Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Anders Besseberg
12.06.
biatlon Vyústění skandálu

Rána pro biatlon! Olympijský výbor ho odřízl od financí!

Vyčistit Augiášův chlév! Tak přesně tenhle úkol si vzal na bedra Mezinárodní olympijský výbor, jenž zastavil finanční podporu biatlonu! Důvodem jsou korupční skandály, které tento čím dál oblíbenější sport v poslední době provázejí.

Gabriela Koukalová a Veronika Vítková
aktualizováno 05.06.
Nový kouč Velké jméno

Trenérské změny u biatlonové repre: Přichází olympijský vítěz!

Novým trenérem českých biatlonistek bude Nor Egil Gjelland. Jejich dosavadní kouč Zdeněk Vítek povede muže s norským asistentem Andersem Magnusem Bratlim. Dosavadní šéftrenér Ondřej Rybář se přesunul do funkce sportovního ředitele Českého svazu biatlonu.

Monika Vlčková a Gabriela Koukalová
31.05.
otřesné praktiky další silný příběh

Koukalová kritizuje další trenéry! Šokoval ji příběh gymnastky

Biatlonistka Gabriela Koukalová sice nepřímo ukončila kariéru, do ústraní se ale po vydání své kontroverzní knihy nestáhla. Spíše naopak. Teď navíc veřejně podpořila moderní gymnastku Moniku Vlčkovou, která se před časem svěřila s otřesnými praktikami, se kterými se setkala během své kariéry.

Prásk.tv píše:

Gabriela Koukalová
čtěte o tématu biatlon na Prásk.tv
Autogramiáda Gabriely Koukalové - 10
23.05.
Biatlon Skončí to někdy?

Koukalová chyběla na galavečeru biatlonu: Toto má být důvod!

Český biatlon prožil turbulentní, ale nakonec úspěšnou sezonu. Největší bouři určitě rozpoutala Gabriela Koukalová svou knihou, ve které se nebála kritizovat své kolegy a kolegyně. Proto ani nikoho moc nepřekvapilo, že se v pondělí večer neobjevila na galavečeru českého biatlonu. Sama tvrdila, že pozvánku neobdržela, předseda svazu se ale proti tomu ohradil.

Michal Krčmář
21.05.
galavečer vyhlášení ankety

Biatlonistou roku se poprvé v kariéře stal Michal Krčmář

Stříbrný medailista z olympiády v Pchjongčchangu Michal Krčmář se poprvé v kariéře stal českým biatlonistou roku.

Gabriela Koukalová
09.05.
biatlon to to trvalo

Knížka nadělala zlou krev: Gábina už se musela omluvit za nařčení

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová si sype popel na hlavu. Donutila ji k tomu nepravdivá informace, kterou uvedla ve své autobiografii, kde napsala, že legendárn biatlonista Nor Ole Einar Björndalen nepodepsal petici za přísnější tresty za doping. Osminásobný olympijský vítěz ji přitom jako jediný z norské reprezentace podepsal.

Veronika Zvařičová
aktualizováno 04.05.
biatlon rozpad reprezentace

Další ztráta pro český biatlon! Zvařičová končí v 29 letech kariéru

Česká biatlonová reprezentace přišla o další oporu. Bývalá juniorská mistryně světa ve štafetě Veronika Zvařičová oznámila, že končí kariéru.

Paulína Fialková
01.05.
Biatlonistka Velká pozornost

Sexy Fialková na galavečeru zářila, vyšla ale bez podprsenky! FOTO

Slováci se mohou chlubit mnoha krásnými sportovkyněmi. Stále více na sebe upoutává pozornost Paulína Fialková. Tato sexy biatlonistka reprezentovala na olympiádě v Soči a nechyběla ani v únoru v Pchjongčchangu. I proto byla pozvána na galavečer pro slovenské olympioniky. Moc ji tu slušelo a zase na sebe strhla pozornost. Mimo jiné i proto, že si doma nechala podprsenku…

Anna Moisejeva
27.04.
Biatlon Už zase

SKANDÁL: Trenér chtěl sex s biatlonistkou (17). Ta to nahlásila!

Teprve nedávno skončil soud s chlípným doktorem Larrym Nassarem. Ten dostal za zneužití více než 250 dívek trest ke 175 letům vězení, respektive doživotí. Podobný případ teď řeší v Rusku. Biatlonový trenér Sergej Tutmin požadoval sex po neplnoleté svěřenkyni. Slíbil ji za to účast v reprezentaci. Sportovkyně to ale oznámila a kouč má velký problém.

Autogramiáda Gabriely Koukalové - 9
19.04.
biatlon kontroverzní zpověď

Koukalová podepisovala knihu: Dorazily za ní stovky fanoušků!

Gabriela Koukalová vydala svoji novou knihu, ve které popisuje, jak v posledních letech soupeřila nejen s ostatními závodnicemi na trati, ale hlavně s anorexií a bulimií. Otevřená zpověď však nabízí i další zajímavá témata ze soukromí české biatlonistky. Dnes uspořádala autogramiádu, na kterou si pro podpis přišly stovky lidí.

 

Reklama