Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 8. 2018
Cyklista Už zase problém

2x během týdne zadržen policií: Teď Ullrich napadl prostitutku!

Jan Ullrich
Zdroj: Profimedia
Jan Ullrich

Minulý pátek zadržela cyklistu Jana Ullricha policie na ostrově Baleáry, jelikož měl násilně vniknout do domu svého souseda, kterým byl podle španělských médií herec a režisér Til Schweiger. Od incidentu uplynul týden a historicky jediný německý vítěz Tour de France byl zadržen znovu. Tentokrát doma v Německu za to, že napadl na hotelovém pokoji prostitutku. Momentálně je hospitalizován na psychiatrii.

Svatoušek to sice nikdy nebyl, ale teď to opravdu přehnal. Vítěz Tour de France z roku 1997 a olympijský vítěz ze Sydney Jan Ullrich byl během sedmi dnů dvakrát zadržen policií. Pokaždé šlo o násilný trestný čin.

 

K tomu prvnímu došlo na dovolené na španělském ostrově Baleáry. Tam Ullrich násilně vniknul do domu krajana a rovněž celebrity - Tila Schweigera - herce a režiséra. Policii přiznal, že je závislý na drogách a bude se léčit.

 

 

Jenže je tu další problém. Právě přesně po týdnu se Ullrich choval zase jako násilník. Podle deníku Bild se dostal do konfliktu s prostitutkou na hotelovém pokoji ve Frankfurtu nad Mohanem. Za to by mohl být obviněn z pokusu o zabití a těžkého ublížení na zdraví. Bývalý cyklista bude vyšetřován na svobodě.

 

Když si pro Ullricha došla policie, měl být pod vlivem alkoholu i drog. Vloni odešel od soudu s podmínečným trestem na 21 měsíců za jízdu v opilosti.

 

Mluvčí frankfurtské policie potvrdila německým médiím informaci o aktuální situaci a stavu Jana Ullricha. Ten byl hospitalizován na tamní klinice na psychiatrickém oddělení.

lju TN.cz