slušná jízda

Abraham překvapil. Místo silničních motorek začal trénovat motokros!

Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
4.5. 2020 17:44
Téma:

Bývalý závodník MotoGP Karel Abraham rozhodně nesedí v koutě. Díky volnějšímu režimu se o to víc mohl pustit do pořádného tréninku. A pozor! Tentokrát neřádí na okruhu, ale na terénní motorce a možná naznačuje, kam by mohly dál vést jeho kroky…

Abraham si na dráhu v areálu Automotodromu Brno přizval sparing partnera v podobě profesionálního tuzemského kaskadéra Adama „Special“ Peschela. Borci si navzájem nedarovali ani centimetr asfaltu. Ikonické role umbrella girl se tentokrát se vší parádou ujala fenka Bublina.


Automotodrom Brno je známý především pro každoroční závody MotoGP, ale v areálu to zdaleka není jenom o perfektním asfaltu. Na Masarykově okruhu si pekelně zařádíte i v terénu.Právě Karel Abraham a Adam Peschel se na místní terénní trať vydali potrénovat. Adrenalin jim oběma koluje v krvi, takže o nějaké poklidné jízdě nemohla být řeč. Právě naopak, je to slušná divočina, kde nechybí ani mohutný skok přes tribunu, kde běžně sedávají návštěvníci motocyklové Grand Prix České republiky.


Profesionální kaskadér Adam Special Peschel vzal svojí speciálně upravenou motorkou na cílovou rovinku Automotodromu Brno, po které se každý rok prohání nejlepší světoví motocykloví závodníci. Stuntridingový speciál dostal na nejlepším asfaltu v republice pořádně zabrat. Tuhle divočinu pneumatiky rozhodně nepřežily…Ani světové závodní dráze v Brně se nevyhnula opatření proti šíření koronaviru. Automotodrom Brno musel dočasně zmrazit všechny aktivity a brány zůstaly pro návštěvníky zavřené. Naštěstí díky postupnému rozvolňování mohl areál znovu začít žít alespoň v podobě tréninku profesionálních sportovců.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program