Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zemřeli v roce 2018
aktualizováno 26.12.
Vzpomínáme

Sbohem legendy: Sportovci, kteří zemřeli v roce 2018

Smrt patří k běžnému životu. Nevyhýbá se ani sportovním hvězdám. Jinak tomu nebylo ani v uplynulém roce. Některé sportovní legendy se dožily úctyhodného věku, některé podlehly těžkým nemocím a některé si sáhly na život vlastní rukou. Ať už šlo o vicemistra světa z roku 1962 Jozefa Adamce, nebo kapitána italské Fiorentiny, zprávy o jejich odchodu byly nečekané a tvrdé. Připomeňme si, kteří slavní sportovci v roce 2018 prohráli svůj poslední a nejdůležitější zápas.

Juraj Halenár
aktualizováno 05.08.
Fotbalista Dojemný komentář

Foto Halenára na dresech? Takhle reaguje ex zesnulého fotbalisty!

Před dvěma měsíci opustil svět teprve pětatřicetiletý fotbalista Juraj Halenár. Během své kariéry se stal historicky nejlepším střelcem nejvyšší slovenské ligy, hrál za slovenskou reprezentaci či Sigmu Olomouc. FC Petržalka, tedy klub, ve kterém začínal, na jeho počest nastoupí v dresech s Halenárovou podobiznou. Jak na to reagovala expartnerka zesnulého útočníka?

Juraj Halenár
04.08.
Fotbal Dojemný odkaz

Zesnulý Halenár na dresech Petržalky: Výtěžek pomůže synovi!

Na konci června otřásla nejen Slovensko tragická zpráva. Zemřel někdejší slovenský reprezentant a bývalý hráč Sigmy Olomouc Juraj Halenár. Bylo mu pouhých 35 let, když ho našli bez známek života v bratislavském parku. Halenár po sobě zanechal mimo jiných i syna Nikolase, kterému teď slovenští fotbalisté a fanoušci pomohou.

Juraj Halenár
12.07.
Fotbalista Stále čerstvá tragédie

Halenárova ex promluvila a vyvrátila možný důvod sebevraždy

Nejlepší střelec v historii nejvyšší slovenské soutěže Juraj Halenár zemřel 30. června a stále se neví, jaká byla příčina této tragédie. Mluví se o sebevraždě, ale i cizím zavinění. V případě té první varianty se jako nejpravděpodobnější důvod uváděly finanční potíže či rozpory s bývalou partnerkou Romanou, se kterou měl Halenár syna. Právě ona se k celé věci vyjádřila.

Juraj Halenár
06.07.
Tragédie Měl dobrou náladu

Halenár měl pohřeb: Ví se, jak vypadaly jeho poslední hodiny!

Zahalena záhadami je smrt historicky nejlepšího střelce slovenské fotbalové ligy Juraje Halenára. Někdejší útočník Sigmy Olomouc i slovenské reprezentace zemřel z pátka na sobotu v Bratislavě. Jednou z variant je sebevražda, ale ve hře je i cizí zavinění. Co dělal fotbalista pár hodin před svou smrtí? Podívejte se na přehled.

Juraj Halenár
04.07.
Záhada Opravdu sebevražda?

Toto udělal Halenár pár dnů před smrtí. Vážně tedy sebevražda?

Smrt Juraje Halenára, historicky nejlepšího střelce slovenské fotbalové ligy, zůstává stále nerozluštěna. Soudní pitva, která byla nařízena, zkoumá, jestli šlo opravdu o sebevraždu. Stále se totiž pracuje i s variantou cizího zavinění. Bývalý slovenský reprezentant a někdejší útočník Sigmy Olomouc udělal jen pár dnů před svou smrtí něco, co právě sebevraždu do jisté míry zpochybňuje.

Juraj Halenár
03.07.
smrt na slovensku smutná zpověď

Otec Juraje Halenára sebevraždě syna nevěří! Vysvětlil i proč

Slovenská fotbalista Juraj Halenár byl o uplynulém víkendu nalezen bez známek života v bratislavském parku. Příčina smrti se stále vyšetřuje, ale jeho otec Alojz Halenár si myslí, že by si jeho syn na život sám nesáhl. Prozradil to v rozhovoru pro slovenský web Sport24.sk.

Juraj Halenar
02.07.
tragédie juraj halenár

Zvrat v případu mrtvého fotbalisty na Slovensku! Mohla to být vražda

O víkendu otřásla celým Slovenskem zpráva o smrti historicky nejlepšího střelce tamní nejvyšší fotbalové soutěže Juraje Halenára. Několik dní poté, co se v médíích jako příčina smrti skloňovala sebevražda, se začíná hovořit i o jiné variantě!

Juraj Halenár
01.07.
Fotbal Šokující informace

Děsivé detaily smrti Halenára: Toto měl být důvod sebevraždy!

Včera přišla ze Slovenska tragická zpráva o smrti historicky nejlepšího střelce slovenské nejvyšší fotbalové ligy Juraje Halenára. Pětatřicetiletý útočník působil i jednu sezonu v Sigmě Olomouc. Podle dostupných informací spáchal sebevraždu, ze které se odkrývají hrůzné detaily.

Juraj Halenar
30.06.
Fotbal Tragická zpráva

Zemřel útočník Halenár († 35): Hrál za Olomouc i slovenskou repre!

Se šokující zprávou přišla slovenská televize JOJ. Podle jejich informací zemřel bývalý slovenský reprezentant a někdejší útočník Sigmy Olomouc Juraj Halenár. Pětatřicetiletý fotbalista byl nalezen v bratislavském parku bez známek života. Před svou smrtí měl být dva dny pohřešován.