Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rudolph
13.02.
Mladá naděje Video uvnitř článku

Na Floridě roste nový Bolt, v sedmi letech má neuvěřitelné časy

Rudolph 'Blaze' Ingram. To jméno si zapamatujte, protože za deset let o něm určitě uslyšíte. Důvod? Jeho rychlost. V sedmi letech ohromil svět atletiky neuvěřitelnými výkony. Za jeho časy by se nemusel stydět lecjaký dospělák.

Usain Bolt
04.02.
Sportovní legenda Stále to v sobě má

Usain Bolt opět v ráži: Jen v teniskách vyrovnal rekord NFL!

Během své sprinterské kariéry byl možná největším fenoménem sportu. Znal ho každý. Především jeho široký úsměv a z něj zářící pohodu. K tomu všemu neustále přidával úspěchy na dráze, když svým konkurentům nedával šanci. Rekordman ve sprintu na 100 metrů si po zavěšení běžeckých treter na hřebík střihl i kariéru fotbalisty, o které dlouho snil. I kopačky si vyzul a se sportem seknul. Avšak před začátkem Super Bowlu ukázal, že se svojí rychlostí by se mohl ujmout tentokrát v americkém fotbale.

Usain Bolt
23.01.
Je to definitivní Skončil dřív, než začal

Fotbalový sen se rozplynul. Usain Bolt ukončil kariéru

Vyhrál osm zlatých medailí na olympiádě a chtěl se prosadit i na fotbalovém trávníku. Usain Bolt se ale nedohodl na angažmá v australském Central Coast Mariners a nikdo další mu lukrativní smlouvu nenabídnul. A tak radši ukončil kariéru.

Prásk.tv píše:

Milostné aféry sportovců
čtěte o tématu Usain Bolt na Prásk.tv
Usain Bolt a jeho Vánoce
aktualizováno 27.12.
překvapení dokonce i zatancoval!

VIDEO: Boltův vánoční dáreček? Vnadná přítelkyně to odhalila!

Usain Bolt si dal přes vánoční svátky pauzu v pokusech o fotbalové angažmá a Ježíška si užil doma se svou vnadnou přítelkyní Kasi. Ta také na svém instagramu ukázala, z čeho měl její milý největší radost!

Kasi J. Bennettová, přítelkyně Usaina Bolta - 6
27.12.
wow dobře si vybral

GALERIE: Kasi J. Bennettová, Boltova přítelkyně

Usain Bolt měl vždycky smysl pro milé a vnadné dívky. Dokonce randil i s českou divou Karolínou Krézlovou. Teď jeho srdce ale patří tanečnici Kasi J. Bennettové.

Diego Maradona a Usain Bolt
22.11.
mazec to dává logiku

Nová výzva pro Bolta: Do svého týmu ho chce božský Maradona!

Trampoty Usaina Bolta, který se po atletické kariéře snaží prorazit ve fotbalovém světě, jsou možná u konce. Laso teď dostal od legendárního Diega Maradony, který aktuálně koučuje tým ve druhé mexické lize! A o Bolta by prý rozhodně stojí.

Nešťastník zápasu
05.11.
Fotbal Central Coast Mariners

Boltovi šanci nedali, brankář je potopil obří minelou

Minulý týden dali košem Boltovi, teď se o nich opět mluví. Klub Central Coast Mariners se opět dostal do sportovních sestřihů po celém světě. Teď za to ale vděčí brankáři, který předvedl neuvěřitelnou minelu.

Usain Bolt
02.11.
fotbal sen se rozplynul...

Bolt si v Austrálii už nekopne! S klubem se na spolupráci nedohodl

Bývalý jamajský sprinter Usain Bolt se na angažmá v australském fotbalovém klubu Central Coast Mariners nedohodl. Dvaatřicetiletý olympijský šampion tak bude muset své fotbalové štěstí hledat jinde.

Usain Bolt
aktualizováno 23.10.
fotbal Finanční neshody

Bolt ve válce s klubem: Vyloučili ho z tréninku, smlouva se vzdaluje

Usain Bolt byl blízko profesionální fotbalové kariéře, teď má k podpisu smlouvy ale hodně daleko. Central Coast Mariners ho vyloučili z tréninku a prozatím i vyřadili z kádru. Důvod je prostý. Boltovy finanční nároky.

Usain Bolt
aktualizováno 22.10.
Fotbal Finanční neshody

Bolt odmítl podepsat smlouvu, řekl si o dvacetinásobek platu

Dlouho čekal, jestli vůbec dostane svojí první profesionální fotbalovou smlouvu. Teď ji má Usain Bolt na stole a s podpisem váhá. Za vším jsou finanční podmínky, které si osminásobný olympijský vítěz představoval úplně jiné.