Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Cristiano Jr. zářil už v dresu Realu, teď se mu daří i v Juventusu
15.10.
Fotbal Parádní góly

Jaký otec, takový syn. Ronaldo Junior řádil v dresu Juventusu

Má to v genech. Osmiletý syn Cristiana Ronalda ukázal, že umí hrát fotbal stejně dobře jako jeho táta a ve svém premiérovém zápase v dresu Juventusu hned zazářil čtyřmi góly.

Cristiano Ronaldo
aktualizováno 09.10.
Fotbal Ronaldo v problémech

Další důkazy o znásilnění: Ve smlouvě jsou i způsobená zranění

Tohle už zavání pořádným malérem. Spoustu fanoušků věří, že Cristiano Ronaldo Kathryn Mayorgaovou neznásilnil. Na svět ale vyšly další důkazy, které hrají v jeho neprospěch.

Cristiano Ronaldo
05.10.
skandál kauza údajného znásilnění

Ronalda může sex přijít draho. Mluví se až o miliardě dolarů!

Fotbalista Cristiano Ronaldo neustále řeší oplétačky okolo údajného znásilnění, ze kterého ho obvinila Kathryn Mayorgaová. Hvězdě Juventusu teď navíc hrozí, že kvůli skandálu přijde o své klíčové sponzory.

Prásk.tv píše:

Cristiano Ronaldo - 1
čtěte o tématu Cristiano Ronaldo na Prásk.tv
Cristiano Ronaldo
aktualizováno 01.10.
Fotbal Bere to s klidem

Ronaldova první slova k drsnému obvinění: Je to normální

Půjde k soudu, nebo nepůjde? Cristiana Ronalda obvinila Američanka ze znásilnění a portugalské hvězdě hrozí, že se dostane do vězení. Teď se ale poprvé k celé situaci vyjádřil i samotný fotbalista.

Cristiano Ronaldo
aktualizováno 28.09.
kauza vzpomněla si po 10 letech

Průšvih Ronalda: Žena, kterou po sexu umlčel penězi, začala mluvit

Cristianu Ronaldovi se na paty lepí další průšvih. Na světlo světa vychází nové podrobnosti o incidentu, který se měl udát v roce 2009 v jednom hotelu v Las Vegas. Kathryn Mayorgaová tvrdí, že dostala 375 tisíc dolarů za mlčení po znásilnění.

Luka Modrič
25.09.
fotbal galavečer fifa

Modričův večer rozplakal Bobana, trenér Capello prskal vzteky!

Pondělní galavečer v Londýně, kde FIFA udělovala ceny v různých kategoriích za uplynulou sezonu, se neobešel bez kritiky. Cristiano Ronaldo a Lionel Messi se ho totiž nezúčastnili a podle slavných fotbalových trenérů i hráčů tak dali najevo, že vůči ostatním nechovají dostatek respektu.

Cristiano Ronaldo
aktualizováno 21.09.
Fotbal Červená karta

Ronaldo si oddechl! O zápas s bývalým klubem by neměl přijít

Ronaldo se vrátí na Old Trafford. Alespoň na jeden zápas v dresu Juventusu Turín. Po červené kartě, kterou dostal v zápase s Valencií, by měl dostat jen jednozápasový trest a o souboj se svým bývalým klubem by tak neměl přijít.

Pavel Nedvěd a Felix Brych
20.09.
skandál kauza ronaldo

Nedvěd si měl podat rozhodčího! Ten před ním utíkal do šatny

Vyloučení Cristiana Ronalda v úvodním zápase nového ročníku Ligy mistrů má ještě další dohru. Podle reportérů deníku Marca je hlavním aktérem viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd. Ten se měl o poločasové přestávce domáhat konfrontace se sudím Brychem.

Cristiano Ronaldo a červená karta
aktualizováno 20.09.
velký přehled nemá to jednoduché

Všechna Ronaldova vyloučení! Jak dát červenou na 11 způsobů?

Červená karta pro Cristiana Ronalda! Pro mnohé fanoušky to bývá podobně emotivní záležitost, jako kdyby dala fotbalová superstar třeba hattrick. Portugalský útočník byl v kariéře vyloučený už 11krát! A někdy byste opravdu kroutili hlavou, za co…

Cristiano Ronaldo a jeho konflikt před červenou kartou
aktualizováno 20.09.
video objasní se záhada?

Nový úhel pohledu i odhalení? Co udělal Ronaldo před vyloučením?

Jak to bylo s vyloučením Cristiana Ronalda? Zasedli si na něj sudí, nebo se zase udál nějaký blikaneček portugalské fotbalové superstar? Na světě je nové video, které ukazuje celý souboj nové posily Juventusu se zadákem Valencie Jeisonem Murillem.