Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Schumacher
aktualizováno 16.08.
zásadní informace velké manévry

Svět se konečně dozví, jak na tom Schumacher je! Má se stěhovat

Legendárního jezdce formule 1 Michaela Schumachera čeká stěhování! Jeho manželka Corinna totiž nedávno pořídila luxusní vilu na španělském ostrově Mallorca a právě tam by se měla v nejbližší době celá rodina přemístit.

Mick Schumacher
29.07.
geny prostě nostalgie

Schumacher zase vítězí! První triumf mladého Micka přišel ve Spa

Tak už se dočkal a fanoušci rodu Schumacherů také. Devatenáctiletý Mick slaví svůj první velký triumf. Opanoval závod Formule 3 na legendárním Circuit de Spa Francorchamps.

Vila na Mallorce
25.07.

GALERIE: Manželka Michaela Schumachera koupila vilu na Mallorce

Manželka legendárního závodníka formule1 Corinna Schumacherová koupila vilu na Mallorce.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher
čtěte o tématu Michael Schumacher na Prásk.tv
Corinna Schumacherová
aktualizováno 25.07.
legenda f1 mluví se o stěhování

Schumiho manželka utratila skoro miliardu! Za co tolik peněz?!

Manželka legendárního závodníka formule 1 Corinna Schumacherová koupila luxusní vilu na Mallorce. V Německu se tak řeší, zda-li nechystá přesun svého manžela upoutaného na lůžko po vážné nehodě z roku 2013.

Michael Schumacher a Luca Badoer
13.05.
Starý kamarád Ví všechno

Tenhle člověk ví, jak je na tom Schumacher: Může za ním chodit!

V F1 sice nijak nezazářil, ale pro rodinu Michaela Schumachera má velkou cenu. Luca Badoer býval totiž velký kamarád Schumiho a jako jeden z mála vyvolených ho může navštěvovat v jeho domě v Ženevě. Tam je Schumacher od roku 2013 upoután na lůžku po vážné nehodě na lyžích. Badoer má díky pravidelným návštěvám přehled o svém dobrém kamarádovi, o kterém toho veřejnost moc neví.

Michael Schumacher
26.04.
aktuální téma dobrá otázka

Hnus! Schumi ještě "žije" a Němci už řeší dědictví obřího majetku

Otázka, která znovu ožívá. Kdo a jak bude dědit majetek po Michaelu Schumacherovi, který je po pádu na lyžích od roku 2013 upoután na lůžku a informace o jeho zdravotním stavu jsou prakticky nedostupné? Německý deník Bild ve svém čtvrtečním vydání znovu otevřel otázku ohledně dědictví sedminásobného mistra světa. Proč zrovna teď?

Rubens Barrichello a Michael Schumacher
22.04.
Nejde to jasný důvod

Rubens chtěl vidět Schumachera: Rodina to zamítla a toto je důvod!

Bývalý parťák a velmi dobrý kamarád Michaela Schumachera Rubens Barrichello požádal rodinu o návštěvu stále na lůžku upoutaného bývalého závodníka. Příbuzní Schumachera to ale odmítli a mají pro to jasný důvod. Jak to Barrichellovi vysvětlili?

Michael Schumacher a Rubens Barichello
19.04.
Zdravotní problémy Vážné onemocnění

Stájové prokletí? Schumacherův parťák uslyšel krutou diagnózu!

Stáj Ferrrari měla v letech 2000 až 2005 dva vynikající závodníky. Jedním z nich byl Michael Schumacher, který je od nehody na lyžích z roku 2013 v umělém spánku. Druhým byl Rubens Barrichello, který se přiznal, že během sprchování zkolaboval. Po důkladném vyšetření se dozvěděl krutou diagnózu. Měl nádor v oblasti krku, se kterým musel na operaci.

Michael Schumacher a jeho manželka
24.03.
Rodina legendy Stále věří

Rodina Michaela Schumachera děkuje fanouškům: Čeho si váží?

29. prosinec 2013 se stal černým dnem pro všechny Schumacherovy fanoušky. Při lyžovačce ve francouzském Meribelu měl německý šampion upadnout a náraz hlavy do skály znamenal konec jeho úsměvů. Od té doby je v umělém spánku a fanoušci chtějí vědět, jaký je jeho stav. Rodina si však mnohých z nich váží, jelikož jsou empatičtí a trpěliví. Za to teď v oficiálním prohlášení mnohým poděkovala.

Michael Schumacher
09.03.
moto sport pocta legendě

Schumacher ozdobil okruh v Barceloně. Novináři byli dojatí!

Bývalý šampion formule 1 Michael Schumacher se dočkal další pocty. Tentokrát se o ni postarali jeho fanoušci, kteří na okruhu ve španělské Barceloně vyvěsili obrovský banner.