Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Usain Bolt v Dortmundu
aktualizováno 23.03.
video povedený trénink

Gól hlavou i jesličky! Bolt ukázal, že by se jako fotbalista neztratil

Osminásobný olympijský šampion Usain Bolt si zatrénoval s bundesligovými fotbalisty Borussie Dortmund a rozhodně se neztratil. Nasadil protihráči jesle, skóroval hlavou a proměnil i penaltu.

Usain Bolt jde na trénink Borussie
aktualizováno 23.03.
video velká premiéra

PŘÍMÝ PŘENOS: Usain Bolt trénuje s Borussií Dortmund!

Fanoušci atleické superstar se dočkali! Usain Bolt konečně dostal šanci mezi fotbalovými profesionály! V pátek dopoledne absolvuje trénink s bundeslogovým týmem Borussie Dortmund. Přímý přenos můžete sledovat ve VIDEu uvnitř článku

Usain Bolt a Jose Mourinho
aktualizováno 22.03.
video parádní představení

Pravá, levá, ťukes: Bolta chválil před stáží v Dortmundu i Mourinho

Už jen jeden den a sliby se naplní! Usain Bolt dorazil do Evropy a v pátek ho čeká trénink s fotbalovou Borussií Dortmund. Cestou ještě stihl potrénovat při exhibičním utkání a hrál v týmu pod věhlasným José Mourinhem!

Prásk.tv píše:

Milostné aféry sportovců
čtěte o tématu Usain Bolt na Prásk.tv
Usain Bolt
27.02.
Fotbal Slavný sprinter

Fotbalová kariéra Usaina Bolta? Fanoušci ho uvidí na Old Trafford!

Usain Bolt miluje fotbal, to není žádná novinka. Vždyť koketoval s německou Borusií, kde chtěl reálně hrát. V březnu má v Dortmundu absolvovat testy a pak se uvidí, jak to s ním bude. Třeba po atletické kariéře začne tu fotbalovou. Ať už to dopadne jakkoliv, Bolt hrát fotbal bude a rovnou na Old Trafford. Dnes to oznámil na sociální síti. A co jde?

Sport v roce 2017
31.12.
TOP 10 stalo se během 365 dnů

NEJ sportovní story roku 2017: Byli u nich Bolt, Rosický i Joshua

Sportovní rok 2017 sice nebyl olympijský, ale velkých příběhů nabídl spousty. A u nejsledovanějších story nechyběli ani čeští sportovci. O čem fanoušci sportu v uplynulých 365 dnech nejvíce mluvili?

Usain Bolt a Justin Gatlin
aktualizováno 19.12.
atletika další skandál

Pokazil Boltovi loučení?! Sprinter Gatlin čelí podezření z dopingu

Tak to by byla veliká škoda. Americký sprinter Justin Gatlin čelí podezření z dopingu. Neměl sice žádný pozitivní test, ale novináři převlečení za filmaře natočili, jak jeho agent mluví s trenérem o zakázaných látkách. Gatlin letos vyhrál mistrovství světa v Londýně, kde porazil i loučícího se Usaina Bolta.

Usain Bolt
24.10.
fotbal myslí to vážně

Bolt čeká na testy v Borussii! Je to další kapitola mého života, říká

Fenomenální sprinter Usain Bolt letos ukončil kariéru na Mistrovství světa v Londýně, kde však jeho poslední závod překazilo svalové zranění. Následoval nucený odpočinek, ale Jamajčan už teď plánuje zahájit trénink, aby byl připraven na týdenní zkoušku ve fotbalové Borussii Dortmund!

Jan Železný
aktualizováno 23.08.
šampioni trocha legrace

Český hrdina ve Hře o trůny?! Jan Železný se zařadil mezi elitu!

Na světě byste asi těžko našli někoho, kdo by alespoň neslyšel o slavné seriálové sérii Hra o trůny. S rostoucí popularitou vznikají na internetu i různé variace hlavních postav. Tím posledním hitem je takzvaná "olympiáda Hry o trůny", kde postavu Nočního krále ztvárnil i legendární český oštěpař Jan Železný!

Usain Bolt
18.08.
Atletika Lékařská zpráva

Bolt na MS nesimuloval. Natrhnul si stehenní sval. Tady je důkaz!

Usain Bolt rozdělil sportovní příznivce po atletickém mistrovství světa na dvě části. Jedna ho litovala, že v závodě štafety na 4x 100 metrů nedoběhl kvůli zranění, ta druhá si pak myslela, že simuloval. Bolt teď však druhý tábor přesvědčil o opaku. Na sociální síti zveřejnil lékařskou zprávu doplněnou o rentgenové vyšetření. Diagnóza? Natržený zadní stehenní sval.

Justin Gatlin a jamajští sprinteři se zraněným Usainem Boltem
aktualizováno 13.08.
neslavný konec proč se to stalo?

Boltovi parťáci i rival mají jasno: Za jeho zranění můžou pořadatelé

Fanoušci jamajského sprintera Usaina Bolta zažili včera šok. Místo aby se loučil se svou kariérou na světovém šampionátu medailí ze štafety, skončil svůj poslední závod na kolenou, se zraněním. Nejen jeho parťáci, ale dokonce i soupeř, teď přišli s vysvětlením, proč se tak stalo.