Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Schumacher a jeho manažerka Sabine Kehm
Aktualizováno 27.5. 2017 11:45
Konečně promluvila

Manažerka Schumachera: Tohle je důvod, proč rodina bude dál mlčet

Tři a půl roku uplynulo od nehody Michaela Schumachera. Není snad nutno připomínat, že během sjezdu na lyžích narazil hlavou do skály a zůstal dodnes v umělém spánku. O jeho zdravotním stavu se toho moc neví, rodina totiž pořád mlčí a nepřeje si nic nového zveřejňovat. Schumacherova manažerka Sabine Kehm prozradila, proč tomu nebude ani v budoucnu jinak.

to je ona o kom se nemluvilo

Schumacherova dcera už je velká holka! A má talent a také vítězí!

Je to pár dnů, co se svět dozvěděl o vyhrožování rodině Michaela Schumachera. Ve hře bylo 900 tisíc euro nebo život dětí legendy motoristického sportu. V ohrožení měli být syn Mike a dcera Gina. Vše dopadlo dobře. Ale svět vlastně zjistil, že Michael má dceru o které se vůbec nemluví!

Michael Schumacher
Aktualizováno 18.5. 2017 13:42
výhrůžky chtějí peníze

Schumacherovu rodinu odporně vydírají! Jeho děti v ohrožení

Jako by rodina slavného automobilového závodníka Michaela Schumachera neměla potíží dost. Německá média přišla s tím, že manželka Corinna spolu s dětmi čelila vydírání.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher - 2
čtěte o tématu Michael Schumacher na Prásk.tv
Nehoda Bod po bodu

Přehled smutného období: Tři a půl roku od nehody Schumachera!

Přihodilo se to 29. prosince 2013, od té doby uplynulo tři a půl roku. Řeč je o nehodě bývalého pilota formule Michaela Schumachera, který během sjezdu na lyžích narazil hlavou do skály. Od té doby zůstal sedminásobný mistr světa v komatu. Připravili jsme pro vás přehled toho, co se od toho nešťastného dne stalo.

Michael a Mick Schumacherovi
Aktualizováno 29.3. 2017 10:08
otec a syn o čem mluvil?

Poprvé od nehody prolomil mlčení. Co řekl Schumacher o svém otci?

Od vážné nehody legendárního automobilového závodníka Michaela Schumachera příliš o svém otci nemluvil, pro média vůbec, teď ale Mick Schumacher mlčení prolomil. Co řekl o sedminásobném světovém šampionovi?

otazníky tak jak to tedy je?

Manažer se zlobí na Schumiho rodinu: Řekněte fandům pravdu!

Pohár trpělivosti přetekl. Alespoň ten Williho Webera, někdejšího manažera jednoho z nejslavnějších automobilových závodníků historie Michaela Schumachera. Tomu se vůbec nelíbí, jak Schumiho rodina nakládá s informacemi o jeho zdravotním stavu.

Michael Schumacher
Aktualizováno 15.1. 2017 12:20
Špatné zprávy Dochází peníze

Drahá léčba Schumachera se komplikuje: Ztrácí své sponzory!

Zdravotní stav Michaela Schumachera je velmi vážný. To se ví i přes to, že ho rodina drží velmi daleko od veřejnosti a novinářů. Už tři roky je sedminásobný mistr světa upoután jen na nemocničním lůžku, ale víc se neví. Bohužel, vše se ještě dál komplikuje. Jeho sponzoři ho totiž postupně opouští a tím se ztrácí i důležité finance na drahou léčbu, kterou podstupuje.

Michael Schumacher a Luca Di Montezemolo
Aktualizováno 13.1. 2017 10:48
ocenění stále ho milují

Schumiho si stále váží. Legendě se od fanoušků dostalo velké pocty!

Michael Schumacher má i více než tři roky po vážné nehodě své místo v srdcích fanoušků. I s odstupem času totiž na legendu motoristického sportu nezapomněli a zařadili jej na vrchol dokonce i mezi všemi německými sportovci.

Michael Schumacher má 48. narozeniny
Aktualizováno 3.1. 2017 15:44
vzpomínka je mu už 48 let

Uzdrav se! Schumacher má narozeniny, fanoušci vzpomínají

Kdyby byl fit, určitě by rozdával úsměvy na všechny strany. Slavil by 48. narozeniny. Jenže Michael Schumacher je už tři roky zřejmě upoután na lůžko a jen jeho nejbližší opravdu vědí, jak na tom je.

Michael Schumacher
Aktualizováno 29.12. 2016 13:02
vzpomínky sedminásobný šampion

Tři roky jsou pryč: Schumacher zmizel. Svět se ptá, zda vůbec žije

Byla to obrovská tragédie, sedminásobný šampion Michael Schumacher, se fatálně zranil při lyžování. 29. prosinec 2013 se stal černým dnem pro všechny jeho fanoušky. Jenže co se dělo dál, je velká záhada. Už tři roky nikdo ikona motoristického sportu neviděl.