Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Plekanec po jubilejním 1000. utkání
aktualizováno 16.10.
frajer týmový hráč

VIDEO: Zápas č. 1000, navíc gól! Proč ale Plekanec tolik neslavil?

Útočník Tomáš Plekanec v pondělním duelu proti Detroitu odehrál jako jedenáctý český hokejista 1000. zápas v NHL. Významný milník ozdobil první trefou v sezoně, kterou pomohl k výhře Montrealu 7:3, a oceněním pro největší hvězdu večera.

Tomáš Plekanec
16.10.
muž večera symbolická trefa

Plekanec pokořil bájnou metu v NHL: 1000. zápas ozdobil gólem!

Velký večer zažil v NHL Tomáš Plekanec. Český útočník v pondělním zápase proti Detroitu nastoupil k 1000. zápasu v nejprestižnější hokejové lize světa a jubileum navíc ozdobil gólem.

Tomáš Plekanec
04.10.
srdcař záhada čtvrté lajny

Nevešel se do sestavy? Absence Plekance může mít i jiný důvod!

NHL odstartovala a pro mnohé české fanoušky možná začala smutně. Jedna z ikon týmu Canadiens Tomáš Plekanec chyběl v sestavě. Opravdu už tenhle hokejový srdcař ztratil místo i v týmu, kde poctivě odmakal 14 dlouhých sezon?

Prásk.tv píše:

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová - 1
čtěte o tématu Tomáš Plekanec na Prásk.tv
Lucie Šafářová
16.09.
Tenistka Nejde to

Šafářová ukončila sezonu: Kvůli Plekancovi? Ne, tohle je důvod!

Lucie Šafářová ukončila letošní sezonu. Znamená to i konec kariéry, o kterém se už dříve mluvilo? Těžko říct. Důvodem však není Tomáš Plekanec, jakožto tenistčin čerstvý partner, jak si možná mnozí mysleli, ale zdraví, které Šafářovou během sezony trápilo.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová
06.09.
milenecké trable nemají to jednoduché

Plekanec může se Šafářovou jen do hotelu, doma sex mít nesmějí!

Rozvod hokejisty Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové se táhne už nějaký ten pátek. Zpěvačka se veřejnosti spíše stranní, ale útočník Montrealu randí s tenistkou Lucií Šafářovou, jenže ji nemůže vzít k sobě domů!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
03.09.
rozvodové neshody

Novoty okolo Lucie a Plekance: Jaké má Tomáš platit alimenty?

Rozvod Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové už dávno není tak klidný, jak oba dopředu avizovali, nyní to ale vypadá, že někdo chce pořádně pošpinit pověst českého hokejisty a udělat z něj držgrešli. Po internetu totiž koluje dokument o alimentech, podle kterého by měl útočník Montrealu platit na své syny částku, která je k smíchu.

Lucie Vondráčková
31.08.
Rozchod slavných

Vondráčková o výchově synů: Narážela tímhle na Plekance?

Rozchod Tomáše Plekance s manželkou Lucií Vondráčkovou mnohé šokoval. Vypadali jako ideální pár, který nemá žádné problémy a představuje model ideální rodiny. Jenže opak byl evidentně pravdou. Manželé mají prý dál dobrý vztah a to zejména kvůli dvěma synům. O těch teď Vondráčková promluvila a řekla, jak je chce vychovat. Možná tím narážela na samotného Plekance.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
30.08.
Nový pár? US Open

Šafářová promluvila o Plekancovi: K tomuto se otevřeně přiznala!

Vyměnil Lucii (Vondráčkovou) za jinou Lucii. Za Lucii Šafářovou. Nová žena v životě Tomáše Plekance prý ale nestojí za rozchodem slavných manželů. Hokejista Montrealu Canadiens za českou tenistkou každopádně odletěl do dějiště US Open, kde jí podporoval až do dnešního dne, kdy v singlové části vypadla. Šafářová o Plekancovi poprvé promluvila!

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
29.08.
Slavný pár Ze soukromí

Chorobně žárlivý Plekanec? Na Lucii měl najmout detektiva!

Pomalu to bude měsíc, co Tomáš Plekanec oznámil, že se mu rozpadlo manželství s Lucií Vondráčkovou. Hokejista Montrealu Canadiens pak přiznal, že se schází s tenistkou Lucií Šafářovou, ale ta prý na rozchodu žádný podíl neměla. Deník Blesk teď přišel s výpovědí člověka, který má k Plekancovi a Vondráčkové prý velmi blízko. Ten tvrdí, že Plekanec až chorobně žárlil a na svou už bývalou ženu najal soukromého detektiva.

Tomáš Plekanec
27.08.
rozchod roku dělení majetku

Plekanec nabídl Vondráčkové 30 milionů, ona chce ale ještě víc!

Rozchod mezi hokejistou Tomášem Plekancem a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou sleduje celý národ a poté, co proběhla jejich slovní přestřelka prostřednictví médií a sociálních sítí, začínají se řešit peníze. Vyrovnání chtěl přitom Plekanec učinit ještě před rozvodem, ale tvrdě narazil...