Čchan Jüng-žan a Květa Peschkeová
06.08.
úžasná deblová šampionka

Neuvěřitelná Květa! Zapsala 30. triumf ve čtyřhře, věk vůbec neřeší

Česká tenistka Květa Peschkeová nepřestává udivovat. Ač už oslavila 43 let, stále sbírá tituly na okruhu WTA ve čtyřhře. Na turnaji v San José triumfovala s Čchan Jüng-žan z Tchaj-wanu a zaznamenala jubilejní 30. turnajový v kariéře v deblu.

Květa Peschkeová
aktualizováno 11.07.
Tenis Wimbledon 2018

Peschkeová s Melicharovou slaví: Češky jsou v semifinále čtyřhry!

Česká tenistka Květa Peschkeová si počtvrté v kariéře zahraje na trávě ve Wimbledonu semifinále čtyřhry. Poprvé se do něj dostala s Američankou českého původu Nicole Melicharovou, s kterou letos plní roli turnajových dvanáctek a v dnešním čtvrtfinále porazily Rumunky Irinu-Camelii Beguovou a Mihaelu Buzarnescuovou 5:7, 6:4 a 6:4 po dvou hodinách a dvou minutách.

Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková
10.06.
Tenis French Open

Siniaková s Krejčíkovou slaví: Na Roland Garros získaly titul!

Tenistky Kateřina Siniaková s Barbovou Krejčíkovou vyhrály čtyřhru na antukovém Roland Garros a slaví první grandslamový titul. V Paříži uspěly jako třetí český pár v historii po finálové výhře nad Japonkami Eri Hozumiovou a Makoto Ninomijaovou dvakrát 6:3 za hodinu a pět minut.

Prásk.tv píše:

Radek Štěpánek, Nicole Vaidišová, Petra Kvitová a Adam Pavlásek
čtěte o tématu čtyřhra na Prásk.tv
Kateřina Siniaková
aktualizováno 05.06.

Krejčíková a Siniaková jsou v deblovém SF Roland Garros!

Tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková postoupily do semifinále čtyřhry na Roland Garros. V boji o finále mohou narazit na další český pár Andrea Sestini Hlaváčková, Barbora Strýcová.

Oliver Marach a Mate Pavič
27.01.
tenis Australian Open

Čtyřhru v Melbourne vyhráli Pavič a sedmatřicetiletý Marach

Čtyřhru na Australian Open vyhráli Rakušan Oliver Marach a chorvatský tenista Mate Pavič. Sedmý nasazený pár ve finále zdolal kolumbijskou dvojici Sebastian Cabal, Robert Farah dvakrát 6:4. Pro oba to znamenalo zisk prvního grandslamového titulu v mužském deblu, Marach se ho dočkal v 37 letech.

Andrea Hlaváčková
aktualizováno 30.10.
nové duo tenisová budoucnost

Kdo k šampiónce Hlaváčkové? Ve hře je světová jednička!

Nejlépe, jak mohla, ukončila sezónu Andrea Hlaváčková. Česká tenistka po boku s Timeou Babosovou ovládla čtyřhru na Turnaji mistryň. S koncem sezóny se ale zároveň naskytla otázka, s kým bude rodačka z Plzně tvořit dvojici příští rok.

Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
20.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková má formu! S parťačkou získala titul na turnaji v Moskvě

Česká tenistka Andrea Hlaváčková s deblovou parťačkou Maďarkou Timeou Babosovou ovládly turnaj v Moskvě. Před Turnajem mistryň si tak dodaly sebedůvěry, když ve finále čtyřhry porazily americko-britský pár Nicole Melicharová, Anna Smithová 6:2, 3:6 a 10:3.

Andrea Hlaváčková a Kateřina Siniaková
10.09.
US Open ženská čtyřhra

Hradecká a Siniaková společný první titul neslaví! Ve finále padly

Český deblový pár Kateřina Siniaková/Lucie Hradecká ve finále ženské čtyřhry na US Open prohrály s dvojicí Martina Hingisová/Chan Yung-jan 3:6 a 2:6.

Lukasz Kubot a Marcelo Melo
aktualizováno 16.07.
wimbledon 2017 Dlouhý pátý set

Čtyřhru mužů rozhodoval druhý nejdelší zápas v historii!

Po více než čtyřech a půl hodinách získali trofej pro vítěze wimbledonské čtyřhry Brazilec Marcelo Melo a Polák Lukasz Kubot. Rakousko-chorvatský pár Oliver Marach, Mate Pavič porazili po pětisetovém maratonu 5:7, 7:5, 7:6, 3:6 a 13:11. Delší deblové finále se na trávě v All England Clubu hrálo v historii jen jedno.

Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou
09.06.
Tenis Roland Garros

Čtyřhra v Paříži: Šafářová je s Mattekovou-Sandsovou ve finále!

Česká tenistka Lucie Šafářová je na French Open ve finále čtyřhry. S Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou porazily v pařížském semifinále dosud suverénní tchajwansko-švýcarský pár Chan Yung-jan, Martina Hingisová 6:4, 6:2 a budou usilovat o třetí grandslamový titul za sebou. Skončily však Hradecká se Siniakovou.