Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Michael Schumacher
10.11.
Nehoda Další naděje

Rodina Schumachera věří v zázrak: Michael prý vysílá signály!

Média po celém světě píší, že Michael Schumacher začal po čtyřech letech v kómatu komunikovat. Odkazují se na časopis Brunte, pro který to řekl rodinný přítel bývalého závodníka. Rodina tak teď doufá v lékařský zázrak.

Michael Schumacher s fanoušky
13.10.
nehoda to snad není pravda

Schumacherova radikální přeměna: Jeho tělo je prý menší!

Bývalý legendární pilot formule 1 Michael Schumacher je už téměř čtyři roky upoután na lůžko, kde se zotavuje po nehodě na lyžích. Podle posledních zpráv má prý ale "Schumi" vážit pouhých 45 kilogramů a jeho výška se z původních 174 centimetrů snížila o celý 14 centimentrů!

Michael Schumacher
21.09.
Texas Lékařská kapacita

Naděje pro Schumachera? Rodina našla odborníka a zvažuje převoz!

Michael Schumacher zůstává po vážné nehodě na lyžích, která se mu stala v roce 2013, dál v kómatu. Rodina a snad všichni fanoušci ještě věří v alespoň malou naději, která by sedminásobnému světovému šampionovi nějak pomohla. Teď se objevila informace, že rodina našla lékařského odborníka v Texasu a zvažuje jeho převoz. Pomohlo by to?

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher - 1
čtěte o tématu Michael Schumacher na Prásk.tv
Michael Schumacher
14.09.
prognóza co si myslí?

Sám je na vozíku, teď bývalý jezdec říká: Schumacher se nezotaví!

Musel se vyrovnat s vážným úrazem, který utrpěl na závodním okruhu. Philippe Streiff to zvládl, byť je odkázán na invalidní vozík. Nyní bývalý závodník promluvil o dalším závodníkovi, kterého stihl podobný osud. Jaké vyhlídky má podle něj Michael Schumacher?

Michael Schumacher s fanoušky
11.09.
anketa co si myslíte vy?

Situace kolem Schumachera? Jeho fanoušci už jsou netrpěliví!

V prosinci to budou čtyři roky, co několikanásobný světový šampión Michael Schumacher havaroval na lyžích. Po několika měsících od nehody byl převezen do sídla na břehu Ženevského jezera a jeho rodina přestala vydávat jakékoliv informace o jeho stavu. To se ale fanouškům slavného automobilového závodníka přestává líbit.

Michael Schumacher
24.08.
přehled už je to dlouho

Tři a půl roku od nehody: Podpora Schumacherovi, ale i hyenismus!

Od fatální nehody Michaela Schumachera uplynulo již více než tři a půl roku a fanoušci po celém světě se nepřestávají ptát, jak na tom legendární závodník je. A jakých odpovědí se dočkají?

Gina Schumacher
15.08.
mají talent potomci slavného otce

Jsou po "Schumim": Gina má titul z MS, Mick pojede v tátově voze!

Velké poctě se dostane Micku Schumacherovi, synovi slavného automobilového závodníka Michaela Schumachera. Už za pár dní se totiž sveze v jednom z vozů, v nichž jeho otec sklízel úspěchy.

Michael Schumacher a jeho manažerka Sabine Kehm
aktualizováno 27.05.
Konečně promluvila

Manažerka Schumachera: Tohle je důvod, proč rodina bude dál mlčet

Tři a půl roku uplynulo od nehody Michaela Schumachera. Není snad nutno připomínat, že během sjezdu na lyžích narazil hlavou do skály a zůstal dodnes v umělém spánku. O jeho zdravotním stavu se toho moc neví, rodina totiž pořád mlčí a nepřeje si nic nového zveřejňovat. Schumacherova manažerka Sabine Kehm prozradila, proč tomu nebude ani v budoucnu jinak.

Gina-Maria Schumacher a její rodiče
24.05.
to je ona o kom se nemluvilo

Schumacherova dcera už je velká holka! A má talent a také vítězí!

Je to pár dnů, co se svět dozvěděl o vyhrožování rodině Michaela Schumachera. Ve hře bylo 900 tisíc euro nebo život dětí legendy motoristického sportu. V ohrožení měli být syn Mike a dcera Gina. Vše dopadlo dobře. Ale svět vlastně zjistil, že Michael má dceru o které se vůbec nemluví!

Michael Schumacher
aktualizováno 18.05.
výhrůžky chtějí peníze

Schumacherovu rodinu odporně vydírají! Jeho děti v ohrožení

Jako by rodina slavného automobilového závodníka Michaela Schumachera neměla potíží dost. Německá média přišla s tím, že manželka Corinna spolu s dětmi čelila vydírání.