Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Diego Maradona a Usain Bolt
22.11.
mazec to dává logiku

Nová výzva pro Bolta: Do svého týmu ho chce božský Maradona!

Trampoty Usaina Bolta, který se po atletické kariéře snaží prorazit ve fotbalovém světě, jsou možná u konce. Laso teď dostal od legendárního Diega Maradony, který aktuálně koučuje tým ve druhé mexické lize! A o Bolta by prý rozhodně stojí.

Nešťastník zápasu
05.11.
Fotbal Central Coast Mariners

Boltovi šanci nedali, brankář je potopil obří minelou

Minulý týden dali košem Boltovi, teď se o nich opět mluví. Klub Central Coast Mariners se opět dostal do sportovních sestřihů po celém světě. Teď za to ale vděčí brankáři, který předvedl neuvěřitelnou minelu.

Usain Bolt
02.11.
fotbal sen se rozplynul...

Bolt si v Austrálii už nekopne! S klubem se na spolupráci nedohodl

Bývalý jamajský sprinter Usain Bolt se na angažmá v australském fotbalovém klubu Central Coast Mariners nedohodl. Dvaatřicetiletý olympijský šampion tak bude muset své fotbalové štěstí hledat jinde.

Prásk.tv píše:

Milostné aféry sportovců
čtěte o tématu Usain Bolt na Prásk.tv
Usain Bolt
aktualizováno 23.10.
fotbal Finanční neshody

Bolt ve válce s klubem: Vyloučili ho z tréninku, smlouva se vzdaluje

Usain Bolt byl blízko profesionální fotbalové kariéře, teď má k podpisu smlouvy ale hodně daleko. Central Coast Mariners ho vyloučili z tréninku a prozatím i vyřadili z kádru. Důvod je prostý. Boltovy finanční nároky.

Usain Bolt
aktualizováno 22.10.
Fotbal Finanční neshody

Bolt odmítl podepsat smlouvu, řekl si o dvacetinásobek platu

Dlouho čekal, jestli vůbec dostane svojí první profesionální fotbalovou smlouvu. Teď ji má Usain Bolt na stole a s podpisem váhá. Za vším jsou finanční podmínky, které si osminásobný olympijský vítěz představoval úplně jiné.

Usain Bolt
21.10.
Fotbal Posun v angažmá

Splněný sen: Usain Bolt dostal profesionální smlouvu, říká agent!

Podle agenta nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta dostal bývalý sprinter (současný fotbalista) od australského klubu Central Coast Mariners profesionální smlouvu. Pokud by ji podepsal, znamenalo by to, že už v dalším zápase nejvyšší australské soutěže nejspíš nastoupí.

Babbel zkritizoval Bolta
aktualizováno 19.10.
Fotbal Ostrá kritika

Bývalá opora Liverpoolu se opřela do Bolta: Cítil bych se jako vůl

V počítačové hře FIFA bude v příštím vydání nejrychlejším fotbalistou ze všech. Přitom nemá Usain Bolt ani podepsanou profesionální smlouvu. O tu bojuje v australském Central Coast Mariners. A za svou snahu to schytal od bývalé opory Liverpoolu a Bayernu Markuse Babbela.

Usain Bolt
aktualizováno 15.10.
Překvapivá návštěva

Nemá smlouvu, přesto ho testují. Bolta kontrolovali na doping

Ještě z něj není profesionální fotbalista a už si na něj dávají dopingoví komisaři pozor. Usain Bolt si tak velmi rychle připomněl to, co ve své atletické kariéře zažíval pravidelně.

Usain Bolt slaví gól
12.10.
video jen tak dál

Kdepak góly: Narážečka o beka, hlavička jak Koller. Bolt bavil!

Usain Bolt dal první dva góly v profesionálním fotbalu. Sice to byla jen příprava, ale přece jen důležitá prověrka před startem sezony. A co víc. Bývalá atletická celebrita ukázala i neuvěřitelnou finesu.

Usain Bolt slaví svůj první velký fotbalový gól
12.10.
video chytil to za pačesy

Je to tam! Usain Bolt ukázal, že umí dávat góly, vstřelil hned dva!

Usain Bolt se konečně trefil! V přípravném utkání Central Coast Mariners se South West United dal hned dva góly! I díky nim si čím dál víc říká o angažmá v profesionálním fotbalu.