Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
aktualizováno 23.10.
sláva Vleklé spory

Konec hádek, dohoda je na světě! Ledecká může reprezentovat

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká bude moci nadále reprezentovat Česko. Svaz a její manažeři se dohodli na podmínkách reprezentační smlouvy, zbývá to už jen formálně stvrdit podpisy. Na dnešní tiskové konferenci to řekl předseda úseku alpských disciplín Ladislav Forejtek. Zástupci agentury Sport Invest dohodu potvrdili.

Ester Ledecká
28.09.
Válka nekončí Spor o smlouvu

Jednání o Ledecké smlouvě prý krachla. Šéf svazu to ale popírá!

Válka mezi lyžařským svazem a zástupci Ester Ledecké pokračuje. Úsek alpských disciplín a úsek snowboardingu Svazu lyžařů České republiky ukončil jednání o reprezentační smlouvě. Důvodem je podle svazu neustálé zvyšování požadavků, které požadovali manažeři české lyžařky a snowboardistky.

2181384
06.09.
kauza ledecká spor se svazem

Důležitá schůzka skončila a výsledek? Asi vás to nepřekvapí

Ve čtvrtek dopoledne se konala ostře sledovaná schůžka mezi Svazem lyžařů České republiky a agenturou Sport Invest, která Ester Ledeckou zastupuje. Obě strany se shodly, že dnešní vzájemné jednání nebudou komentovat, dokud se spor nevyřeší.

Ester Ledecká
06.09.
peníze ve sportu podpis smlouvy

Svaz vs. Ledecká: Podrobné vysvětlení, proč spolu vedou válku

Kauza dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké děsí snad všechny sportovní fanoušky v Česku. Mohlo by se totiž klidně stát, že jedna z nejuniverzálnějších sportovkyň současnosti, oblékne dres jiného státu! Proč se vlastně handrkuje se Svazem lyžařů kvůli reprezentační smlouvě? Zde je podrobně vysvětleno, o co jde.

Ester Ledecká
03.09.
spor jak to celé dopadne?

Čas na dohodu se krátí. Ledecká potřebuje závodit už za 8 dnů!

Ester Ledecká a její zástupci se společnosti Sport Invest jsou ve sporu se Svazem Českých lyžařů. V úterý večer se sejde Výkonný výbor svazu. Čas totiž hoří. Už za 8 dnů totiž dvojnásobná olympijská vítězka potřebuje jet první závody.

Ester Ledecká
aktualizováno 03.09.
reprezentace hodně ostré

Válka svazu s Ledeckou? Hrozí, že Ester nebude reprezentovat!

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká možná nebude hájit barvy České republiku. Nepodepsala totiž do stanoveného termínu reprezentační smlouvu a podle svých zástupců se cítí vydíraná. Český lyžařský svaz kvůli sporu svolal na úterý mimořádné jednání Výkonného výboru.