Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Český sport
05.09.
Temné časy Bez medailí

Český sport se trápí, medailí už tolik není. Proč lépe už bylo?

Čeští fanoušci si jen těžce zvykají na neúspěchy napříč různými sportovními disciplínami. Schválně se zamyslete a vzpomeňte si na poslední český sportovní úspěch? Ano, na nějaké si vzpomenete, ale nebude se to týkat fotbalu, hokeje, basketbalu či volejbalu. Tedy zejména kolektivních a těch nejsledovanějších sportů.

Volejbal: ČR - Německo
aktualizováno 31.08.
volejbal mistrovství evropy

Konec s hlavou vzhůru! Češi vzali Němcům set, končí ve čtvrtfinále

Čeští volejbalisté končí na mistrovství Evropy ve čtvrtfinále. Po překvapivém osmifinálovém vítězství nad obhájcem titulu z Francie statečně vzdorovali i Němcům, nakonec jim ale i podruhé na šampionátu podlehli, tentokrát 1:3 na sety.

Volejbal: ČR - Francie
aktualizováno 30.08.
mistrovství evropy volejbal

SENZACE! Češi přešli přes obhájce titulu do čtvrtfinále

Česká volejbalová reprezentace dosáhla na evropském šampionátu velkého úspěchu. V osmifinále vyřadila obhájce titulu z Francie 3:1 na sety.

Prásk.tv píše:

Simon Nausch a Kiki a Maki
čtěte o tématu volejbal na Prásk.tv
Aleš Holubec
28.08.
Volejbal Mistrovství Evropy

Šestiletá smůla prolomena: Češi jsou na ME v osmifinále!

Čeští volejbalisté postoupili na mistrovství Evropy poprvé po šesti letech do osmifinále. Rozhodlo o tom vítězství favorizovaného Německa nad Slovenskem 3:0, po němž už Češi nemohou skončit ve skupině B hůř než třetí. Německý tým udržel na turnaji neporazitelnost a jako vítěz skupiny B prošel přímo do čtvrtfinále.

Česká volejbalová reprezentace
aktualizováno 27.08.
mistrovství evropy skupina

Druhý zápas na šampionátu Čechům nevyšel, s Němci padli 0:3

Čeští volejbalisté nenavázali na úvodní zápas mistrovství Evropy ve volejbale, v němž porazili Slovensko. Ve druhém utkání čelili v polském Štětíně favorizovanému Německu a prohráli 0:3 na sety.

Bývalý český volejbalista Josef Musil
27.08.
legenda bylo mu 85 let

Zemřel Josef Musil. Mistr světa i nejlepší český volejbalista století

Ve věku 85 let v sobotu zemřel nejlepší český volejbalista minulého století Josef Musil. S československou reprezentací se dvakrát stal mistrem světa i Evropy, na olympijských hrách v Tokiu 1964 získal stříbro a o čtyři roky později v Mexiku bronz. O jeho úmrtí ČTK informovali zástupci volejbalového svazu.

Česká volejbalová reprezentace
25.08.
mistrovství evropy první zápas

Volejbalisté začali výhrou nad Slovenskem, utnuli černou sérii

Čeští volejbalisté vstoupili do mistrovství Evropy v Polsku vítězstvím. Slovenskou reprezentaci porazili ve Štětíně 3:1 po setech 25:19, 28:30, 25:16, 25:17 a přerušili sérii osmi porážek na kontinentálních šampionátech.

Jaromír Jágr a Matt West
17.08.
Potkali se Pěkný příběh

Volejbalista z USA netušil, že Jágr je z Kladna. Teď mu 68 splnila sen!

Americký volejbalista Matt West nedávno přiletěl do Česka. Od nové sezony bude válet za kladenský tým. Až cestou z letiště se od redaktora dozvěděl, že bude hrát ve městě, odkud je Jaromír Jágr. Teď se oba sportovci setkali a slavná osmašedesátka splnila Westovi jeho sen.

Jillian Williamsová
19.05.
Dojemné Inspirativní příběh

Volejbalistku a miss změnila rakovina. Teď sní o paralympiádě!

Je jí teprve dvacet let, ale za svůj krátký život zažila tolik, že to leckdo ani nikdy nezažije. Řeč je o Jillian Williamsové, bývalé královně krásy Miss Teen USA a nadějné volejbalové hráčce. Její plány však zhatila rakovina. Mladá Američanka se ale nevzdává a její příběh může mnohé inspirovat.

Tiffany Pereira de Abreu
25.02.
volejbal je to fér?

Před pár týdny byl mužem, teď už hraje za ženy! Soupeřky se bouří

Ve sportu je dnes už možné snad vše. I to, že Rodrigo, který ještě před pár týdny hrál volejbal za mužský tým, se dnes už jmenuje Tiffany a ničí soupeřky v ženské soutěži. Některým soupeřkám se to ale příliš nelíbí. Je to správné?