Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Radost Chorvatska
11.07.
fotbal Slavná otočka

Velký obrat! Anglie se rvala, do finále jde ale Chorvatsko!

Finále mistrovství světa v Rusku už zná své finalisty. S týmem Francie si o zlatý grál zahraje Chorvatsko, které v semifinále dotáhlo v prodloužení obrat nad Angliíí. Albion tak čeká zápas o bronz s Belgií.

Hokejové MS 2004 v Praze
aktualizováno 20.11.
svědectví opravdu se to tajilo?

Cílem teroristů údajně byla i Praha. Při MS v hokeji 2004!

Postupem času vychází v souvislosti s rostoucí vlnou islámského terorismu najevo spousta doposud zamlčovaných informaci. Jak informuje server lidovky.cz, jednou z nich je i svědectví o chystaném útoku na hokejové mistrovství světa v Praze.

1716960
07.01.
VYPADLI VE ČTVRTFINÁLE

Hokejová dvacítka se vrátila z MS! Kouč Přerost se neukázal

Hokejová dvacítka se ze světového šampionátu vrátila domů. Přiletěl i kritizovaný kouč Miroslav Přerost, který po turnaji v Torontu zkolaboval.

Prásk.tv píše:

Ondřej Bank
čtěte o tématu MS na Prásk.tv
Jakub Koreis
aktualizováno 07.01.
Situace po MS 20 se neuklidňuje

Bonzovat na facebooku umí každý, vzkázal Klokovi Koreis

Vystoupení českých juniorů na mistrovství světa dvacítek jitří atmosféru i několik dní po čtvrtfinálovém vyřazení ze šampionátu. Do slovní přestřelky se přidal útočník brněnské Komety Jakub Koreis, který na Twitteru reagoval na vyjádření Lukáše Kloka i dalších kritiků.

Lukáš Klok
06.01.
Kritika spoluhráče

Junior Klok odkryl pravdu! Co řekl o chování Zachy a trenérovi?

Do kritiky po nepovedeném mistrovství světa vstoupil další člověk. A jde přímo o jednoho z aktérů. Za trenéra Miroslava Přerosta se postavil obránce Lukáš Klok. Naopak nešetřil vlastního spoluhráče.

Miroslav Přerost na střídačce juniorské reprezentace
aktualizováno 06.01.
Neunesl tlak a kritiku?

Kouč Přerost před odletem zkolaboval, z nemocnice už ho ale pustili

Dramatickou dohru mělo vystoupení hokejové dvacítky na mistrovstsví světa v Kanadě. Její trenér Miroslav Přerost zkolaboval a byl odvezen do nemocnice.

hokej
aktualizováno 27.12.
MS "20" v ledním hokeji

Čeští mladíci v úvodním utkání nestačili na Švédsko

Hokejoví reprezentanti do 20 let nevstoupili do mistrovství světa v Kanadě podle svých představ. V úvodním utkání ve skupině podlehli Švédům 2:5. A kouč Miroslav Přerost neskrýval po zápase rozladění nejen z výsledku, ale hlavně z předvedeného výkonu.

hokej
24.12.
TVRDÝ TREST

Český mladík zaspal na trénink, kouč ho vyřadil z nominace na MS

Hokejový útočník Václav Karabáček z Gatineau ze zámořské juniorské QMJHL přišel o účast na mistrovství světa hráčů do 20 let v Torontu a Montrealu, protože zaspal na týmový mítink.

Florbal MS Česko Dánsko
aktualizováno 12.12.
V Göteborgu

Florbalisté na MS porazili Dánsko 5:1. O finále si zahrají s Finskem

Čeští florbalisté zvítězili ve čtvrtfinále mistrovství světa v Göteborgu nad Dánskem 5:1 a v sobotu od 13:00 budou hrát o finále s Finskem.

Fotbal
23.07.
VZPOMÍNKY NA MS

DRSNÁ parodie. Ohnivý sprej, uražená hlava i gólman na WC

Sledovali jste fotbalové mistrovství světa v Brazílii nebo se jen rádi zasmějete vtipně upravenému videu? V každém případě se podívejte na kompilaci, která koluje na sociálních sítích. Jedná se o záběry ze šampionátu, se kterými si někdo parádně pohrál.