Paulina Fialková a Pavol Habera
aktualizováno 20.02.
ZOH 2018 sportovní tragédie

Slovenské slzy: Biatlonistky, která se zhroutila, se zastal i Habera!

Jinde by jí zatratili, na Slovensku ale dnes prožívají příběh biatlonistky Paulíny Fialkové. Nadějná olympionička rozbíhala smíšenou štafetu, jenže na prvním střelbě netrefila sedm z osmi ran a musela na čtyři trestná kola. Po dojezdu se pak přímo v rozhovoru rozplakala…

Martin Fourcade
zoh 2018 medaile byla daleko

Češi dojeli až na osmém místě, smíšenou štafetu ovládli Francouzi

Čeští biatlonisté skončili ve smíšené štafetě na 2x6 a 2x7,5 kilometru na olympijských hrách v Pchjongčchangu osmí a neobhájili stříbro ze Soči.

Ondřej Moravec
aktualizováno 18.02.
Biatlon Olympijské hry

Závod s hromadným startem: Vyhrál Fourcade, 11. byl Moravec!

Biatlonista Ondřej Moravec skončil v závodě s hromadným startem na 15 kilometrů na olympijských hrách v Pchjongčchangu jedenáctý. Obhájce bronzu ze Soči dlouho útočil na umístění v první pětce, ale jedna chyba na poslední střelecké položce ho srazila mimo elitní desítku.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová
čtěte o tématu biatlon na Prásk.tv
Veronika Vítková
17.02.
zoh 2018 to se jen tak nevidí

Smůla Vítkové: Byla blízko bedny, pak odjela o trestné kolo navíc!

Biatlonistka Veronika Vítková dojela na olympijských hrách v Pchjongčchangu čtrnáctá v závodě s hromadným startem na 12,5 kilometru. Bronzová medailistka z úvodního sprintu ještě po třech ze čtyř střeleckých položek figurovala na průběžné třetí příčce, ale na trati se tentokrát běžecky trápila a po chybě na poslední stojce neuvěřitelně chybovala.

Michal Krčmář
15.02.
zoh 2018 vytrvalostní závod

Krčmář dojel sedmý, Moravec se do elitní desítky nevešel!

Biatlonista Michal Krčmář obsadil ve vytrvalostním závodě na olympijských hrách s jednou trestnou minutou sedmé místo a po senzačním stříbru z úvodního sprintu skončil v Pchjongčchangu podruhé v elitní desítce.

15.02.

Vítkové se nedařila střelba, výhrou šokovala Švédka Öbergová!

Dvaadvacetiletá Švédka Hanna Öbergová se postarala o překvapení ve vytrvalostním závodě biatlonistek na 15 kilometrů. Češky hodně chybovaly na střelnici a nejlepší z nich Veronika Vítková dojela na 18. místě.

Biatlonistky a vítr
14.02.
zoh 2018 přírodě neporučíš

České biatlonistky dnes nezávodí! Závod jim odložili pořadatelé

Vytrvalostní závod biatlonistek na olympijských hrách v Pchjongčchangu byl kvůli silnému větru odložen na čtvrtek. Začít by měl před muži v 9:15 SEČ, mužský čtvrteční závod byl posunut o půl hodiny na 12:30.

12.02.

Krčmář další medaili na ZOH nezískal. Ve stíhačce byl třicátý!

Biatlonista Michal Krčmář obsadil ve stíhacím závodě na olympijských hrách v Pchjongčchangu až 30. místo a nenavázal na senzační stříbro z úvodního sprintu. Sedmadvacetiletý rodák z Vrchlabí pohřbil naděje na další úspěch na střelnici, kde udělal celkem sedm chyb, z toho pět na položkách vestoje.

aktualizováno 12.02.
zoh 2018 stíhací závod

Biatlonistka Vítková další medaili nepřidala, dojela na sedmém místě

Čeští fanoušci dnes netrpělivě čekali, jak se povede našim biatlonistkám ve stíhacím závodě na 10 km. Nejlépe se opět vedlo Veronice Vítové, která ale bohužel další medaili nezískala a dojela na 7. místě. Závod ovládla Němka Laura Dahlmeierová