Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ondřej Moravec
20.02.
biatlon Mistrovství Evropy

Moravcovi těsně unikla medaile, ve vytrvalostním závodě byl čtvrtý

Zase to nevyšlo. Ondřej Moravec skončil v prvním závodě mistrovství Evropy na čtvrtém místě. Ve vytrvalostním závodě mu chybělo na bronz 11,2 sekundy. Zlato slaví Bulhar Anev.

Gabriela Koukalová
19.02.
Restart kariéry Ještě není konec

Návrat biatlonové královny? Koukalová zaskočila fanoušky

Všichni si mysleli, že kariéra Gabriely Koukalové je definitivně u konce. Dlouho to tvrdila i česká biatlonistka. Teď ale fanoušky opět znejistila a na facebooku naznačila, že by se do stopy mohla ještě vrátit.

Veronika Vítková
16.02.
Biatlon Světový pohár

Vítková byla ve stíhačce devátá, Davidová si polepšila o 20 míst

Poslední individuální závod před mistrovstvím světa se českým biatlonistkám vydařil. Ve stíhacím závodu na Světovém poháru v Soldier Hollow si díky bezchybné střelbě Veronika Vítková i Markéta Davidová výrazně polepšily: Vítková doběhla devátá a Davidová se posunula oproti sprintu o dvacet míst na dvanáctou příčku. Vyhrála Němka Denise Herrmannová.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová
čtěte o tématu biatlon na Prásk.tv
Michal Krčmář
08.02.
biatlon Štafetový závod

Češi ve štafetě dojeli šestí, na vítězné Nory měli obrovskou ztrátu

Štafeta biatlonistů ve složení Michal Šlesingr, Michal Krčmář, Adam Václavík a bezchybně střílející Tomáš Krupčík obsadila na Světovém poháru v mrazivém Canmore šesté místo. Generálku na mistrovství světa vyhráli suverénně Norové. Pro druhé zlato v Kanadě si tak doběhl vítěz čtvrtečního vytrvalostního závodu a jednička sezony Nor Johannes Thingnes Bö.

Markéta Davidová
08.02.
biatlon světový pohár

Davidová opět na bedně! Ve vytrvalostním závodě dojela druhá

Biatlonistka Markéta Davidová skončila druhá ve zkráceném vytrvalostním závodě v Canmore a ujala se vedení v hodnocení této disciplíny ve Světovém poháru. V Kanadě česká reprezentantka vyčistila všechny terče a porazila ji jen Norka Tiril Eckhoffová, která jednou chybovala. Davidová se tak umístila na stupních vítězů ve třetím z posledních čtyř závodů.

Markéta Davidová
aktualizováno 27.01.
Biatlon Světový pohár

Davidová si drží skvělou formu: Bere stříbro v hromadném startu!

Biatlonistka Markéta Davidová obsadila na Světovém poháru v Anterselvě druhé místo v závodu s hromadným startem. Dvaadvacetiletá česká naděje, která v Itálii vyhrála čtvrteční sprint, dnes nestačila jen na Němku Lauru Dahlmeierovou.

Markéta Davidová
26.01.
Biatlon Světový pohár

Davidová nezopakovala výkon ze sprintu a ve stíhačce je čtrnáctá!

Italská biatlonistka Dorothea Wiererová vyhrála stíhací závod Světového poháru v Anterselvě. Vedoucí žena průběžného pořadí seriálu vybojovala před domácím publikem druhý triumf v sezoně před Němkou Laurou Dahlmeierovou a krajankou Lisou Vittozziovou. Vítězka sprintu Markéta Davidová se propadla na 14. místo.

Markéta Davidová
aktualizováno 24.01.
Biatlon Světový pohár

Obrovská senzace: Markéta Davidová vyhrála v Itálii sprint!

Ohromná senzace české biatlonistky. Tak se dá shrnout úspěch Markéty Davidové, která v italské Anterselvě vyhrála sprint na 7,5 kilometru. Pro dvaadvacetiletou závodnici je to první triumf ve Světovém poháru. Za sebou nechala hvězdy jako Finku Mäkäräinenovou, Němku Dahlmeierovou či Italku Wiererovou.

Ondřej Moravec
20.01.
biatlon Závod s hromadným startem

Bö zvládl fantastický finiš, Češi nestíhali běžecky

Závod s hromadným startem na Světovém poháru biatlonistů v Ruhpoldingu vyhrál norský král sezony Johannes Thingnes Bö. V cílové rovince si pohlídal již deváté vítězství této zimy. Čeští reprezentanti se seřadili ve druhé desítce: bezchybně střílející Ondřej Moravec doběhl patnáctý a Michal Krčmář po jednom trestném okruhu osmnáctý.

Michal Krčmář
aktualizováno 18.01.
nejde to světový pohár

Další česká biatlonová bída: Štafeta mužů dojela až osmá

Čeští biatlonisté dokončili štafetu na 4 x 7,5 kilometru v německém Ruhpoldingu až na osmém místě. Štafeta ve složení Moravec, Krčmář, Štvrtecký, Krupčík ztratila na vítězné Nory téměř dvě minuty.