anketa bouračka ho netrápí

A dost! Limberský se znovu všem vysmál! Má skončit v repre?

David Limberský
Zdroj: Profimedia / Twitter
David Limberský

Způsobit dopravní nehodu v opilosti, to není nic, co by měli samotní hříšníci brát na lehkou váhu. Většina lidí se po takovém průšvihu raději stáhne do ústraní a snaží se sekat latinu. A je to logické. To ovšem není případ fotbalisty Davida Limberského. Po loňské bouračce sice tvrdil, jak ho všechno mrzí, ale svým chováním dal všem jasně najevo, že si s tím hlavu absolutně neláme...

Limberský nikdy nebyl tím uťápnutým fotbalistou, který se bojí na hřišti nafilmovat pád, vypustit z úst nějaké to ostřejší slovo nebo se pustit do konfliktu s fanoušky. Kdepak. Všechno ale vygradovalo loni v září, kdy plzeňský obránce boural v opilosti na pražském Smíchově. Policistům chtěl utéct, pak jim vyhrožoval, ale nebylo mu to nic platné. V krvi měl 1,5 promile alkoholu.

Anketa

Přáli byste si, aby David Limberský nadobro skončil v reprezentaci?

Hlasovalo 4454 lidí.

Po incidentu se sice veřejně kál, jak ho to všechno mrzí, ovšem pokora mu moc dlouho nevydržela. Pár dní po bouračce oslavil vstřelený gól v ligovém utkání v Příbrami imaginárním volantem... Tím na sebe strhnul obrovskou vlnu kritiky. A těžko se tomu divit.Za nehodu v opilosti mu sice původně hrozily až tři roky vězení, ale státního soudce obměkčil sliby, že rok nebude řídit a uhradí vzniklou škodu. Limberskému bylo vyhověno a byla mu vyměřena zkušební doba na čtyři roky. Teď už je ale zase všechno jinak. Limberského advokát totiž našel skulinku v zákoně a fotbalový hříšník dostane řidičák o tři roky dříve! Nová zkušební doba byla změněna na jediný rok, když tedy do května příštího roku neporuší zákon, bude moct zase vesel řídit.Většina lidí nad tou zprávou jen nechápavě kroutila hlavou, to ale ještě nikdo netušil, co Limberský předvede v ten samý den jen o pár hodin později. Když se plzeňští fotbalisté chystali ze stadionu odjet slavit mistrovský titul na náměstí za fanoušky, sedl si za volant a "řídi" zatím stojící autobus...


"Dělá to proto, že je IQ houpacího koně. Normální člověk, kdyby boural opilý a ještě utíkal policie a byl potrestán, tak by zalezl před tou ostudou. Ale dementi se tím ještě chlubí. Co jiného od dementa čekat a od osla, který mu to schvaluje, že?,"
napsal v diskuzi na internetu Jaromír Hanzlík.Možná tím lehce narážel i na reprezentačního kouče Pavla Vrbu, který Limberského dobře zná z působení v Plzni. Za loňskou nehodu a nevhodnou gólovou oslavu 32letého obránce potrestal tím, že ho nenominoval na dva kvalifikační zápasy, ve kterých už o nic nešlo. Tým už měl postup na EURO zajištěn.Po scénce v autobusu už toho ale má nejeden fanoušek opravdu dost. "Limberský může být fotbalista jaký chce ale svým chováním nemá v repre, natož pak na euru co dělat," odsoudil Limberského chování Tomáš Khor na Twitteru. "Takhle se chova napraveny reprezentant Limbersky ??? Priklad pro vsechny male zacinajici sportovce...," přidal svůj příspěvek Tomáš Mátl.A rozhodně nejsou jediní, kdo by byli nejraději, kdyby se jméno Limberského v nominaci reprezentace neobjevovalo. A už vůbec by ho nebrali na červnové EURO do Francie. Poslední slovo ale stejně bude mít trenér Vrba. Jak se tomu postaví?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Fotbalový fanoušek dostal narozeninový dort! To, co uviděl po rozkrojení, s ním málem seklo

Fotbalistka se stala fotbalistou! Podívejte se, jak jí pohlaví ovlivnilo život

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:30 12:00

   Slackline Special

   12:00

   Ligue 1 Highlights (17)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Iberostar Tenerife

   14:45

   Magazín Evropské ligy (6)

   15:35

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj LegendOhlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

 • Nova Sport 2

  • 11:00 13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - New York Rangers

   14:45

   NHL – akce měsíce

   14:55

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - PAOK

   16:35

   World Rookie Tour - Part 1

   17:00

   UFC Reloaded (9)

Celý Program