Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Pastrňák a Wayne Gretzky
aktualizováno 15.04.
Jako Eliáš Hokejová paráda!

Famózní Pastrňák! V čem předčil legendu Gretzkyho?

Tři góly a stejný počet asistencí! Taková je vizitka superstřelce Davida Pastrňáka z druhého utkání prvního kola play-off proti Torontu. Něco takového dokázal z jeho krajanů ve vyřazovací části už jen Patrik Eliáš. Český rekord v počtu bodů na zápas ale drží Jaromír Jágr.

Patrik Eliáš
aktualizováno 25.02.
nhl pocta pro českého frajera

Navždy Ďáblem! Eliášův dres už visí pod stropem haly New Jersey

S číslem 26 už nikdy nebude hrát za New Jersey Devils nikdo jiný. Dres Patrika Eliáše byl slavnostně vyvěšen ke stropu arény. Dlouholetá opora New Jersey Devils a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu se stal teprve třetím českým hokejistou, kterému se podobné pocty dostalo.

Patrik Eliáš
aktualizováno 24.02.
Ovace pro legendu Nenechte si ujít!

Pocta! Vyřazení dresu Eliáše sledujte dnes na Nova Sportu!

Legendární hokejista Patrik Eliáš se dnes dočká velké pocty. Jeho dres s číslem 26 totiž bude slavnostně vyvěšen ke stropu arény Prudential Center a vy si tyto emotivní chvilky budete moc vychutnat v přímém přenose na kanále Nova Sport!

Prásk.tv píše:

Petra Eliáš Voláková
čtěte o tématu Patrik Eliáš na Prásk.tv
Patrik Eliáš
07.12.
Hokej olympijský turnaj

Eliáš o ZOH: Neúčast hráčů NHL mě mrzí, Rusové snad budou!

Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu Patrik Eliáš už před dvěma lety ukončil kariéru. Spojil ji především s New Jersey, na které dodnes rád vzpomíná. Žije v Praze a pořád má co dělat. Zúčastnil se také mezinárodní konference pro trenéry, kde v rozhovoru pro Nova Sport mluvil mimo jiné i o olympiádě 2018, která bude bez hráčů z NHL, ale možná i bez hokejistů z KHL.

Patrik Eliáš
03.08.
pocta česká legenda

Satanových 666 vítězství! Eliášův dres teď Devils vyvěsí ke stropu

Té pocty se zatím dostalo jen jedinému českému hokejistovi. V arénách zámořské NHL visí u stropu haly v Buffalu dres s číslem 39, které nosil Dominik Hašek. Dnes se jasné, že druhým Čechem, kterému se dostane stejné pocty, bude Patrik Eliáš.

Patrik Eliáš
aktualizováno 18.07.
hokej vážný zájem

Spojení Eliáš a extraliga? Nabídky má, sám chce do Třebíče

Štace v zámořské NHL mu už sice skončila, ale není vyloučen návrat na český led. Ikona New Jersey Patrik Eliáš se vrací domů a vypadá to, že s hokejem nemá stále dost. Už počítá nabídky z extraligy, jenže on by se rád vrátil do rodné Třebíče.

Patrik Eliáš
aktualizováno 09.04.
video nádherné loučení

Ještě jednou na led! Eliáš se naposledy objevil v dresu Devils!

Je konec! Věděl to moc dobře i Patrik Eliáš. Celý týden se s českou hokejovou ikonou loučí klub New Jersey Devils. A tak když nastal čas posledního domácího zápasu sezony, oblékl opět dres. Sice to bylo jen na rozbruslení, ale i tak to stálo za to!

Patrik Eliáš
05.04.
video respekt, chlape!

Krásné loučení: Eliášovi tleskala aréna, odešel z NHL jako legenda

Se zámořskou NHL se rozloučila další velká hvězda. Patrik Eliáš byl srdcař, nikdy nezměnil dres a vždy bojoval za New Jersey Devils. Dvakrát zvedal nad hlavu Stanley Cup, letos ale byl nucen ukončit kariéru.

Jaromír Jágr
aktualizováno 04.11.
video pohled do historie

Jágr, Eliáš a další. Takhle vypadaly první trefy českých borců v NHL!

Velký zápas zažil v noci na dnešek Pavel Zacha. Proti Floridě vstřelil svůj první gól v nejlepší hokejové soutěži světa, NHL. Zařadil se tak do dlouhé řady českých hokejistů, kterým aplaudovaly tribuny v kanadských a amerických arénách. Připomeňme si první trefy alespoň některých z nich.

Patrik Eliáš
aktualizováno 10.04.
nhl velká noc

Parádní gól a aplaus! Byla to derniéra? Eliáš k tomu řekl víc

Jestli tohle měl být poslední zápas Patrika Eliáše v NHL, lépe dopadnout nemohl! Zkušené zakončení ostříleného harcovníka znamenalo poslední gól Devils v letošní sezóně. Po zápase se pak Eliáš rozpovídal o své budoucnosti.