Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Usain Bolt
aktualizováno dnes 13:20
video první ostrý trénink

Bolta chtěly kluby ze Španělska i Francie! Proč si vybral Austrálii?

V den svých 32. narozenin zahájil bývalý jamajský sprinter Usain Bolt přípravu s fotbalisty australského klubu Central Coast Mariners. Osminásobný olympijský vítěz a světový rekordman chce v tréninku přesvědči vedení klubu, aby s ním do října uzavřelo smlouvu.

Usain Bolt po příletu do Sydney
aktualizováno 18.08.
Rve se dál Nové angažmá?

Fotbalová touha žene Bolta dál! Získá štaci v Austrálii?

Chce se stát za každou cenu fotbalistou a svého snu se drží dál. Legendární sprinter Usain Bolt tak po neúspěšných námluvách s Manchesterem United či Borussií Dortmund zkusí získat práci v Austrálii, kde se popere o kontrakt v klubu Centra Coast Marinners.

Usain Bolt a dres CC Mariners
07.08.
výzva australská liga

Bolt nastupuje: Tým australské ligy oznámil nejnovější dohodu!

Usain Bolt je připraven k tréninku a bude chtít stihnout start australské fotbalové ligy. Tým Central Coast Mariners oznámil, že jamajský sprinter se zapojí do přípravy týmu před novou sezonou!

Prásk.tv píše:

Milostné aféry sportovců
čtěte o tématu Usain Bolt na Prásk.tv
Yohan Blake, Usain Bolt a Warren Weir
07.08.
borec prostě mu to jde

Boltův parťák se dal na ragby. A má z něj první medaili!

Usain Bolt po konci s atletikou sní o kariéře profesionálního fotbalisty. Jeho parťák ze sprinterského týmu Jamajky už přechod k novému sportu zvládl. Warren Weir hraje ragby! A ze Středoamerických her už přivezl bronz!

Usain Bolt
aktualizováno 17.07.
uspěje? to je výzva

Velká šance pro Bolta! Stane se tváří australské fotbalové ligy?

Fotbalová kariéra Usaina Bolta může začít! O slavného sprintera projevil zájem nejen klub, ale rovnou celá liga! A jamajský sprinter už také v Austrálii předvádí své fotbalové umění. O námluvách s Boltem informoval klub Central Coast Mariners z tamní A-league.

Tretry Usaina Bolta
16.06.
pomozte! neskutečná drzost

Zmizely Boltovy zlaté tretry: Svět atletiky řeší loupež za miliony!

Atletický svět řeší velkou loupež! Z domu v britském Lintonu zmizely tretry, se kterými legendární sprinter Usain Bolt vyhrál zlatou medaili na olympijských hrách v Londýně. Tretry byly součástí sbírky jednoho fanouška jamajského sprintera.

Usain Bolt
11.06.

GALERIE: Usain Bolt si zahrál fotbal na slavném Old Trafford

Světový rekordman v běhu na 100 metrů Usain Bolt si zahrál fotbal na Old Trafford.

Usain Bolt
11.06.
fotbal exhibice

Bolt si zahrál na Old Trafford! Vystoupení vyšperkoval penaltou

Světový rekordman v běhu na 100 metrů Usain Bolt se znovu objevil ve fotbalovém dresu a s míčem na hřišti. Při exhibičním utkání na stadionu Manchesteru United se objevily i další legendy ze světa sportu.

Usain Bolt
30.05.
fotbal Dočká se angažmá?

Bolt sen být fotbalistou nevzdává! S kým trénuje tentokrát?

Stal se žijící legendou atletiky, ale pořád nemá dost! Teď by chtěl jamajský běžec Usain Bolt prorazit i ve světě fotbalu a rozhodně pro to dělá maximum. Smlouvy od Borussie Dortmund se sice nedočkal, nyní by ale rád zabojoval o kontrakt na severu Evropy.

Usain Bolt hledá angažmá
28.05.
výzva trable šampiona

Kdo ho vezme? Usain Bolt hledá fotbalový klub, kde bude hrát!

Usain Bolt hledá tým, ve kterém by mohl odehrát novou sezonu. Aspoň tak vypadá vzkaz jamajského fotbalisty na jeho instagramovém účtu. Nápis „Free agent“ na tričku a fotbalový míč v ruce, je všeříkající.