Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

světový rekord nové maximum

Zlatá tretra se loučila s Boltem. Slávu má ale i ten, kdo ho pokořil!

Vrcholem tradičního ostravského mítinku Zlatá tretra bylo loučení s jamajským sprinterem Usainem Boltem. Co se týče výkonu, našel se ale přece jen člověk, který ho tentokrát zastínil. A to dokonce světovým rekordem!

Usain Bolt
Aktualizováno 28.6. 2017 22:56
legenda zlatá tretra

Naposledy! Bolt vyhrál v Ostravě i podeváté, pak zpíval i hymnu

Usain Bolt ukázal Ostravě i podeváté své mistrovství. V poslední sezoně své kariéry vyhrál hladkou stovku v čase 10,06. Mítink Zlatá tretra je pro něj srdeční záležitostí, na žádném jiném klání tak často nestartoval.

zlatá tretra populární mítink

Už znám i hotelový pokoj, baví Bolt a hlásí: Jdu si pro devátou tretru!

Devátou účast na mítinku Zlatá tretra chce proměnit v deváté vítězství. Jamajský sprinter Usain Bolt přicestoval do své oblíbené Ostravy s jasným cílem. Ještě než se jej ale pokusí naplnit, vyznal se ze svých pocitů, které k populárnímu atletickému klání chová.

Prásk.tv píše:

Milostné aféry sportovců
čtěte o tématu Usain Bolt na Prásk.tv
frajer zlatá tretra

Usain Bolt je podeváté v Ostravě! Pro akreditaci si přišel jako první

Osminásobný olympijský vítěz Usain Bolt už je v Ostravě. Ve středu ho čeká poslední start na atletickém mítinku Zlatá tretra. A protože je zvyklý být všude jako první, opravdu se jako první z atletů akreditoval.

hvězda přijede atletický mítink

POTVRZENO! Na Zlatou tretru do Ostravy přijede i Usain Bolt

Je to dojednané. Na atletickém mítinku Zlatá tretra, který se každoročně koná v Ostravě, bude i jedna z největších hvězd světové atletiky sprinter Usain Bolt. Pořadatelé zprávu potvrdili dnes na svém facebooku.

Usain Bolt a Germaine Mason
Aktualizováno 15.5. 2017 09:54
kamarádi nechcete zažít

Sbohem, brácho! Usain Bolt kopal hrob svému mrtvému kamarádovi

Je jen málo věcí, které člověk skutečně nechce zažít. Takový je ale někdy zkrátka život a tak i Usain Bolt muslel překousnout smutek poté, co se mu 20. dubna zabil kamarád Germaine Mason na motorce. Světový rekordman zatlačil slzy a pomáhal pro něj vykopat hrob na rodné Jamaice.

Jídelníček
Aktualizováno 1.3. 2017 14:32
inspirace je to pro každého

5 zázračných tipů, jak se stravují vrcholoví sportovci aby zůstali fit

Pokud jste si mysleli, že vrcholoví sportovci se mohou cpát čím chtějí a neztloustnou, tak jste na omylu. Ano, Usain Bolt, nebo Wayne Rooney sice stráví polovinu dne na tréninku, ale hamburgery a párky v rohlíku si rozhodně nedopřávají. Kolik energie vydá tenista, fotbalista, nebo atlet a čím jí pak doplní?

Bolt poprvé od dopingu
Aktualizováno 4.2. 2017 16:08
šoumen zase rozdával radost

Bolt v akci poprvé po vrácení medaile! Běžel smíšenou štafetu

Poprvé od chvíle, kd ymusel vrátit zlatou olympijskou medaili kvůli dopingu svého kolegy Nesty Cartera se publiku představil legendární sprinter Usain Bolt. Jak ho to zasáhlo? Jamajčan ale zůstal stále stejný, na všechny strany rozdával úsměvy.

rozhovor doping v atletice

Legendární Bolt vrátil medaili z OH. Co řekl o dopingu kamaráda?

Cyklistika je v souvislosti s dopingovými skandály v posledních letech nejčastěji skloňovaným sportem. Kam se ale hrabe na atletiku. Hned 9 z 10 nejrychlejších sprinterů na 100 metrů mělo někdy co dočinění s dopingem. Nyní trestu nevyhnul ani ten nejrychlejší. Co si o tom myslí?

Nesta Carter a Usain Bolt
Aktualizováno 25.1. 2017 16:01
skandální to asi nečekal

Usain Bolt přišel o zlatou olympijskou medaili kvůli dopingu

Jamajská štafeta v běhu na 4x100 metrů musí kvůli dopingu Nesty Cartera vrátit zlato z olympijských her 2008 v Pekingu. Carterův slavný krajan Usain Bolt tak přišel o jeden ze svých devíti olympijských triumfů. O diskvalifikaci vítězných Jamajčanů dnes informoval Mezinárodní olympijský výbor.