Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Schumacher a Luca Badoer
13.05.
Starý kamarád Ví všechno

Tenhle člověk ví, jak je na tom Schumacher: Může za ním chodit!

V F1 sice nijak nezazářil, ale pro rodinu Michaela Schumachera má velkou cenu. Luca Badoer býval totiž velký kamarád Schumiho a jako jeden z mála vyvolených ho může navštěvovat v jeho domě v Ženevě. Tam je Schumacher od roku 2013 upoután na lůžku po vážné nehodě na lyžích. Badoer má díky pravidelným návštěvám přehled o svém dobrém kamarádovi, o kterém toho veřejnost moc neví.

Michael Schumacher
26.04.
aktuální téma dobrá otázka

Hnus! Schumi ještě "žije" a Němci už řeší dědictví obřího majetku

Otázka, která znovu ožívá. Kdo a jak bude dědit majetek po Michaelu Schumacherovi, který je po pádu na lyžích od roku 2013 upoután na lůžku a informace o jeho zdravotním stavu jsou prakticky nedostupné? Německý deník Bild ve svém čtvrtečním vydání znovu otevřel otázku ohledně dědictví sedminásobného mistra světa. Proč zrovna teď?

Rubens Barrichello a Michael Schumacher
22.04.
Nejde to jasný důvod

Rubens chtěl vidět Schumachera: Rodina to zamítla a toto je důvod!

Bývalý parťák a velmi dobrý kamarád Michaela Schumachera Rubens Barrichello požádal rodinu o návštěvu stále na lůžku upoutaného bývalého závodníka. Příbuzní Schumachera to ale odmítli a mají pro to jasný důvod. Jak to Barrichellovi vysvětlili?

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher a Luca Badoer - 1
čtěte o tématu Michael Schumacher na Prásk.tv
Michael Schumacher a Rubens Barichello
19.04.
Zdravotní problémy Vážné onemocnění

Stájové prokletí? Schumacherův parťák uslyšel krutou diagnózu!

Stáj Ferrrari měla v letech 2000 až 2005 dva vynikající závodníky. Jedním z nich byl Michael Schumacher, který je od nehody na lyžích z roku 2013 v umělém spánku. Druhým byl Rubens Barrichello, který se přiznal, že během sprchování zkolaboval. Po důkladném vyšetření se dozvěděl krutou diagnózu. Měl nádor v oblasti krku, se kterým musel na operaci.

Michael Schumacher a jeho manželka
24.03.
Rodina legendy Stále věří

Rodina Michaela Schumachera děkuje fanouškům: Čeho si váží?

29. prosinec 2013 se stal černým dnem pro všechny Schumacherovy fanoušky. Při lyžovačce ve francouzském Meribelu měl německý šampion upadnout a náraz hlavy do skály znamenal konec jeho úsměvů. Od té doby je v umělém spánku a fanoušci chtějí vědět, jaký je jeho stav. Rodina si však mnohých z nich váží, jelikož jsou empatičtí a trpěliví. Za to teď v oficiálním prohlášení mnohým poděkovala.

Michael Schumacher
09.03.
moto sport pocta legendě

Schumacher ozdobil okruh v Barceloně. Novináři byli dojatí!

Bývalý šampion formule 1 Michael Schumacher se dočkal další pocty. Tentokrát se o ni postarali jeho fanoušci, kteří na okruhu ve španělské Barceloně vyvěsili obrovský banner.

Michael Schumacher
07.01.
Kóma Šance na uzdravení

Má Schumacher ještě naději? Tuto zkušenost mají doktoři s ostatními!

O nehodě Michaela Schumachera se už napsalo hodně. Šestinásobný mistr světa i nadále leží v umělém spánku a tak je tomu už čtyři roky. Teď se ale objevily konečně informace, které mají hodnotu. Neurochirurgické kapacity z Německa dávají ještě Schumacherovi naději. Mají totiž zkušenost s ostatními podobnými případy.

Michael Schumacher
29.12.
video smutná záhada

Co je dnes se Schumacherem? Už 4 roky ho nikdo nesmí vidět! 

Nejdříve to byla obrovská tragédie, celý svět zasáhla zpráva o fatální nehodě ikony motoristického sportu Michaela Schumachera. Pak ale přišly spíš jen záhady a domněnky. Jak to vůbec dnes vypadá s Michaelem Schumacherem? Žije vůbec? Ví to možná jen rodina.

Michael Schumacher a jeho dcera Gina
14.12.
Dojemné Má talent

Dcera Schumachera dojala sál: Při vyhlašování cen děkovala tátovi!

Dcera Michaela Schumachera Gina sice neusedá do závodního monopostu, ale do sedla koní. I tak má talent na velká vítězství. Dvacetiletá jezdkyně teď za své výkony obdržela cenu na prestižním galavečeru Audi Generation Awards.

Michael Schumacher
06.12.
Elita Stále věří

Pocta pro Schumachera: Uvedli ho do Síně slávy. Bojuje, řekl šéf FIA!

Síň slávy je ve většině sportovních odvětví jejich běžnou součástí. Od pondělka ji má i motoristický sport. A pochopitelně mezi světovou elitou nemůže chybět ani Michael Schumacher. Toho do ní uvedl Jean Todt, šéf Mezinárodní automobilové federace. Ten věří, že Schumacher stále bojuje, i když je už téměř čtyři roky v umělém spánku.