Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Yohan Blake, Usain Bolt a Warren Weir
07.08.
borec prostě mu to jde

Boltův parťák se dal na ragby. A má z něj první medaili!

Usain Bolt po konci s atletikou sní o kariéře profesionálního fotbalisty. Jeho parťák ze sprinterského týmu Jamajky už přechod k novému sportu zvládl. Warren Weir hraje ragby! A ze Středoamerických her už přivezl bronz!

Haka na Nově
12.06.
ragby To musíte vidět!

VIDEO: Namakaní borci z Nového Zélandu a jejich Haka na Nově!

Do Česka dorazili zástupci nejlepšího rugby světa - New Zealand Ambassadors. V sobotu si zahrají proti české reprezentaci, proslulý tanec Haka ale předvedli už v úterý večer, a to dokonce přímo u nás na Nově!

Ragbyový Six Nation 2018
aktualizováno 01.02.
tradice nejstarší turnaj

Speciálně na NOVA Sport: Ragby Six Nations začíná tento víkend!

Je před námi opět nejstarší světový mezinárodní ragbyový turnaj. Začínáme tento víkend a NOVA Sport bude premiérově kromě tradičních zápasů prvních týmů, vysílat i přímé přenosy zápasů ženských národních týmů!

Prásk.tv píše:

Kateřina Koubová - 1
čtěte o tématu ragby na Prásk.tv
Ragbyové MS 2023 bude ve Francii
15.11.
world cup boj o šampionát

Francie slaví. Bude pořádat mistrovství světa v ragby 2023

Francie je u vytržení! Mistrovství světa v ragby se uskuteční v roce 2023 právě v zemi, která tenhle chlapský sport miluje.

Tomáš Ripcsik
10.11.
ragby názory expertů

Tomáš Ripcsik: Podzimní testy ragbyových týmů na Nova Sport

Příští tři víkendy můžeme na Nova Sport a Voyo sledovat tradiční podzimní zápasy. Jedná se o mezinárodní ragbyové přátelské utkání mezi týmy ze severní a jižní polokoule.

Michael Morgan
aktualizováno 30.09.
novasport ragbyová slavnost

Grand Final čeká na Storm a Cowboys! NRL vrcholí tento víkend

Grand Final je tady. Už tuto neděli se rozhodne o celkovém vítězi tohoto ročníku NRL, nejatraktivnější světové soutěže v Rugby League. Po dlouhých sedmi měsících, po šestadvaceti kolech základní části, po 3 kolech play-off nám opět vrcholí tato jedinečná soutěž a my u toho můžeme být v přímém přenosu na Nova Sport a Voyo. Do finále postoupili Melbourne Storm a North Queensland Cowboys.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 07.09.
NOVASPORT ragbyová slavnost

Play-off NRL Telstra Premiership startuje, osm týmů chce trofej

Tento víkend na Nova Sport a Voyo budete moc sledovat první zápasy jedinečné australské soutěže v Rugby League NRL Telstra Premiership.

Te Kura Ngata-Aerengamateová
31.08.
all blacks mistrovství světa

VIDEO: Vykulené oči a šílený ryk. Tuhle haku předvedly ženy!

Haka, to je novozéladská tradice a hrdost. Bojový tanec před každým zápasem ragbyového výběru All Blacks. Jenže ještě zajímavější byla haka v podání ženského týmu Nového Zélandu.

Colin Meads
aktualizováno 20.08.
r.i.p. byl to frajer

Ragby smutní. Zemřel legendární člen All Blacks, byl číslem 583

Svět ragby smutní. Zemřel člen All Blacks číslo 583, legendární Colin Meads. Muž, který odehrál za výběr své země 133 zápasů a díky němuž se novozélandský tým stal tak populární.

Touch Ragby
28.07.
reprezentace mládežnický výběr

Česko jede poprvé v historii na mistrovstí v Touch Rugby 2017

Česká republika vyšle na mezinárodní mistrovstí mládežnickou reprezentaci v Touch Rugby. Nekontaktní odnože známějších sourozenců Rugby Union a Rugby League. Jde o velmi rychlý a technický sport, který hrají dohromady muži i ženy, v našem případě chlapci a dívky.