Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Veronika Vítková
aktualizováno 15.12.
biatlon stíhací závod

Vítková zajela sezónní maximum! Mezi muži dominoval Fourcade

Finská biatlonistka Kaisa Mäkäräinenová vyhrála stíhací závod Světového poháru v Hochfilzenu a slaví třetí vítězství v sezoně. Veronika Vítková se oproti sprintu posunula o jedenáct příček a dojela na 14. místě, což je její nejlepší individuální umístění v tomto ročníku.

Michal Krčmář
aktualizováno 14.12.
sp hochfilzen

Trápení pokračuje: Sprint Čechům nevyšel, Krčmář skončil dvacátý

České biatlonové trápení pokračuje. Ve sprintu Světového poháru v Hochfilzenu dojel nejlépe z českých mužů Michal Krčmář až na 20. místě. Závod ovládl Johannes Thingnes Boe z Norska.

Eva Puskarčíková
13.12.
Zimní sporty Biatlon

Sprint nejlépe zvládla Wiererová, Češky střelecky propadly

Biatlonistka Veronika Vítková díky 25. místu ve sprintu v Hochfilzenu zaznamenala nejlepší výsledek v této sezoně Světového poháru. Z vítězství se radovala Italka Dorothea Wiererová, která o šest desetin porazila Finku Kaisu Mäkäräinenovou a udržela vedení v seriálu.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová
čtěte o tématu biatlon na Prásk.tv
Michal Krčmář
aktualizováno 09.12.
biatlon Světový pohár

Biatlonista Krčmář se ve stíhačce propadl na 17. místo, vyhrál Bö!

Biatlonista Michal Krčmář ve stíhacím závodě Světového poháru v Pokljuce neudržel pozici v první desítce. S jednou chybou na střelnici se propadl na sedmnáctou příčku. Vyhrál vítěz sprintu Johannes Thingnes Bö, který v závěru odrazil nápor Francouze Quentina Fillona Mailleta.

Eva Puskarčíková
08.12.
biatlon světový pohár

Puskarčíkové se sprint nevyvedl, závod ovládla Mäkäräinenová!

Eva Puskarčíková skončila jako nejlepší z českých biatlonistek na 22. místě ve sprintu Světového poháru v Pokljuce. Nejvýhodnější pozici do nedělní stíhačky získala díky dnešnímu vítězství Finka Kaisa Mäkäräinenová.

Martin Fourcade
07.12.
biatlon světový pohár

Křčmář lepší než Fourcade! Čistá střelba ale stačila jen na 10. místo

Přesně střílející biatlonista Michal Krčmář skončil desátý ve sprintu Světového poháru ve slovinské Pokljuce. Desetikilometrový závod zvládl nejlépe přes jedno trestné kolo norský rychlík Johannes Thingnes Bö. Druhý skončil Francouz Antonin Guigonnat a třetí byl Rus Alexandr Loginov.

Markéta Davidová
07.12.
profil markéta davidová

Hory, koně, ovesná kaše. Českému biatlonu vyrůstá nová hvězda

Měli jste strach o biatlon? Gábina Koukalová do něj hodila vidle, Ondřej Moravec zase trochu bojuje se zdravíčkem. Po výsledku mužského prvního závodu v Pokljuce to nevypadalo hezky. Jenže pak se zjevila Markéta Davidová! Kde se vzala? A jaké jsou šance, že její bronz nebude jen náhodný úlet?

Markéta Davidová
06.12.
biatlon Světový pohár

Skvělá Davidová: Na úvod sezony byla třetí ve vytrvalostním závodu!

Biatlonistka Markéta Davidová skončila na úvod sezony třetí ve vytrvalostním závodu v Pokljuce a poprvé v kariéře se ve Světovém poháru dostala na stupně vítězů. Letošní juniorská mistryně světa ve stíhačce prohrála jen s vítěznou Julijí Džymovou z Ukrajiny a Monikou Hojniszovou z Polska.

Martin Fourcade
aktualizováno 06.12.
biatlon Světový pohár

Vytrvalostní závod ovládl Fourcade, Krčmáře zradila puška!

Francouz Martin Fourcade vyhrál ze středy přeložený vytrvalostní závod biatlonistů na 20 km a vykročil za osmým triumfem ve Světovém poháru v řadě. Z českých závodníků se ve slovinské Pokljuce nejvíce dařilo Michalu Krčmářovi, který s jednou trestnou minutou skončil patnáctý.

Špatné podmínky na střelnici odložily závod
aktualizováno 05.12.
Špatné počasí

Start odložen! Biatlonisté se kvůli mlze představí až ve čtvrtek

Úvodní individuální závod Světového poháru v biatlonu se dnes v Pokljuce neuskuteční. Ve slovinském středisku měli jet muži vytrvalostní závod na 20 km, ale organizátoři nejdříve start kvůli mlze o dvacet minut posunuli a posléze ho zrušili.