Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Satoranský
aktualizováno 17.01.
soutěž sledujte london game

Vyhrajte národní dres Tomáše Satoranského! Stačí tipnout body

Už dnes večer odehrají basketbalisté Washingtonu Wizards zápas s New York Knicks, a to netradičně v Londýně. V rámci NBA London Game pochopitelně nastoupí i Tomáš Satoranský a právě jeho reprezentační dres můžete vyhrát v tipovací soutěži. Podmínky soutěže naleznete uvnitř článku.

Jan Koloničný, Otto Porter Jr. a Martin Kasparides
aktualizováno 17.01.
nba london game 2019

Přímo z Londýna: Trénink Wizards, tiskovka se Satym a teď už zápas!

V dalším blogu z Londýna vám mimo jiné přiblížíme, jaká je tu atmosféra a co zaujalo vítěze NBA soutěže Hustá trefa Honzu Koloničného.

Tomáš Satoranský
16.01.
pravidelný blog london game 2019

Očekávaný zápas se blíží: Jaká je atmosféra kolem NBA v Londýně?

Tým Nova Sport Vám přinese exkluzivní informace formou blogu přímo z místa dění! NBA London Game 2019 není totiž jen o čtvrtečním zápase New York Knicks vs. Washington Wizards. Pokud v Londýně nejste nebo nestihnete Sportovní noviny, tak nevěšte hlavu, protože se vše dozvíte v našich denních blocích.

Tomáš Satoranský v Londýně
aktualizováno 15.01.
nba london game 2019

Satoranský v Anglii: Výměna dresů s fotbalisty a byly i žongly!

Basketbalisté Washingtonu se už ve čtvrtek 17. ledna představí v Londýně, kde se v rámci NBA London Game utkají s New York Knicks. Parta okolo Tomáše Satoranského dorazila pochopitelně s předstihem a tak byl čas, aby se hvězdy NBA potkali s hvězdami z fotbalové Premier League.

Soutěž Hustá trefa má vítěze. Tady je jeho video!
aktualizováno 14.01.
nba je rozhodnuto

Vítězné video soutěže Hustá trefa: Vítěz jede na London Game 2019

NBA soutěž Hustá trefa je u konce a porota tentokrát měla velmi těžkou úlohu. Ale už známe vítěze. Tím se stal Jan Koloničný, kterému se podařilo trefit koš z kliku z půlky hřiště. Nevěříte? My také byli na vážkách, ale je to tak – sami se podívejte!

Tomáš Satoranský
05.11.
Soutěž NBA London Game

Prosmečuj se do Londýna: Soutěž o lístky na zápas NBA je zpět!

Unikátní soutěž stanic Nova Sport ve spolupráci s NBA je opět tady. Chceš zažít atmosféru zápasu NBA a vidět hvězdy NBA naživo? Pošli video s atraktivní basketbalovou smečí a 2 vstupenky na NBA London Game, hrané 17. ledna 2019, mohou být tvoje. A jak tuto cenu vyhrát?