Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Usain Bolt
24.10.
fotbal myslí to vážně

Bolt čeká na testy v Borussii! Je to další kapitola mého života, říká

Fenomenální sprinter Usain Bolt letos ukončil kariéru na Mistrovství světa v Londýně, kde však jeho poslední závod překazilo svalové zranění. Následoval nucený odpočinek, ale Jamajčan už teď plánuje zahájit trénink, aby byl připraven na týdenní zkoušku ve fotbalové Borussii Dortmund!

Jan Železný
aktualizováno 23.08.
šampioni trocha legrace

Český hrdina ve Hře o trůny?! Jan Železný se zařadil mezi elitu!

Na světě byste asi těžko našli někoho, kdo by alespoň neslyšel o slavné seriálové sérii Hra o trůny. S rostoucí popularitou vznikají na internetu i různé variace hlavních postav. Tím posledním hitem je takzvaná "olympiáda Hry o trůny", kde postavu Nočního krále ztvárnil i legendární český oštěpař Jan Železný!

Usain Bolt
18.08.
Atletika Lékařská zpráva

Bolt na MS nesimuloval. Natrhnul si stehenní sval. Tady je důkaz!

Usain Bolt rozdělil sportovní příznivce po atletickém mistrovství světa na dvě části. Jedna ho litovala, že v závodě štafety na 4x 100 metrů nedoběhl kvůli zranění, ta druhá si pak myslela, že simuloval. Bolt teď však druhý tábor přesvědčil o opaku. Na sociální síti zveřejnil lékařskou zprávu doplněnou o rentgenové vyšetření. Diagnóza? Natržený zadní stehenní sval.

Prásk.tv píše:

Milostné aféry sportovců
čtěte o tématu Usain Bolt na Prásk.tv
Justin Gatlin a jamajští sprinteři se zraněným Usainem Boltem
aktualizováno 13.08.
neslavný konec proč se to stalo?

Boltovi parťáci i rival mají jasno: Za jeho zranění můžou pořadatelé

Fanoušci jamajského sprintera Usaina Bolta zažili včera šok. Místo aby se loučil se svou kariérou na světovém šampionátu medailí ze štafety, skončil svůj poslední závod na kolenou, se zraněním. Nejen jeho parťáci, ale dokonce i soupeř, teď přišli s vysvětlením, proč se tak stalo.

Usain Bolt
12.08.
Atletika Mistrovství světa

Smutný konec Bolta: Ze štafety zlato nemá, zranil se a nedoběhl!

Nejrychlejší muž světa Usain Bolt se rozloučil s kariérou, bohužel smutně. Ve štafetovém závodě, ve kterém byla jamajská čtveřice odhadována na vítěze, nakonec ani nedokončila. Jako poslední běžel právě Bolt, jenže se zranil a do cíle ani nedoběhl. Zlato mají Britové.

Usain Bolt
aktualizováno 12.08.
Atletika Mistrovství světa

Bolt má v Londýně šanci na zlato. Získá ho s jamajskou štafetou?

Usain Bolt táhne jamajskou štafetu k pátému zlatu na mistrovství světa v řadě. V rozběhu byli sice nejrychlejší Američané za 37,70 sekundy, ale Bolt v závěru viditelně zpomalil. Také v ženské štafetě mělo nejlepší čas americké kvarteto 41,84 s. Finále budou od 22:30 vrcholem dnešního programu.

Sidney Crosby, Roger Federer, Usain Bolt
10.08.
tajemství úsěchu v datumu narození

Chcete mít z dítěte sportovce? Naplánujte porod ve znamení lva!

Lvi jsou vždy středem pozornosti, jsou sebevědomí, nic je nezastaví na cestě k cíli - to jsou všeobecně známá fakta. Věděli jste však, že jedno z ideálních povolání pro zrozence ve znamení lva je profesionální sportovec? Není tedy překvapením, že největší české i světové sportovní hvězdy slaví narozeniny právě v období červenec - srpen, tedy v královském znamení.

Gianluigi Buffon a Usain Bolt
aktualizováno 07.08.
instagram dojemné loučení

Když si píšou celebrity: Bolt dostal od Buffona nádherný vzkaz

Usain Bolt se rozloučil. Ač svůj poslední závod nevyhrál, zůstal pro všechny hrdinou. Možná právě ona prohra na poslední stovce kariéry byla symbolická. Usain díky ní ukázal, že je jenom člověk. A dostává jeden vzkaz za druhým. Jeden z nich je ale třeba vypíchnout.

Usain Bolt
06.08.
Fenomén Konec kariéry

Svět se klaní Boltovi: Pogba udělal karikaturu, mnohým bude chybět!

O Usainovi Boltovi se bude psát ještě dlouho. Sprinterský král se na včerejší stovce na atletickém mistrovství světa v Londýně rozloučil s individuálními závody, ukončí totiž svou kariéru. Za to, co ve svém sportovním životě dokázal, se mu klaní fanoušci, ale i sportovní hvězdy.

Usain Bolt
aktualizováno 06.08.
respekt odchod šampiona

Bolt se loučil jako poražený. Znamená to, že ještě nekončí?

Prohra v posledním závodě kariéry? To asi nebyl scénář, který by si samotný Usain Bolt přál a možná i jeho fandové by byli šťastnější, kdyby jamajský sprinter odcházel do důchodu jako vítěz. Změní tedy tato prohra Boltovo rozhodnutí?