Ott Tänak
16.09.
Rallye Mistrovství světa

Tureckou rallye vyhrál Estonec Tänak. Jan Kopecký ovládl WRC2!

Estonec Ott Tänak v toyotě vyhrál Tureckou rallye a po třetím vítězství za sebou a letošním čtvrtém celkově se posunul na druhé místo v průběžném pořadí mistrovství světa. Český jezdec Jan Kopecký byl sedmý a stejně jako v předchozích čtyřech letošních startech ovládl kategorii WRC2.

Thierry Neuville
aktualizováno 15.09.

Neuville i Ogier v Turecku odstoupili z 2. etapy, vede Tänak!

Oba hlavní uchazeči o vítězství Thierry Neuville a Sébastien Ogier nedokončili dramatickou druhou etapu Turecké rallye. Belgický lídr mistrovství světa Neuville nemohl pokračovat s poškozeným hyundaiem, francouzský obhájce titulu Ogier s fiestou o něco později havaroval. Potíže měl i další průběžný lídr soutěže Andreas Mikkelsen, a tak se z vedení před závěrečným dnem raduje Ott Tänak. Estonský pilot Toyoty vede o 13,1 sekundy před týmovým kolegou Jarim-Mattim Latvalou a útočí na třetí triumf v MS v řadě.

Ott Tänak
19.08.
wrc mistrovství světa

Estonec Tänak má sezónní hattrick! Triumfoval i na Německé rally

Estonský jezdec Ott Tänak obhájil vítězství v Německé rallye a oslavil třetí triumf v této sezoně mistrovství světa. Pilot Toyoty uhájil v závěrečné třetí etapě první místo před dotírajícím Belgičanem Thierrym Neuvillem, vedoucí muž šampionátu zaostal na druhém místě o 39,2 sekundy.

Kopecký na Bohemce kraloval! Získal tak 6. titul mistra ČR

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký vyhrál Rallye Bohemia a s předstihem si zajistil šestý titul mistra České republiky v automobilových soutěžích. Šestatřicetiletý pilot porazil druhého Václava Pecha o 37,6 sekundy, z dramatického boje o třetí místo vyšel nejlépe Ole Christian Veiby z Norska.

Ze speciálu Jana Dohnala zbyl jen plech
aktualizováno 17.06.
video tohle se nemělo stát

Za 5 minut zbyl jen plech! Takhle shořelo rallyové auto za miliony!

Na Rally Hustopeče prožil hodně smutnou chvíli velezkušený matador Jan Dohnal. Na deváté erzetě mu zničehonic shořel opečovávaný závodní speciál. Škody jsou do milionů..

Jan Kopecký
16.06.
suverén mistrovství čr

Rally Hustopeče vyhrál Kopecký. Naháněl ho rival ze Slovenska

Vítězem Petronas Rally Hustopeče se stal suverén republikového šampionátu Jan Kopecký. Už před první erzetou skončil jeho největší konkurent Václav Pech a tak se na stříbrné pozici umístil Slovák Martin Koči.

Jan Kopecký
aktualizováno 15.06.
Motorsport Rallye Hustopeče

Favorit Kopecký vykročil v Hustopečích za sedmou výhrou!

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký nejlépe vstoupil do Rallye Hustopeče, čtvrtého závodu seriálu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Hlavní favorit vyhrál úvodní tři rychlostní zkoušky a v polovině první etapy má náskok 20 sekund před Polákem Grzegorzem Grzybem. Třetí je Václav Kopáček.

Jan Kopecký
10.06.
Motorsport Mistrovství světa

Neuville vyhrál Italskou rallye o desetiny! Kopecký ovládl WRC2

V poslední rychlostní zkoušce vybojoval Belgičan Thierry Neuville triumf v Italské rallye a zvýšil svůj náskok v čele mistrovství světa. Dlouho vedoucího Francouze Sébastiena Ogiera v konečném pořadí porazil o sedm desetin sekundy. Na prvním místě seriálu má před pětinásobným světovým šampionem náskok 27 bodů.

Nehoda českých závodníků v Africe
aktualizováno 20.04.
video zázrak, že přežili

Hrůzostrašná nehoda českých závodníků! Z auta zbyly jen cucky

Záběry, ze kterých mrazí! Tak by se dala popsat hrůzostrašná nehoda českého rallyového závodníka Martina Ouředníčka a jeho parťáka Davida Křípala. Během marocké rallye posádka se svým vozem udělala několik přemetů a jen zázrakem se jim nic nestalo.

Jak se točí magazín Czech rally 2018
aktualizováno 13.04.
magazín 1. díl

Czech rally 2018: Ukážeme vám zákulisí výroby závodního auta!

V našem prvním dílem magazínu Czech Rally 2018 jsme vám ukázali novinky, jezdce a techniku pro letošní sezónu. Dále jsme se podívali do děje prvního závodu letošní sezóny u nás Kowax Valašské rally a mohli jste vidět zákulisí výroby nového designu závodního speciálu.