Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Biatlon Nebojí se toho

Koukalová odhalí hodně: Její nové plavky připomínají cedník! FOTO

Biatlonistka Gabriela Koukalová je českými fanoušky velmi oblíbená. V současnosti možná vůbec nejoblíbenější naše sportovkyně. Už dříve potěšila pány fotkou jejího pozadí a možná časem odhalí ještě víc. Představila totiž nové plavky, které připomínají spíše cedník nebo síť od brány.

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 4.5. 2017 09:55
Biatlon Jiné starosti

Koukalové jediné přání? Ať se uzdraví její vážně nemocná sestra!

Národ ji miluje, fandí a má proč. Biatlonistka Gabriela Koukalová je známá svou mírumilovnou povahou, pro každého by se rozdala. Jenže i ona má své problémy a svěřila se s nimi při biatlonovém galavečeru, na kterém obhájila titul nejlepší české biatlonistky. Její jediné přání je, aby se uzdravila její vážně nemocná sestra.

Biatlon Stále na trůnu

Gabriela Koukalová je znovu českou biatlonovou královnou!

Mistryně světa a druhá žena hodnocení uplynulé sezony Světového poháru Gabriela Koukalová se stala podle očekávání podruhé za sebou a potřetí v kariéře nejlepší českou biatlonistkou sezony. Cenu převzala na slavnostním galavečeru v pražském Národním domě na Vinohradech.

Prásk.tv píše:

Gabriela Soukalová a Petr Koukal
čtěte o tématu biatlon na Prásk.tv
video Cesta na vrchol

Tohle je naděje českého biatlonu! Honza brzy doplní naše hvězdy

Biatlon u nás zažívá v posledních letech neuvěřitelný boom. Tento populární sport přitahuje zájem diváků i sponzorů. Zjišťovali jsme, kdo je v současnosti největší českou nadějí tohoto sportu.

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 28.3. 2017 12:07
biatlon sundala kombinézu

FOTO: Gábina to nevydržela a po Wiererové se ukázala taky bez

Jakoby se snad česká biatlonová královna Gabriela Koukalová nechala vyhecovat od své italské soupeřky Dorothey Wiererové. Italka se svým fanouškům ukázala bez kombinézy a doslova zbourala internet. Gábina nechtěla zůstat v pozadí a tak...své sexy tělo oděné pouze do plavek ukázala taky!

Biatlon Nový potomek

Šťastný biatlonista Fourcade: Ukázal právě narozenou dcerku!

Francouzský biatlonista Martin Fourcade už má po sezoně. O to větší čas má na to, aby mohl slavit příchod dcery Inés, která se narodila dnes. Držitel dvou zlatých medailí z olympiády tak má o jednoho člena rodiny víc. Ze sestřičky měla velkou radost i dvouletá Manon, starší Fourcadova dcera.

Michal Šlesingr
Aktualizováno 19.3. 2017 14:25
Biatlon Světový pohár

Fourcade čekal na verdit, ale nakonec vyhrál! Šlesingr je šestý

Suverén Martin Fourcade vyhrál na závěr sezony závod s hromadným startem a získal malý glóbus za hodnocení disciplíny. Francouzský král Světového poháru přitom měl problém s náboji, které zapomněl doplnit, a řešil to až během závodu. Dva Češi se vešli v Oslu do desítky - Michal Šlesingr byl šestý a Michal Krčmář devátý.

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 19.3. 2017 11:56
Biatlon Světový pohár

Skvělá Koukalová v hromadném startu druhá a slaví další glóbus!

Biatlonistka Gabriela Koukalová byla druhá v dnešním závodě s hromadným startem na Světovém poháru v Oslu a získala malý křišťálový glóbus za tuto disciplínu. Celková vítězka Světového poháru Laura Dahlmeierová z Německa, která dílčí hodnocení vedla, totiž skončila až devátá. V závodě se před ni dostala i další česká reprezentantka Veronika Vítková, která obsadila čtvrtou příčku. Vyhrála Norka Tirill Eckhoffová, třetí byla Finka Kaisa Mäkärainenová.

biatlon stíhačka

Krčmář stoupl o 15 míst, Moravec zase v desítce! Vyhrál Šipulin

Biatlonista Ondřej Moravec se znovu prosadil do elitní desítky v závodě Světového poháru. Ve stíhačce v norském Oslu doběhl osmý, když jej o ještě lepší výsledek připravily dvě chyby na střelnici. Těch se naopak vyvaroval Michal Krčmář, který se posunul z 28. místa ve sprintu na konečné třinácté. Vyhrál Rus Šipulin.

gratulace světový pohár

Úžasná Gábina! Na stupně vítězek se dostala letos potřinácté

Biatlonistka Gabriela Koukalová dojela druhá ve stíhacím závodu Světového poháru v Oslu a potřinácté v sezoně vystoupila na stupně vítězů. Česká reprezentantka se na Holmenkollenu posunula na stříbrnou příčku ze čtvrtého místa po pátečním sprintu díky perfektní střelbě. První místo uhájila Finka Mari Laukkanenová.