Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Schumacher
07.01.
Kóma Šance na uzdravení

Má Schumacher ještě naději? Tuto zkušenost mají doktoři s ostatními!

O nehodě Michaela Schumachera se už napsalo hodně. Šestinásobný mistr světa i nadále leží v umělém spánku a tak je tomu už čtyři roky. Teď se ale objevily konečně informace, které mají hodnotu. Neurochirurgické kapacity z Německa dávají ještě Schumacherovi naději. Mají totiž zkušenost s ostatními podobnými případy.

Michael Schumacher
29.12.
video smutná záhada

Co je dnes se Schumacherem? Už 4 roky ho nikdo nesmí vidět! 

Nejdříve to byla obrovská tragédie, celý svět zasáhla zpráva o fatální nehodě ikony motoristického sportu Michaela Schumachera. Pak ale přišly spíš jen záhady a domněnky. Jak to vůbec dnes vypadá s Michaelem Schumacherem? Žije vůbec? Ví to možná jen rodina.

Michael Schumacher a jeho dcera Gina
14.12.
Dojemné Má talent

Dcera Schumachera dojala sál: Při vyhlašování cen děkovala tátovi!

Dcera Michaela Schumachera Gina sice neusedá do závodního monopostu, ale do sedla koní. I tak má talent na velká vítězství. Dvacetiletá jezdkyně teď za své výkony obdržela cenu na prestižním galavečeru Audi Generation Awards.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher
čtěte o tématu Michael Schumacher na Prásk.tv
Michael Schumacher
06.12.
Elita Stále věří

Pocta pro Schumachera: Uvedli ho do Síně slávy. Bojuje, řekl šéf FIA!

Síň slávy je ve většině sportovních odvětví jejich běžnou součástí. Od pondělka ji má i motoristický sport. A pochopitelně mezi světovou elitou nemůže chybět ani Michael Schumacher. Toho do ní uvedl Jean Todt, šéf Mezinárodní automobilové federace. Ten věří, že Schumacher stále bojuje, i když je už téměř čtyři roky v umělém spánku.

Michael Schumacher
10.11.
Nehoda Další naděje

Rodina Schumachera věří v zázrak: Michael prý vysílá signály!

Média po celém světě píší, že Michael Schumacher začal po čtyřech letech v kómatu komunikovat. Odkazují se na časopis Brunte, pro který to řekl rodinný přítel bývalého závodníka. Rodina tak teď doufá v lékařský zázrak.

Michael Schumacher s fanoušky
13.10.
nehoda to snad není pravda

Schumacherova radikální přeměna: Jeho tělo je prý menší!

Bývalý legendární pilot formule 1 Michael Schumacher je už téměř čtyři roky upoután na lůžko, kde se zotavuje po nehodě na lyžích. Podle posledních zpráv má prý ale "Schumi" vážit pouhých 45 kilogramů a jeho výška se z původních 174 centimetrů snížila o celý 14 centimentrů!

Michael Schumacher
21.09.
Texas Lékařská kapacita

Naděje pro Schumachera? Rodina našla odborníka a zvažuje převoz!

Michael Schumacher zůstává po vážné nehodě na lyžích, která se mu stala v roce 2013, dál v kómatu. Rodina a snad všichni fanoušci ještě věří v alespoň malou naději, která by sedminásobnému světovému šampionovi nějak pomohla. Teď se objevila informace, že rodina našla lékařského odborníka v Texasu a zvažuje jeho převoz. Pomohlo by to?

Michael Schumacher
14.09.
prognóza co si myslí?

Sám je na vozíku, teď bývalý jezdec říká: Schumacher se nezotaví!

Musel se vyrovnat s vážným úrazem, který utrpěl na závodním okruhu. Philippe Streiff to zvládl, byť je odkázán na invalidní vozík. Nyní bývalý závodník promluvil o dalším závodníkovi, kterého stihl podobný osud. Jaké vyhlídky má podle něj Michael Schumacher?

Michael Schumacher s fanoušky
11.09.
anketa co si myslíte vy?

Situace kolem Schumachera? Jeho fanoušci už jsou netrpěliví!

V prosinci to budou čtyři roky, co několikanásobný světový šampión Michael Schumacher havaroval na lyžích. Po několika měsících od nehody byl převezen do sídla na břehu Ženevského jezera a jeho rodina přestala vydávat jakékoliv informace o jeho stavu. To se ale fanouškům slavného automobilového závodníka přestává líbit.

Michael Schumacher
24.08.
přehled už je to dlouho

Tři a půl roku od nehody: Podpora Schumacherovi, ale i hyenismus!

Od fatální nehody Michaela Schumachera uplynulo již více než tři a půl roku a fanoušci po celém světě se nepřestávají ptát, jak na tom legendární závodník je. A jakých odpovědí se dočkají?