Květa Peschkeová
aktualizováno 11.07.
Tenis Wimbledon 2018

Peschkeová s Melicharovou slaví: Češky jsou v semifinále čtyřhry!

Česká tenistka Květa Peschkeová si počtvrté v kariéře zahraje na trávě ve Wimbledonu semifinále čtyřhry. Poprvé se do něj dostala s Američankou českého původu Nicole Melicharovou, s kterou letos plní roli turnajových dvanáctek a v dnešním čtvrtfinále porazily Rumunky Irinu-Camelii Beguovou a Mihaelu Buzarnescuovou 5:7, 6:4 a 6:4 po dvou hodinách a dvou minutách.

Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková
10.06.
Tenis French Open

Siniaková s Krejčíkovou slaví: Na Roland Garros získaly titul!

Tenistky Kateřina Siniaková s Barbovou Krejčíkovou vyhrály čtyřhru na antukovém Roland Garros a slaví první grandslamový titul. V Paříži uspěly jako třetí český pár v historii po finálové výhře nad Japonkami Eri Hozumiovou a Makoto Ninomijaovou dvakrát 6:3 za hodinu a pět minut.

Kateřina Siniaková
aktualizováno 05.06.

Krejčíková a Siniaková jsou v deblovém SF Roland Garros!

Tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková postoupily do semifinále čtyřhry na Roland Garros. V boji o finále mohou narazit na další český pár Andrea Sestini Hlaváčková, Barbora Strýcová.

Čtyřhru v Melbourne vyhráli Pavič a sedmatřicetiletý Marach

Čtyřhru na Australian Open vyhráli Rakušan Oliver Marach a chorvatský tenista Mate Pavič. Sedmý nasazený pár ve finále zdolal kolumbijskou dvojici Sebastian Cabal, Robert Farah dvakrát 6:4. Pro oba to znamenalo zisk prvního grandslamového titulu v mužském deblu, Marach se ho dočkal v 37 letech.

Andrea Hlaváčková
aktualizováno 30.10.
nové duo tenisová budoucnost

Kdo k šampiónce Hlaváčkové? Ve hře je světová jednička!

Nejlépe, jak mohla, ukončila sezónu Andrea Hlaváčková. Česká tenistka po boku s Timeou Babosovou ovládla čtyřhru na Turnaji mistryň. S koncem sezóny se ale zároveň naskytla otázka, s kým bude rodačka z Plzně tvořit dvojici příští rok.

Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
20.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková má formu! S parťačkou získala titul na turnaji v Moskvě

Česká tenistka Andrea Hlaváčková s deblovou parťačkou Maďarkou Timeou Babosovou ovládly turnaj v Moskvě. Před Turnajem mistryň si tak dodaly sebedůvěry, když ve finále čtyřhry porazily americko-britský pár Nicole Melicharová, Anna Smithová 6:2, 3:6 a 10:3.

Andrea Hlaváčková a Kateřina Siniaková
10.09.
US Open ženská čtyřhra

Hradecká a Siniaková společný první titul neslaví! Ve finále padly

Český deblový pár Kateřina Siniaková/Lucie Hradecká ve finále ženské čtyřhry na US Open prohrály s dvojicí Martina Hingisová/Chan Yung-jan 3:6 a 2:6.

Lukasz Kubot a Marcelo Melo
aktualizováno 16.07.
wimbledon 2017 Dlouhý pátý set

Čtyřhru mužů rozhodoval druhý nejdelší zápas v historii!

Po více než čtyřech a půl hodinách získali trofej pro vítěze wimbledonské čtyřhry Brazilec Marcelo Melo a Polák Lukasz Kubot. Rakousko-chorvatský pár Oliver Marach, Mate Pavič porazili po pětisetovém maratonu 5:7, 7:5, 7:6, 3:6 a 13:11. Delší deblové finále se na trávě v All England Clubu hrálo v historii jen jedno.

Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou
09.06.
Tenis Roland Garros

Čtyřhra v Paříži: Šafářová je s Mattekovou-Sandsovou ve finále!

Česká tenistka Lucie Šafářová je na French Open ve finále čtyřhry. S Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou porazily v pařížském semifinále dosud suverénní tchajwansko-švýcarský pár Chan Yung-jan, Martina Hingisová 6:4, 6:2 a budou usilovat o třetí grandslamový titul za sebou. Skončily však Hradecká se Siniakovou.

Andrea Hlaváčková a Lucie Šafářová
aktualizováno 27.01.
Finále Čtyřhra

Finálový souboj Češek v deblu: Z titulu se raduje Šafářová!

Jedno bylo už předem jisté, titul ženské čtyřhry z letošního Australian Open poputuje do České republiky. Ve finále se totiž proti sobě postavily Andrea Hlaváčková s Lucií Šafářovou. Druhá jmenovaná dokázala se svou kolegyní Mattekovou-Sandsovou otočit zápas a tak se tato dvojice stala i celkový vítězem turnajového deblu. Hradecká/Pengová vs. Šafářová/Matteková-Sandsová 1:2 (7:6, 3:6, 3:6).