Derby
aktualizováno 18.09.
dozvuky neuznaný gól

Chyboval jsem! Omlouvám se Slavii, přiznal asistent rozhodčího

Asistent rozhodčího Petr Blažej přiznal, že během nedělního derby mezi Slavií a Spartou chyboval, když v 29. minutě nedal sudímu Janu Jílkovi signál, aby uznal gól domácího Milana Škody.

Gino van Kessel
12.09.
video daří se mu

Slavia ho nechtěla, v Anglii je Van Kessel měsíc a už má ocenění!

Zatímco v Edenu mu pšenka nekvetla, v Anglii to zatím pro Gina Van Kessela vypadá slibněji. Na ostrovech se sotva stihl rozkoukat a už má na kontě první ocenění.

Emil Garipov
29.08.
Hokej Smolař

Gól přes celé? Brankář z KHL se mohl hanbou propadnout! VIDEO

Zatímco většina hokejových soutěží ještě nezačala, ruská KHL má odehraná už 4 kola. V utkání Kazaně a Chabarovsku padl jen málo vídaný gól. Obránce Pavel Turbin nahodil puk z obranného pásma na soupeřovu branku a nakonec to skončilo gólem. Brankář AK Barsu Emil Garipov se mohl hanbou propadnout!

Kanada se formuje na olympiádu: Raymond uchvátil gólem! VIDEO

Kanadský hokejový tým se pomalu formuje na olympiádu 2018, která se koná v jihokorejském Pchjongčchangu. Na té však nebudou startovat hráči z NHL a to je problém především pro výběr javorového listu. I tak má zámořský celek co nabídnout a v přátelském utkání proti Magnitogorsku to ukázal minimálně útočník Mason Raymond. Ten dal branku, která se vidí jednou za čas.

Nelson Oliveira
06.08.
VIDEO Odvážná oslava

Začal na lavičce, dal gól. Oslavou pak ukázal, co si myslí o trenérovi!

Portugalský útočník týmu Norwich City Nelson Oliveira začínal utkání s Fulhamam na lavičce. To ho příliš nepotěšilo, ale do hry se přeci jen dostal. Zdravé naštvání proměnil v 88. minutě ve vyrovnávající branku, díky které se oba celky rozešly s remízou. Oliveira po úspěšném zásahu však předvedl dosti netradiční oslavu, kterou jasně vyjádřil, co si myslí o svém trenérovi.

Geoffrey Kondogbia
29.07.
video parádní trefa

Neskutečný gól! Hráč Interu zavěsil z půlky do vlastní brány

Kdoví, jestli se Geoffrey Kondogbia z Interu Milán neprosadí v nějaké soutěži o gól měsíce či dokonce roku. Pokud by se tak stalo, neměl by z toho ale asi příliš radost. Proti londýnské Chelsea totiž vystřihl vlastní gól, jaký se na fotbalových hřištích opravdu jen tak nevidí.

Bořek Dočkal přestoupil do Číny
15.07.
Fotbal Čínská Super liga

Bořek Dočkal se poprvé trefil a hned dvakrát. Takhle rozhodl!

Bořek Dočkal zazářil v utkání čínské nejvyšší soutěži. V zápase, ve kterém jeho Henan Jianye porazil Liaoning 2:1, vstřelil český záložník oba góly. Byly to jeho vůbec první trefy za čínský klub.

Hugo Lloris a Ola Toivonen
10.06.
video radši by se neviděl

Šílená chyba a gól z půlky: Jak se hvězdný gólman ztrapnil!

Tak na tohle hodně rychle zapomenou! To si teď možná říká brankář Hugo Lloris. Francouzský reprezentant vyrobil v utkání kvalifikace o MS na hřišti Švédska fatální chybu, která připravila jeho tým v samotném závěru o bodový zisk.

PSG - Bastia
07.05.
video kontroverzní situace

Dostala fair play na frak? Gól hvězdy PSG vyvolal velké emoce!

Fotbalisté Paris St. Germain sice vyhráli ve francouzské lize nad Bastií jednoznačně 5:0, jeden gól ale vyvolal zlou krev mezi oběma tábory. Přitom šlo o výstavní trefu, kterou předvedl Marco Verratti. Jenže mluví se o ní z úplně jiného důvodu.

Emre Can
01.05.
úžasné exkluzivní gól

Trefa snů! Liverpool zdolal Watford díky téhle gólparádě! VIDEO

Fotbalisté Liverpoolu získali cenné tři body v boji o účast v Lize mistrů, když vyhráli ve Watfordu 1:0. O jedinou branku utkání se postaral Emre Can a jeho parádní kousek během několika minut oblétl díky internetu celý svět. A zaslouženě, co říkáte?