Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Vondráčková
aktualizováno dnes 13:38
okamžitá reakce slovní přestřelka

VÁLKA u Plekanců: Lucie popírá Tomášova slova. Bylo to prý jinak!

Hokejista Tomáš Plekanec na svém facebooku prolomil mlčení a dva týdny po oznámení rozchodu s manželkou Lucií Vondráčkovou poodkryl, co za krachem vztahu bylo. Mimojiné také přiznal, že se vídá s tenistkou Lucií Šafářovou. Jenže Lucie Vondráčková reaguje a z jejích slov to vypadá na začátek války!

Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová a Lucie Vondráčková
aktualizováno dnes 11:52
krach manželství nové informace

Plekanec poprvé promluvil o rozchodu! Přiznal i novou lásku

Hokejista Tomáš Plekanec poté, co před 14 dny veřejně přiznal, že se s Lucií Vondráčkovou rozvádí, poprvé promluvil. Ve svém veřejném prohlášení dokonce přiznal, že se vídá s tenistkou Lucií Šafářovou, ale zároveň popřel, že by to byl důvod rozpadu manželství.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková
aktualizováno 16.08.
video dobrá nálada

Zapomněla už Lucie na Plekance? Takhle se kroutila před kamerou!

Zpěvačka Lucie Vondráčková se očividně přenesla přes rozchod s Tomášem Plekancem! Na svém oficiálním facebooku přidala video z focení, na kterém vypadá šťastnější než kdy jindy!

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
čtěte o tématu Tomáš Plekanec na Prásk.tv
Lucie Šafářová a Barbora Strýcová
13.08.
sport a vztahy nutná očista

České tenistky měly spekulací s muži už dost! Udělaly, co musely

České tenistky Barbora Strýcová a Lucie Šafářová byly v posledních týdnech probírány skoro ve všech médiích. Nikoliv však v souvislosti s jejich tenisovým nadáním, ale spíše kvůli soukromému životu, který byl spojován s mužskými protějšky. Společně s další hráčkou teď podnikly nutnou psychickou očistu!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
11.08.
Rozpad manželství Reakce fanoušků

Pleky čelí po rozchodu útokům a  ženy se mu už cpou do postele!

Na začátku tohoto týdne oznámil Tomáš Plekanec, že vztah s jeho manželkou Lucií Vondráčkovou skončil. Lidé v České republice jsou toho stále plní a neustále řeší, co za rozchodem mohlo být a baví se o tom, jak to bude se slavným párem dál. Diskuze na tato témata neberou konce a to hlavně na sociálních sítích. Někteří na Plekance útočí a tvrdí, že už si lepší partnerku nenajde, některé dámy rozpadu manželství dokonce využívají a nabízejí se jako náhradnice zpěvačky pro slavného hokejistu.

Vondráčková a Plekanec
10.08.
Konec vztahu Jak šel čas

Seznámení přes Jágra, svatba i děti: Idylka Plekancových skončila

Jejich vztah trval od roku 2010 do začátku tohoto týdne. Alespoň tomu tak bylo oficiálně. Tomáš Plekanec a Lucie Vondáčková spolu však už prý delší dobu nežili. Tak jako tak, jejich manželství se zdálo být idylkou, byť tomu tak evidentně úplně nebylo. Pojďte si připomenout, jak šel čas této lásky dvou českých celebrit…

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková
aktualizováno 10.08.
Slavný pár Byla to idylka

Jak si žili Plekancovi před rokem? Tato slova vás šokují, vše je jinak!

Na začátku týdne se rozešli. Hokejista Tomáš Plekanec a zpěvačka Lucie Vondráčková už netvoří spokojenou rodinu. Krize prý trvala rok, což málokdo tušil, i když se o rozvodu dlouho spekulovalo. Přitom právě před rokem o sobě Plekancovi mluvili jako o ideálním páru, že by ani jeden nikoho lepšího nechtěl. Tak proč je všechno jinak?

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
aktualizováno 13.08.
Konec vztahu Ze soukromí

Plekancův rozchod? Žádné překvapení, už spolu nežili déle!

Když na začátku týdne oznámil Tomáš Plekanec na sociální síti konec vztahu s manželkou Lucií Vondráčkovou, byl to pro mnohé šok. Někteří ale přeci jen věděli víc a tak je to asi vůbec nepřekvapilo. Pár spolu už totiž delší dobu nežil, informoval o tom deník Blesk.

Tomáš Plekanec s českými tenistkami a Lucie Vondráčková
aktualizováno 07.08.
je tu nový pár?

Kdo je za rozchodem Tomáše s Lucií? Indicie vedou k tenistce!

Rozchod Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové je dozajista šokem. Ač úspěšný hokejista požádal o respektování soukromí, na sociálních sítích už lidé sdílí zaručené zprávy o důvodu krachu manželství. Za vším má stát prý jedna úspěšná česká tenistka.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková
aktualizováno 07.08.
šok nečekaný rozchod

Konec manželství: Co bude dál a co vzkazují lidé Lucii s Tomášem?

Rozpad manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je čerstvou zprávou. Dvě velké osobnosti oznámily konec vztahu nečekaně na sociálních sítích. A samozřejmě jejich vzkaz vyvolal spoustu emocí. Co lidé Tomášovi s Lucií píší?