Michal Trávník
20.10.
Fotbal 1. fotbalová liga

Jablonec si v Příbrami zastřílel, dal 6 gólů. Hattrick oslavil Trávník!

Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 12. ligovém kole v Příbrami vysoko 6:0. V závěru první půle se trefili Jakub Považanec s Janem Chramostou, po pauze si mezi 51. a 68. minutou připsal svůj premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Michal Trávník a pak se povedenou ranou z přímého kopu blýskl opět Považanec.

aktualizováno 20.09.
paráda tohle se povedlo!

Michal Trávník z Jablonce si užil svou chvíli slávy v úvodním utkání Evropské ligy v Rennes. Trestný kop z 20 metrů zahrál filigránsky okolo zdi a zaskočil i gólmana Tomáše Koubka, který hájí branku francousského týmu. Trefa znamenala vyrovnání na 1:1.

03.09.
nominace fotbalová repre

Další doplnění pro národní tým: Jarolím povolal Trávníka z Jablonce

Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci na úvodní zápas Ligy národů s Ukrajinou a následné přípravné utkání v Rusku o záložníka Michala Trávníka z Jablonce. S drobnými zdravotními problémy dorazil na dnešní sraz v Praze obránce Filip Novák, brankář Tomáš Vaclík se stoperem Jakubem Brabcem se k týmu připojí večer.