Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Barbora Hermannová a Markéta Sluková
19.05.
Volejbal Světový okruh

Českým volejbalistkám se daří: Dva páry mezi nejlepší osmičkou!

Plážové volejbalistky Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou porazily na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu v brazilské Itapemě nejvýše nasazený domácí pár Barbaru a Fernandu. Nad světovými trojkami zvítězily české hráčky 21:19 a 21:17 a postoupily do čtvrtfinále. Mezi nejlepší osmičkou jsou také Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou.

Volejbal
16.05.
účetní smutná story

Dvacet milionů z pokladny? Už je neuvidíme, přiznal šéf voeljbalu

Je to už nějaký pátek, co Český volejbalový svaz řešil manko v pokladně. Znenadání zmizelo 20 milionů korun a vyšlo najevo, že v tom má prsty povedený účetní. Současný šéf svazu Marek Pakosta připustil, že tučnou sumu už dávno odepsali.

Český volejbal
14.05.
Volejbalový svaz Velké novinky

Nové logo, nová tvář: Český volejbal láká veřejnost na inovace!

Český volejbal má nové logo, které má symbolizovat i novou tvář tuzemského volejbalového prostředí. Vedení svazu z něj chtělo touto cestou udělat barevný, dynamický a přátelský sport. Mimo to by měl nový grafický koncept přilákat více diváků i nových hráčů. Volejbal v Česku má být zkrátka více vidět.

Prásk.tv píše:

Simon Nausch a Kiki a Maki
čtěte o tématu volejbal na Prásk.tv
Joanna Wołoszová
06.05.
Velká radost Pózy s pohárem

Sexy volejbalistka v euforii: Nahá oslavovala ligový titul! FOTO

Je jednou z nejkrásnějších volejbalistek vrcholové scény a polskou reprezentantkou. Joana Woloszová aktuálně působí v italském týmu Imoco Volley Conegliano, se kterým získala ligový titul. V euforii pak fanouškům zapózovala s pohárem úplně nahá. Fotku následně umístila na sociální síť.

Michala Kvapilová a Kristýna Kolocová
19.04.
Plážový volejbal Zákulisí turnaje

VLOG českých volejbalistek: Proč v Číně přesívají pečlivě písek?

Dvojice Kristýna Kolocová/Michala Kvapilová bojuje v Číně na turnaji Světové Série a už zítra může postoupit přímo do osmifinále. Ve volném čase má elitní český pár i trochu toho času, aby se s fanoušky podělil o zákulisí turnaje. V exkluzivním vlogu pro Nova Sport se mimo jiné dozvíte, proč v Xiamenu dbají na kvalitu písku a proč ho tak důkladně přesívají.

Česká volejbalová reprezentace
15.03.
Volejbal Atraktivní program

Volejbal letos láká na reprezentační dvojzápasy a finále Final Four!

Atraktivní program si volejbalisté připravili v květnu pro diváky. Hned dvakrát se v jeden den a ve stejné hale představí reprezentace mužů a žen. Nepůjde však o exhibice či přípravné zápasy, duely budou součástí obnovené Evropské ligy (Golden european league). „Půjde o unikátní program, který ještě zpestří celostátní festival Minivolejbalu v barvách pro děti. Akci si tak užije celá rodina,“ prohlásil Marek Pakosta, předseda Českého volejbalového svazu. První reprezentační dvojutkání se uskuteční 23. května v Praze na Podvinném mlýně. Na stejném místě se pak propojí v sobotu 26. května s Minivolejbalem.

Snow volejbal
21.02.

GALERIE: České volejbalistky vyhrály MČR ve snow volejbale

České beachvolejbalistky vyhrály mistrovství republiky ve snow volejbale.

Michaela Knoblochová
16.01.
Volejbal Snow volleyball tour

Volejbal na sněhu: České sexy krásky vybojovaly na úvod bronz!

Královny českého snow-volejbalu Michaela Knoblochová a Anna Dostálová mají za sebou první CEV tour v tureckém Kayseri. Po jediném zaváhání, které bohužel přišlo v semifinále proti ruské dvojici, vybojovaly pro Českou republiku 3. místo.

Snow-volejbal
09.01.
Volejbal Zajímavé odvětví

Volejbal na sněhu sní o olympiádě. V Česku mu vládnou sexy krásky!

Snow-volejbal, neboli volejbal na sněhu, hrají lidé po celém světě zhruba od roku 2008. Tohle sportovní odvětví vzniklo v Rakousku a má ho rádo čím dál víc hráčů. Evropská volejbalová federace, která si snow-volejbal vzala pod svá křídla, dokonce usiluje o zprofesionálnění tohoto sportu a ráda by ho protlačila i na olympijské hry. I v České republice už má své hráče.

Volejbal Kladno
05.11.
Volejbal Extraliga

Hráči Kladna i trenér v kostýmu: Maškarní? Ne, zápas extraligy!

Co se vám vybaví, když se řekne sport v Kladně? Hokej? Jaromír Jágr? To je sice správně, ale hokej už není v tomto středočeském městě sportovní dominantou. Pomalu se jí stává volejbal. Na extraligové zápasy chodí plná hala. A není se čemu divit, vždyť kladenský celek bojoval v loňské sezoně o titul. Místní klub se snaží své fanoušky zkrátka bavit. Teď však šel až tak daleko, že utkání 6. kola odehrál v hallowenských kostýmech.