hit internetu jak odpovídal?

Nejvtipnější Saganův rozhovor: Takhle trápil mladou reportérku!

Peter Sagan
Zdroj: profimedia.cz
Téma:

Nevím. Nikdo. Slovenský cyklista Peter Sagan při rozhovoru pro slovenskou televizi RTVS potrápil mladou reportérku Alenu Taranovou. Poté, co se stal vítězem mistrovství světa v silniční cyklistice v Richmondu, odpovídal na její dotazy velmi stroze.

Plánoval jsi dopředu ten útok? "Neplánoval." Koho jsi se nejvíc obával? "Nikoho." Komu patří tvé největší poděkování? "Všem." Čerstvý mistr světa Peter Sagan se s odpověďmi pro slovenskou televizi RTVS příliš nepáral, mladou reportérku tím pořádně potrápil, ale také rozesmál.


"Akorát jsem Katce říkal, že jestli budu mistrem světa, tak budu hodně namyšlený."
A budeš? "No však už jsem," neubránil se smíchu. Podivil se i nad některými otázkami. Když se ho reportérka zeptala, co pro cyklistu znamená titul mistra světa, začal se smát. "Prej co pro cyklistu znamená titul mistra světa," zopakoval otázku pro ostatní novináře.


PSALI JSME:


Z jeho výstupu se na Slovensku rázem stal fenomén. Fanoušci video na facebooku hromadně sdílejí a cyklistovi i reportérce se vysmívají. "Hm... Kdyby byl připravený na závody tak, jako Alenka na rozhovor, tak by měl v první zatáčce okruh ztráty na peloton," smál se jeden fanoušek. "Není opilý?" ptal se jiný.


Pětadvacetiletý Peter Sagan se v Richmondu dočkal vytouženého titulu. Na Tour de France si totiž připsal hned několik druhých míst v etapách, Vueltu kvůli zranění nedojel.

 

Páčiť slová z čerstvého majstra sveta nie je jednoduché. Navyše z niekoho, ako je Peter Sagan. Smiechu sa počas exkluzívneho rozhovoru bezprostredne po preteku neubránila ani reportérka Alena Taranová. Tu je jeho nezostrihaná verzia.

Posted by Spravodajstvo RTVS on 28. září 2015

 

Související témata:
iSport.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Monster Energy Supercross Geneva

   14:30 15:00
   15:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Inter Miami CF

   16:50

   El Trafico (1)

   17:00

   El Trafico (2)

   17:15

   Proměna bouřliváka

   17:50

   RunTour - Ostrava

 • Nova Sport 2

  • RunTour - Ostrava

   14:50 15:00
   15:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   16:45

   Element (417)

   17:00

   UFC 251: Usman vs. Masvidal

   21:00

   NBA Classic Games: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder

   22:40

   Basketbal: Russell Westbrook - Rychlé ruce 2015 - 2020

Celý program