Michal Slesingr
Aktualizováno 19.2. 2017 15:42
biatlon závod s hromadným startem

Nejlepší z českých biatlonistů byl Šlesingr, vyhrál Němec Schempp

Biatlonové mistrovství světa v Hochfilzenu má za sebou závod s hromadným startem, který ovládl německý závodník Simon Schempp. Z Čechů se na trati nejlépe dařilo Michalu Šlesingrovi, který dojel na 13. místě.

biatlon dojmy po závodě

Je to velké zklamání. Nevyšlo to, zhodnotila závod Koukalová

Biatlonistka Gabriela Koukalová zakončila mistrovství světa čtvrtým místem v závodu s hromadným startem a o jednu pozici jí tak unikla čtvrtá medaile. Pro rekordní páté zlato v Hochfilzenu si doběhla Němka Laura Dahlmeierová, kterou na šampionátu dokázala porazit pouze Koukalová ve sprintu.

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 19.2. 2017 12:18
biatlon závod s hromadným startem

Gábina má další ’bramboru’, závod ovládla Dahlmeierová

V pořadí již druhé čtvrté místo, tentokrát ze závodu s hromadným startem, obsadila Gabriela Koukalová. Nejlépe si v ženském závodě vedla německá biatlonistka Laura Dahlmeierová, pro kterou to bylo už páté zlato z MS.

Prásk.tv píše:

Gabriela Soukalová a Petr Koukal
čtěte o tématu biatlon na Prásk.tv
IBU
Aktualizováno 18.2. 2017 16:36
biatlon mistrovství světa

Rusko má mistry světa ve štafetě! Češi skončili na desátém místě

Štafetu biatlonistů na 4x7,5 km na mistrovství světa v Hochfilzenu vyhrálo Rusko před Francií a domácím Rakouskem. České kvarteto Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Michal Krčmář obsadilo desáté místo.

Xindloviny
Aktualizováno 18.2. 2017 16:04
gábina inspiruje biatlonová horečka

Koukalová zahání žal ze štafety písní! Líbí se vám? ANKETA

Česká biatlonová královna Gabriela Koukalová svou sbírku tří medailí z rakouského Hochfilzenu nerozšířila a ve štafetě přidala neoblíbenou "bramboru". Smutek ale zahání neobvyklým způsobem, písní od fanouška, kterou složil český písničkář Xindl X. Jak se vám líbí?

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 17.2. 2017 16:38
biatlon chyběl kousek

Štafeta bere "brambory"! České holky skončily na MS těsně čtvrté

České biatlonistky skončily ve štafetovém závodě na mistrovství světa na čtvrtém místě. Ze zlata se radují Němky, za nimi skončily Ukrajinky a Francouzky. Gabrielu Koukalovou a spol. dělilo od cenného kovu necelých šest sekund.

Biatlon MS Hochfilzen

Skvělý závod českých biatlonistů: Moravcovi těsně uteklo zlato!

Vynikající vytrvalostní závod na 20 kilometrů na MS v Hochfilzenu předvedl Ondřej Moravec. Na střelnici neudělal žádnou chybu a ke všemu zastřílel velmi rychle a sahal po zlaté medaili. Rychlejší byl však o 3,3 sekundy Američan Lowell Bailey. Moravec je tak stříbrný, ale výborně zajel i Michal Krčmář, který skončil šestý.

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 15.2. 2017 17:53
biatlon vytrvalostní závod

Výborně, Gábino! Česko má další medaili, Koukalová je stříbrná

Po dvou volných dnech se na start v rakouském Hochfilzenu opět postavila biatlonistka Gabriela Koukalová. Ve vytrvalostním závodu na 15 kilometrů získala česká biatlonistka stříbrnou medaili. Pro Koukalovou je to už třetí medaile z MS.

Česká chytrost ve sportu: Panenka, Poborský, Samková, Koukalová
Aktualizováno 14.2. 2017 16:14
video tohle prostě umíme!

Vítězství chytrosti a odvahy! Jak Češi přečůrávají sportovní svět?

Na to, jak je Česko malá zemička, má opravdu velké úspěchy na sportovním poli. Ano, jistě, Češi mají na sport talent, umí na sobě pracovat i dřít, ale spoustu parádních zážitků připravila fanouškům i pověstná chytrost. Nebo možná rovnou vyčůranost!

Gabriela Koukalová a Johannes Boe
Aktualizováno 14.2. 2017 13:10
video slušelo by jim to?

Biatlonová romance: Jak Gábině vyznal lásku sympatický Nor

Úsměv, bezprostřednost, krásné oči. Gábina Koukalová je prostě žádaná, ač snad celý svět ví, že už je vdaná. A aby toho nebylo málo, norský sympaťák Johannes Boe zaútočil přímo na tiskovce a v podstatě české biatlonové krásce vyznal lásku přímo na tiskové konferenci!