Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Babbel zkritizoval Bolta
aktualizováno 19.10.
Fotbal Ostrá kritika

Bývalá opora Liverpoolu se opřela do Bolta: Cítil bych se jako vůl

V počítačové hře FIFA bude v příštím vydání nejrychlejším fotbalistou ze všech. Přitom nemá Usain Bolt ani podepsanou profesionální smlouvu. O tu bojuje v australském Central Coast Mariners. A za svou snahu to schytal od bývalé opory Liverpoolu a Bayernu Markuse Babbela.

Usain Bolt
aktualizováno 15.10.
Překvapivá návštěva

Nemá smlouvu, přesto ho testují. Bolta kontrolovali na doping

Ještě z něj není profesionální fotbalista a už si na něj dávají dopingoví komisaři pozor. Usain Bolt si tak velmi rychle připomněl to, co ve své atletické kariéře zažíval pravidelně.

Usain Bolt slaví gól
12.10.
video jen tak dál

Kdepak góly: Narážečka o beka, hlavička jak Koller. Bolt bavil!

Usain Bolt dal první dva góly v profesionálním fotbalu. Sice to byla jen příprava, ale přece jen důležitá prověrka před startem sezony. A co víc. Bývalá atletická celebrita ukázala i neuvěřitelnou finesu.

Prásk.tv píše:

Milostné aféry sportovců
čtěte o tématu Usain Bolt na Prásk.tv
Usain Bolt slaví svůj první velký fotbalový gól
12.10.
video chytil to za pačesy

Je to tam! Usain Bolt ukázal, že umí dávat góly, vstřelil hned dva!

Usain Bolt se konečně trefil! V přípravném utkání Central Coast Mariners se South West United dal hned dva góly! I díky nim si čím dál víc říká o angažmá v profesionálním fotbalu.

Usain Bolt v dresu Central Coast Mariners
10.10.
Fotbal Zvládne to?

Bolta čeká poslední zkouška, rozhodne o jeho budoucnosti

Bude z atleta fotbalista? Světový rekordman na 100 i 200 metrů Usain Bolt se v pátek popere o své první fotbalové angažmá. V Austrálii ho čeká přátelský zápas.

Usain Bolt
28.09.
video velký přestup k fotbalu

Boltova fotbalová kariéra nekončí. Už zná termín dalšího zápasu!

Usain Bolt zná termín dalšího zápasu, do kterého naskočí. A navíc dostal další čas na to, aby přesvědčil, že je dobrým fotbalistou! Australský tým Central Coast Mariners prostě s jamajskou sportovní celebritou počítá, má to ale podmínku.

Usain Bolt
31.08.
Fotbal Vytvořil si šance

Boltova fotbalová premiéra: Na stadion přitáhl 10 tisíc diváků!

Usain Bolt má za sebou fotbalovou premiéru s australským týmem Central Coast Mariners. Ti v přípravě nad Central Coast Select zvítězili vysoko 6:1.

Usain Bolt
aktualizováno 21.08.
video první ostrý trénink

Bolta chtěly kluby ze Španělska i Francie! Proč si vybral Austrálii?

V den svých 32. narozenin zahájil bývalý jamajský sprinter Usain Bolt přípravu s fotbalisty australského klubu Central Coast Mariners. Osminásobný olympijský vítěz a světový rekordman chce v tréninku přesvědči vedení klubu, aby s ním do října uzavřelo smlouvu.

Usain Bolt po příletu do Sydney
aktualizováno 18.08.
Rve se dál Nové angažmá?

Fotbalová touha žene Bolta dál! Získá štaci v Austrálii?

Chce se stát za každou cenu fotbalistou a svého snu se drží dál. Legendární sprinter Usain Bolt tak po neúspěšných námluvách s Manchesterem United či Borussií Dortmund zkusí získat práci v Austrálii, kde se popere o kontrakt v klubu Centra Coast Marinners.

Usain Bolt a dres CC Mariners
07.08.
výzva australská liga

Bolt nastupuje: Tým australské ligy oznámil nejnovější dohodu!

Usain Bolt je připraven k tréninku a bude chtít stihnout start australské fotbalové ligy. Tým Central Coast Mariners oznámil, že jamajský sprinter se zapojí do přípravy týmu před novou sezonou!