Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Dojemné Inspirativní příběh

Volejbalistku a miss změnila rakovina. Teď sní o paralympiádě!

Je jí teprve dvacet let, ale za svůj krátký život zažila tolik, že to leckdo ani nikdy nezažije. Řeč je o Jillian Williamsové, bývalé královně krásy Miss Teen USA a nadějné volejbalové hráčce. Její plány však zhatila rakovina. Mladá Američanka se ale nevzdává a její příběh může mnohé inspirovat.

volejbal je to fér?

Před pár týdny byl mužem, teď už hraje za ženy! Soupeřky se bouří

Ve sportu je dnes už možné snad vše. I to, že Rodrigo, který ještě před pár týdny hrál volejbal za mužský tým, se dnes už jmenuje Tiffany a ničí soupeřky v ženské soutěži. Některým soupeřkám se to ale příliš nelíbí. Je to správné?

mistrovství evropy

Volejbalistky vybojovaly Evropu! K postupu je dovedl náhradní trenér

České volejbalistky si příští rok zahrají na mistrovství Evropy, které budou hostit Ázerbájdžán a Gruzie. V barážovém dvojutkání se Slovenkami vyhrály v sobotu v Jablonci 3:0 na sety a dnes v Popradu získaly potřebné dva sety při prohře 2:3.

Prásk.tv píše:

Simon Nausch a Kiki a Maki
čtěte o tématu volejbal na Prásk.tv
Kristýna Kolocová
Aktualizováno 26.9. 2016 09:40
svatba happy end

Vdavky na truc?! Po Maki si svatbu vydupala i Kiki a má hrdinu

Uběhl týden, co beachvolejbalistka Martina Sluková oznámila, že už není Sluková, ale Nausch a do svazku vstoupila i její bývalá parťačka Kristýna Kolocová. Ta si vzala svého dlouholetého přítele Martina Hoidara. Jak se dalo čekat, ani Kiki svojí bývalou parťačku, ale hlavně nejlepší kamarádku, na svatbu nepozvala.

Morteza Mehrzad
Aktualizováno 15.9. 2016 14:28
paralympiáda 246 cm

Pro bolest nemůže chodit, přesto tento obr vede svou zemi ke zlatu!

246 centimetrů, to je ještě o centimetr více, než je světový rekord ve skoku do výšky. A přesně tak narostl Morteza Mehrzad, volejbalista, který na paralympiádě v Riu táhne svou zemi za úspěchem. A to i přes obrovské bolesti, které mu jeho handicap přináší...

Beachvolejbalistky Egypta v Riu
Aktualizováno 9.8. 2016 15:31
fotky jiný kraj, jiný mrav

Hidžáb i na olympiádě. Hráčky z Egypta hrají celé zahalené!

Pro muže zřejmě jeden z nejatraktivnějších sportů – ženský plážový volejbal. Hráčky se rvou o body pod přímým sluncem na rozpáleném písku, není proto divu, že se předvádějí pouze v bikinách. Na olympiádě to ale pro všechny neplatí.

Markéta Sluková při zápase se Španělkami
Aktualizováno 9.8. 2016 10:05
rio 2016 plážový volejbal

Sluková s Hermannovou znovu padly a čeká je zápas o přežití!

Ani druhé utkání českých plážových volejbalistek nepřineslo radost z výhry. Markéta Sluková a Barbora Hermannová v Riu podlehly španělské dvojici Elsa, Liliana 15:21 a 19:21. Zachránit postup mohou české hráčky v posledním zápase ve středu proti Argentinkám.

Winifer Fernandezová - 3
Aktualizováno 26.7. 2016 11:34
foto+video stálo to za to

Tento zadeček ho stál místo! Kameramana hned vyrazili

Video zachycující volejbalistku z Dominikánské republiky se stalo přes noc hitem internetu. Winifer Fernandézová svými sexy křivkami ale nerozvrátila jen několik manželství, má totiž na svědomí už i jednoho nešťastníka, který kvůli ní přišel o zaměstnání!

Winifer Fernandezová - 5
Aktualizováno 21.7. 2016 15:37

GALERIE: Winifer Fernandezová, sexy volejbalistka

Její jméno ve výběrech a žebříčcích nejlepších volejbalistek na světě nenajdete, přesto si Winifer Fernandezová říká o pořádnou dávku pozornosti. Ptáte se proč? Tahle reprezentantka Dominikánské republiky je totiž pořádně sexy!

Winifer Fernandezová - 2
Aktualizováno 21.7. 2016 14:22
video+foto sexy hráčka

Fanoušci šílí z téhle nádherné volejbalistky! Podívejte se proč!

Její jméno ve výběrech a žebříčcích nejlepších volejbalistek na světě nenajdete, přesto si Winifer Fernandezová říká o pořádnou dávku pozornosti. Ptáte se proč? Tahle reprezentantka Dominikánské republiky je totiž pořádně sexy!