Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Cristiano Ronaldo
Aktualizováno 14.7. 2017 14:23
foto je to ta pravá

Je v tom! Ronaldova přítelkyně je těhotná, potvrzuje to tato fotka

Dohady a spekulace jsou u konce. Jeden z nejslavnějších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo bude počtvrté otcem. Tentokrát však jeho dítě nepřivede na svět náhradní matka, jak tomu bylo v předchozích případech, ale jeho aktuální přítelkyně Georgina Rodriguézová.

foto odvrácená strana slávy

Po Messim a Ronaldovi došlo na Suáreze: Když slavil, vandal řádil!

Ty největší fotbalové hvězdy mají po celém světě desítky milionů fanoušků, nezanedbatelný je však i počet lidí, kteří je zrovna v lásce nemají. A svou frustraci dávají najevo všelijak.

Poprvé spolu Pochlubil se fotkou

Ronaldo poprvé s dvojčátky. Podívejte se, jak jim to sluší! FOTO

Cristiano Ronaldo už zase šokoval všechny fanoušky. Portugalec přiznal, že se nedávno stal otcem dvojčat. Děti mu odnosila neznámá matka ve Spojených státech. Ronaldova současná přítelkyně je navíc také těhotná. Teď se hvězda Realu Madrid pochlubila i společnou fotkou.

Prásk.tv píše:

Cristiano Ronaldo - 1
čtěte o tématu Cristiano Ronaldo na Prásk.tv
Fotbalista Zase tají jméno matky

Ronaldo je otcem dvojčat, jeho přítelkyně je těhotná. Čí tedy jsou?

Cristiano Ronaldo dostal od reprezentace volno a má to svůj důvod. Fotbalová hvězda z Portugalska totiž slaví narození svých dvojčat. Už teď má syna a stejně jako u něj, i u nových potomků tají jméno jejich matky. Jeho současná přítelkyně, modelka Georgina Rodríguezová, je navíc také těhotná.

konfederační pohár o 3. místo hrát nebude

Konečně můžu být s dětmi, píše vyřazený Ronaldo. A odjíždí domů!

Portugalci si finále Konfederačního poháru nezahrají. V semifinálovém utkání nestačili na fotbalisty Chile, když jim cestu k zápasu o zlato zavřel třemi zneškodněnými penaltami gólman Claudio Bravo. Na Portugalce tak zbyl boj o třetí místo, u kterého však už nebude Cristiano Ronaldo.

Derek Carr
Aktualizováno 23.6. 2017 10:16
pracháč balík za jeden zápas

Kam se hrabe Ronaldo: Tenhle fotbalista bude brát třikrát tolik!

Nejlépe placeným fotbalistou světa je nově Derek Carr! Že ho neznáte? Tak si dobře zapište, že za jeden zápas inkasuje 1,56 milionu dolarů, neboli 39 milionů korun. Uznávaný quarterback se totiž dohodl na nové smlouvě v klubu Oakland Raiders.

Daniel Křetínský, Lionel Messi a Cristiano Ronaldo
Aktualizováno 22.6. 2017 15:32
peníze dobrá investice?

Za to by mohla mít Sparta Ronalda i Messiho! Křetínský vzal elektrárny

Lionel Messi a Cristiano Ronaldo v dresu Sparty? Jistě, je to sci-fi. Když se ale podíváme na částku, kterou majitel letenského klubu Daniel Křetínský investoval do svého zatím posledního obchodu, nejednoho fanouška Sparty možná napadne, že mohl místo toho koupit hvězdné posily.

měla radost dobrý skutek

Fotka, která dojala svět! Ronaldo potěšil nemocnou holčičku

O Cristianu Ronaldovi se sice v současnosti mluví spíše v souvislosti s daněmi a jeho možným odchodem z Realu Madrid, přičemž sám fotbalista s médii příliš nekomunikuje. K fanouškům má ale stále vřelý vztah, což potvrdil při utkání Konfederačního poháru.

Cristiano Ronaldo
Aktualizováno 22.6. 2017 10:35
zavařil si a je zase klid

Ronaldo prý zůstává, ale fanoušci mu nemohou přijít na jméno!

Humbuk a spekulace, které v minulém týdnu rozvířil jeden z nejlepších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo jsou u konce. Alespoň podle zahraničních médií, která se shodují, že Ronaldo v Realu s největší pravděpdobností zůstane. Portugalec svým trucováním naštval nejen fanoušky Realu, ale i z Manchesteru United, kam tamní fandové doufali, že se vrátí.

Fanoušek Cristiana Ronalda
Aktualizováno 21.6. 2017 10:10
to nevymyslíš dobrá finta

Fanoušek v Tatarstánu se ’oženil’ s Ronaldem. Má to v dokladech!

Fanoušek v Kazani tak moc toužil po podpisu od svého fotbalového idolu Cristiana Ronalda, že nechal Portugalce, aby se mu podepsal. Ale co víc, podpis si nechal zapsat do cestovního pasu a navíc do kolonky "rodina a vztahy", takže se Ronaldem defakto "oženil". Cestovní pas mu tak Ronaldo zničil, ale fanoušek se ho nechce za žádnou cenu vzdát.