Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Schumacher
24.08.
ZDRAVOTNÍ STAV prozradili, jak na tom je

Schumacher není jen upoután na lůžko! Často prý pláče u jezera

Před týdnem obletěla celý svět zpráva o tom, že bývalý pilot formule 1 Michael Schumacher by se měl stěhovat na Mallorcu. Německá média později zprávu dementovala, ale zdroj blízký Schumiho rodině teď prozradil mnohem zásadnější informaci!

Michael Schumacher
aktualizováno 16.08.
zásadní informace velké manévry

Svět se konečně dozví, jak na tom Schumacher je! Má se stěhovat

Legendárního jezdce formule 1 Michaela Schumachera čeká stěhování! Jeho manželka Corinna totiž nedávno pořídila luxusní vilu na španělském ostrově Mallorca a právě tam by se měla v nejbližší době celá rodina přemístit.

Mick Schumacher
29.07.
geny prostě nostalgie

Schumacher zase vítězí! První triumf mladého Micka přišel ve Spa

Tak už se dočkal a fanoušci rodu Schumacherů také. Devatenáctiletý Mick slaví svůj první velký triumf. Opanoval závod Formule 3 na legendárním Circuit de Spa Francorchamps.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher - 5
čtěte o tématu Michael Schumacher na Prásk.tv
Vila na Mallorce
25.07.

GALERIE: Manželka Michaela Schumachera koupila vilu na Mallorce

Manželka legendárního závodníka formule1 Corinna Schumacherová koupila vilu na Mallorce.

Corinna Schumacherová
aktualizováno 25.07.
legenda f1 mluví se o stěhování

Schumiho manželka utratila skoro miliardu! Za co tolik peněz?!

Manželka legendárního závodníka formule 1 Corinna Schumacherová koupila luxusní vilu na Mallorce. V Německu se tak řeší, zda-li nechystá přesun svého manžela upoutaného na lůžko po vážné nehodě z roku 2013.

Michael Schumacher a Luca Badoer
13.05.
Starý kamarád Ví všechno

Tenhle člověk ví, jak je na tom Schumacher: Může za ním chodit!

V F1 sice nijak nezazářil, ale pro rodinu Michaela Schumachera má velkou cenu. Luca Badoer býval totiž velký kamarád Schumiho a jako jeden z mála vyvolených ho může navštěvovat v jeho domě v Ženevě. Tam je Schumacher od roku 2013 upoután na lůžku po vážné nehodě na lyžích. Badoer má díky pravidelným návštěvám přehled o svém dobrém kamarádovi, o kterém toho veřejnost moc neví.

Michael Schumacher
26.04.
aktuální téma dobrá otázka

Hnus! Schumi ještě "žije" a Němci už řeší dědictví obřího majetku

Otázka, která znovu ožívá. Kdo a jak bude dědit majetek po Michaelu Schumacherovi, který je po pádu na lyžích od roku 2013 upoután na lůžku a informace o jeho zdravotním stavu jsou prakticky nedostupné? Německý deník Bild ve svém čtvrtečním vydání znovu otevřel otázku ohledně dědictví sedminásobného mistra světa. Proč zrovna teď?

Rubens Barrichello a Michael Schumacher
22.04.
Nejde to jasný důvod

Rubens chtěl vidět Schumachera: Rodina to zamítla a toto je důvod!

Bývalý parťák a velmi dobrý kamarád Michaela Schumachera Rubens Barrichello požádal rodinu o návštěvu stále na lůžku upoutaného bývalého závodníka. Příbuzní Schumachera to ale odmítli a mají pro to jasný důvod. Jak to Barrichellovi vysvětlili?

Michael Schumacher a Rubens Barichello
19.04.
Zdravotní problémy Vážné onemocnění

Stájové prokletí? Schumacherův parťák uslyšel krutou diagnózu!

Stáj Ferrrari měla v letech 2000 až 2005 dva vynikající závodníky. Jedním z nich byl Michael Schumacher, který je od nehody na lyžích z roku 2013 v umělém spánku. Druhým byl Rubens Barrichello, který se přiznal, že během sprchování zkolaboval. Po důkladném vyšetření se dozvěděl krutou diagnózu. Měl nádor v oblasti krku, se kterým musel na operaci.

Michael Schumacher a jeho manželka
24.03.
Rodina legendy Stále věří

Rodina Michaela Schumachera děkuje fanouškům: Čeho si váží?

29. prosinec 2013 se stal černým dnem pro všechny Schumacherovy fanoušky. Při lyžovačce ve francouzském Meribelu měl německý šampion upadnout a náraz hlavy do skály znamenal konec jeho úsměvů. Od té doby je v umělém spánku a fanoušci chtějí vědět, jaký je jeho stav. Rodina si však mnohých z nich váží, jelikož jsou empatičtí a trpěliví. Za to teď v oficiálním prohlášení mnohým poděkovala.