Gabriela Koukalová
Aktualizováno Předevčírem 12:07
biatlon sundala kombinézu

FOTO: Gábina to nevydržela a po Wiererové se ukázala taky bez

Jakoby se snad česká biatlonová královna Gabriela Koukalová nechala vyhecovat od své italské soupeřky Dorothey Wiererové. Italka se svým fanouškům ukázala bez kombinézy a doslova zbourala internet. Gábina nechtěla zůstat v pozadí a tak...své sexy tělo oděné pouze do plavek ukázala taky!

Biatlon Nový potomek

Šťastný biatlonista Fourcade: Ukázal právě narozenou dcerku!

Francouzský biatlonista Martin Fourcade už má po sezoně. O to větší čas má na to, aby mohl slavit příchod dcery Inés, která se narodila dnes. Držitel dvou zlatých medailí z olympiády tak má o jednoho člena rodiny víc. Ze sestřičky měla velkou radost i dvouletá Manon, starší Fourcadova dcera.

Michal Šlesingr
Aktualizováno 19.3. 2017 14:25
Biatlon Světový pohár

Fourcade čekal na verdit, ale nakonec vyhrál! Šlesingr je šestý

Suverén Martin Fourcade vyhrál na závěr sezony závod s hromadným startem a získal malý glóbus za hodnocení disciplíny. Francouzský král Světového poháru přitom měl problém s náboji, které zapomněl doplnit, a řešil to až během závodu. Dva Češi se vešli v Oslu do desítky - Michal Šlesingr byl šestý a Michal Krčmář devátý.

Prásk.tv píše:

Gabriela Soukalová a Petr Koukal
čtěte o tématu biatlon na Prásk.tv
Gabriela Koukalová
Aktualizováno 19.3. 2017 11:56
Biatlon Světový pohár

Skvělá Koukalová v hromadném startu druhá a slaví další glóbus!

Biatlonistka Gabriela Koukalová byla druhá v dnešním závodě s hromadným startem na Světovém poháru v Oslu a získala malý křišťálový glóbus za tuto disciplínu. Celková vítězka Světového poháru Laura Dahlmeierová z Německa, která dílčí hodnocení vedla, totiž skončila až devátá. V závodě se před ni dostala i další česká reprezentantka Veronika Vítková, která obsadila čtvrtou příčku. Vyhrála Norka Tirill Eckhoffová, třetí byla Finka Kaisa Mäkärainenová.

biatlon stíhačka

Krčmář stoupl o 15 míst, Moravec zase v desítce! Vyhrál Šipulin

Biatlonista Ondřej Moravec se znovu prosadil do elitní desítky v závodě Světového poháru. Ve stíhačce v norském Oslu doběhl osmý, když jej o ještě lepší výsledek připravily dvě chyby na střelnici. Těch se naopak vyvaroval Michal Krčmář, který se posunul z 28. místa ve sprintu na konečné třinácté. Vyhrál Rus Šipulin.

gratulace světový pohár

Úžasná Gábina! Na stupně vítězek se dostala letos potřinácté

Biatlonistka Gabriela Koukalová dojela druhá ve stíhacím závodu Světového poháru v Oslu a potřinácté v sezoně vystoupila na stupně vítězů. Česká reprezentantka se na Holmenkollenu posunula na stříbrnou příčku ze čtvrtého místa po pátečním sprintu díky perfektní střelbě. První místo uhájila Finka Mari Laukkanenová.

jasný názor dala to najevo

Rázné gesto Koukalové: Odmítla podat ruku šéfovi biatlonové unie!

Biatlonistka Gabriela Koukalová se toho nebojí. Poté co dnes v norském Oslu získala malý křišťálový globus za sprinty, Při předávání cen po závodě pak dala jasně najevo, co si myslí o současné situaci. Prezidentovi Mezinárodní biatlonové unie (IBU) totiž odmítla podat ruku!

světový pohár finále

Poslední biatlonový sprint ovládl Bö. Moravec dojel sedmý!

Norský biatlonista Johannes Thingnes Bö vyhrál sprint na domácí půdě v Oslu. Za ním obsadili místa na stupních vítězů Martin Fourcade z Francie a Rus Anton Šipulin. Nejlepším z českých závodníků byl Ondřej Moravec na sedmé příčce.

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 17.3. 2017 15:49
finiš světový pohár

SUPERFINIŠ: Koukalová nakonec urvala malý křišťálový glóbus!

Gabriela Koukalová zabojovala a na poslední chvíli ukořistila malý křišťálový globus pro vítězku Světového poháru v biatlonovém sprintu. Závod v Oslu dokončila na 4. místě, její hlavní konkurentka Laura Dahlmaierová závod pokazila a dojela mimo elitní třicítku.

Biatlon Světový pohár

Česká smíšená štafeta ve Finsku skončila šestá! První je Francie

Česká smíšená štafeta biatlonistů skončila na Světovém poháru v Kontiolahti po dvou trestných kolech šestá. Čtveřice Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Michal Šlesingr a Michal Krčmář doplatila na selhání Vítkové a Krčmáře při střelbě vleže. I bez odpočívající hvězdy Martina Fourcadea vyhráli Francouzi, jejichž finišman Quentin Fillon Maillet projel cílem o jedenáct sekund před Němcem Arndem Peifferem. Třetí byla Ukrajina, na kterou Češi ztratili asi 55 vteřin.