Jakub Vadlejch
04.06.
Atletický meeting 25. ročník

Odložilův memoriál: Vadlejchův 2. nejdelší hod kariéry a vítězství!

Oštěpař Jakub Vadlejch zvítězil na Memoriálu Josefa Odložila na pražské Julisce druhým nejdelším hodem kariéry 89,02 metru. Dál hodil jen loni na mistrovství světa v Londýně, kde vybojoval stříbrnou medaili výkonem 89,73.

Petr Svoboda a jeho přítelkyně Kateřina Kodrová
14.10.
Atletika

Sexy přítelkyně atleta Svobody: Odvážné FOTO uchvátilo fanoušky!

Před ošklivým počasím v České republice odletěl překážkář Petr Svoboda se svou přítelkyní Kateřinou za teplem do Egypta. K dovolené patří i fotky, o které se pár podělil s fanoušky. Mnozí z nich byli zejména z jedné, která se objevila na sociálních sítích, doslova uchváceni.

Petr Svoboda a Jaromír Jágr
aktualizováno 13.07.
telefonát záhadná slova

Jágr pořád nemá smlouvu: Agent Svoboda naznačil, jak se věci mají

Jaromír Jágr stále nemá jasno, kde bude v nové sezoně hrát. Bude to NHL, nebo se vrátí domů na Kladno? V posledních dnech je okolo jména české ikony stále více ruchu. Ve čtvrtek se NOVA Sportu podařilo spojit s agentem Petrem Svobodou, který hrající legendu s číslem 68 zastupuje.

Prásk.tv píše:

Průšviháři
čtěte o tématu Petr Svoboda na Prásk.tv
Petr Svoboda
aktualizováno 03.03.
Mistrovství Evropy Bělehrad

Vynikající překážkář Petr Svoboda: Na HME v Bělehradě bere bronz!

Český překážkář Petr Svoboda získal na halovém mistrovství Evropy v srbském Bělehradě bronzovou medaili a navíc si vylepšil letošní maximum a za čas 7,53. Rozhodl však až fotofiniš. Závod na 60 metrů vyhrál Andy Pozzi z Británie.

Zuzana Hejnová - Barbora Špotáková
aktualizováno 17.08.
rio 2016 hladké postupy

Hejnová je ve finále, Špotáková zaútočí na zlatý hattrick!

Oštěpařka Barbora Špotáková postoupila do finále olympijských her v Riu, kde bude usilovat o třetí zlato za sebou. Ve čtvrtek čeká finále také Zuzanu Hejnovou, dvojnásobnou mistryni světa na 400 metrů překážek. Naopak Denisa Rosolová se do finále nedostala, v semifinále běhu na 110 metrů překážek vypadl také Petr Svoboda.

Zuzana Hejnová
aktualizováno 16.08.
rio 2016 sprinteři v akci

Hejnová ukázala skvělou formu, Svoboda zažil bláznivý závod!

Zuzana Hejnová i Denisa Rosolová postoupily na olympijských hrách v Riu do semifinále běhu na 400 metrů překážek. Obhájkyně bronzové medaile Hejnová prošla do dalších bojů hladce z druhého místa ve svém rozběhu, Rosolová postoupila nepřímo časem.

Zuzana Hejnová - Barbora Špotáková - Vítězslav Veselý
aktualizováno 12.08.
rio 2016 královna sportu

Česká atletická želízka: Kdo má největší šance na medaili?

Olympijské hry v brazilském Riu se pomalu blíží do své poloviny. Česká výprava se zatím dočkala dvou medailí. Zlato a bronz. Další cenné kovy ale mohou na české konto přibýt další cenné kovy. Dnes totiž startuje královna sportu. Podívejte se na největší česká atletická želízka v ohni.

aktualizováno 23.03.
soud kolik musí zaplatit?

Ostuda hrdiny z Nagana: Prohrál soud kvůli smuteční hostině!

Jeden ze zlatých hochů z Nagana, hokejista a manažer Jaromíra Jágra prohrál soud a musí zaplatit 120 tisíc korun. Petr Svoboda uspořádal před čtyřmi lety smuteční raut po pohřbu svého otce, za hostinu ale nezaplatil. Případ nakonec řešil až krajský soud v Plzni.

Jágr, Růžička, Čechmánek
aktualizováno 22.02.
přehled různé příběhy

18 let od Nagana: Jágr pořád válí, Růžička obviněn, brankář na dně

Dnes uplynulo přesně osmnáct let od památného úspěchu českého hokeje. Úspěchu, který se bude možná dost těžko opakovat. Tým trenéra Ivana Hlinky porazil ve finále olympijského turnaje 1998 hvězdný výběr Ruska a vybojoval zlaté medaile. A jak se daří hrdinům z Nagana teď? Zatímco třeba Jaromír Jágr pořád válí v zámořské NHL, Vladimír Růžička, tehdejší kapitán, řeší úplně jiné problémy.

aktualizováno 04.01.
ostuda kolik musí zaplatit?

Hrdina z Nagana odsouzen! Nezaplatil za smuteční hostinu

Zlatý hoch z Nagana Petr Svoboda, autor jediného gólu ve finále, byl odsouzen. V roce 2012 odmítl podle obžaloby zaplatit v hotelu v Mariánských Lázních útratu přes 120 tisíc korun. Šlo přitom o náklady za smuteční hostinu, kterou uspořádal po pohřbu otce. Po třech letech okresní soud v Tachově rozhodl, že hokejista musí zaplatit nejen 120 tisíc, ale i veškeré soudní výlohy.