Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Antonia Meinke
18.10.
Tragédie Smutná zpráva

Tragická nehoda u Brna: Zemřela badmintonová reprezentantka!

Datum 28. září 2018 se zapsalo černě do historie světového sportu. Nedaleko Pohořelic u Brna totiž došlo k tragické autonehodě, při které zemřeli reprezentanti v badmintonu. Po bývalém hráči a trenérovi z Malajsie Tanovi Cheem Teanovi teď i jednadvacetiletá rakouská hráčka Antonia Meinke.

Tan Chee Tean
01.10.
tragédie do cíle nedojel

Světový badminton pláče: Při cestě z Brna zemřel hráč z Malajsie!

Minulý týden se v pátek u Pohořelic na Brněnsku srazila dvě osobní auta. V jednom z nich cestovali tři badmintonisté, kteří byli na cestě do Rakouska z turnaje Czech Open. Jeden z nich na místě zemřel, dva jsou hospitalizováni v nemocnici.

Čung Če-song
09.03.
Tragédie Smutná zpráva

Záhadná smrt olympijského medailisty: Našla ho manželka!

Další smutná zpráva ze sportovního prostředí. Zemřel teprve pětatřicetiletý badmintonista Čung Če-song. Příčinu jeho záhadné smrti odhalí až soudní pitva. Bronzový medailista z olympiády v Londýně byl nalezen ve svém domě zděšenou manželkou.

Prásk.tv píše:

Gábina Soukalová
čtěte o tématu badminton na Prásk.tv
Mistrovství ČR v badmintonu
04.02.
VIDEO olympijský sport

PŘÍMÝ PŘENOS: Mistrovství ČR v badmintonu, finálový den

V neděli vrcholí ve sportovní hale HAMR Sport Štěrboholy mistrovství České republiky badmintonistů pro rok 2018. Třídenní zápasové klání rozhodne o držitelích titulů mistrů České republiky

Badmintonista si stihl vyměnit raketu při hře!
19.09.
video jak ho to napadlo?

Úžasný kousek! Badmintonista během výměny stihl vyměnit raketu!

Neskutečnou frajeřinu předvedl během finálovoho utkání badmintonového turnaje v Soulu Číňan Wang I-Lu. Když mu praskla struna ve výpletu, stihl si doběhnout pro náhradní raketu přímo ve výměně!

Misha Zilberman
aktualizováno 10.08.
Badminton Sport a politika

Z politických důvodů přijde Izraelec o MS v badmintonu!

Šest měsíců čekal badmintonista Misha Zilberman na víza do Indonésie. Nejlepší izraelský hráč ovšem zůstane doma a mistrovství světa v Jakartě se nezúčastní - víza mu byla zamítnuta.

Gabriela Soukalová
30.06.
splnila slib

Volejte Gabču! Soukalová zveřejnila číslo. Jak to dopadlo?

Badmintonista Petr Koukal medaili na Evropských hrách v Baku nezískal, a tak jeho přítelkyně Gabriela Soukalová splnila slib. Svému příteli pohrozila, že pokud cenný kov nepřiveze, zveřejní své číslo. A to teď skutečně udělala. Co následovalo, nečekala ani sama biatlonistka.

Badmintonová hala ve Vietnamu
aktualizováno 04.09.
video to byla grand prix

ŠÍLENÉ DRAMA na badmintonu! Při turnaji se zřítil strop!

Velké drama se událo na prestižním badmintonovém turnaji Yonex Sunrise Vietnam Grand Prix. Mohutné zhroucení střechy se naštěstí obešlo bez zranění, ale k neštěstí nechybělo mnoho.

1669439
23.07.
VIDEO SE POŘÁDNĚ ZAPOTILI

FANTASTICKÁ VÝMĚNA. Při badmintonu jeli hráči na krev

Badmintonisté při zápase ukázali, co znamená bojovný duch. Makali naplno, dřeli na krev, létali po kurtu jako fretky a diváci šíleli. Posuďte sami tuto fantastickou výměnu.

1669192
22.07.
VIDEO KLOBOUK DOLŮ

Zády k síti? No a co! Badmintonista předvedl parádní úder

Tento konec výměny v badmintonu zaslouží poklonu. V momentě, kdy už se jeden hráč prakticky radoval z vítězného úderu, zasáhl jeho soupeř košíček zády k síti. Ani ho možná neviděl, ale máchnul raketou a dobře udělal.