:1 pro AC ztraátou v boji o titul.

Dařilo se naopak dalším favoritům. Atalanta zničila Crotone 5:1 a AS Řím uspělo ve Florencii proti Fiorentině po výsledku 2:1. Do hry ve středu zasáhli také dva Češi.

Za Veronu odehrál celý zápas Antonín Barák a byl u vítězství svého týmu na hřišti Beneventa 3:0. Za Sampdorii se dostal do hry v 59. minutě Jakub Jankto a byl u vyrovnání proti FC Janov na 1:1.

V zatím posledním zápase Evropské ligy se AC Milán utkal s CZ Bělehrad:

Středeční výsledky Serie A:

Sassuolo - Neapol 3:3 (2:1)
Branky: 34. Nikola Maksimović (vla.), 45+1. D. Berardi (pen.), 90+5. Caputo (pen.) – 38. P. Zieliński, 72. Di Lorenzo, 90. L. Insigne (pen.).

AC Milán - Udinese 1:1 (0:0)
Branky: 90+7. Kessié (pen.) – 68. Becao.

Atalanta - Crotone 5:1 (1:1)
Branky: 12. Gosens, 48. Palomino, 50. Muriel, 58. Iličić, 84. Al. Mirančuk – 23. Nwankwo.

Benevento - Verona 0:3 (0:2)
Branky: 25. Faraoni, 34. Foulon (vla.), 50. Lasagna.

Caglilari - Bologna 1:0 (1:0)
Branka: 21. Rugani.

FC Janov - Sampdoria 1:1 (0:0)
Branky: 52. Zappacosta – 77. Tonelli.

Fiorentina - AS Řím 1:2 (0:0)
Branky: 60. Spinazzola (vla.) – 48. Spinazzola, 90. Diawara.