Ján Ďurica
včera 17:15
Fotbal 1. fotbalová liga

Dukla porazila Opavu. Skuhravý slavil výhru proti bývalému týmu!

Fotbalisté Dukly ve 12. kole první ligy doma porazili nováčka Opavu 1:0 a posunuli se na předposlední místo tabulky o bod před Slovácko. Zápas rozhodl až v 89. minutě slovenský stoper Ján Ďurica. Trenérovi Pražanů Romanu Skuhravému se tak vydařil souboj s bývalým týmem, který vedl ještě na začátku sezony.

Michal Trávník
20.10.

Jablonec si v Příbrami zastřílel, dal 6 gólů. Hattrick oslavil Trávník!

Fotbalisté Jablonce vyhráli ve 12. ligovém kole v Příbrami vysoko 6:0. V závěru první půle se trefili Jakub Považanec s Janem Chramostou, po pauze si mezi 51. a 68. minutou připsal svůj premiérový hattrick v nejvyšší soutěži Michal Trávník a pak se povedenou ranou z přímého kopu blýskl opět Považanec.

Bohemka remizovala s Plzní 2:2
19.10.
Fortuna Liga

Senzační výhra byla blízko! Plzeň odjíždí z Ďolíčku jen s bodem

Fotbalisté Plzně ve 12. kole první ligy jen remizovali 2:2 na hřišti Bohemians Praha 1905, když dvakrát dotahovali ztrátu. Hosté nejprve na penaltu Jusúfa Hilála odpověděli vlastním gólem Tilla Schumachera, po trefě Jana Závišky zařídil dělbu bodů Roman Procházka, který byl u obou inkasovaných gólů.

Nikolaj Komličenko
06.10.

Boleslav remizovala s Baníkem. Znovu se trefil Komličenko!

Fotbalisté Ostravy v 11. kole první ligy přišli o šanci dostat se na první místo v tabulce, když v Mladé Boleslavi neudrželi v nastavení vedení a jen remizovali 2:2. Mladou Boleslav poslal do vedení svým jedenáctým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, ale Baník těžil ze standardních situací Roberta Hrubého, po kterých se prosadili Martin Šindelář a Ondřej Šašinka. V závěru pak domácí hráli bez vyloučeného Marka Matějovského, přesto ve čtvrté minutě nastavení srovnal střelou z dálky Petr Mareš.

Milan Baroš
aktualizováno 01.10.
Vulgární výbuch

Baroš po vyloučení řval a prskal. Takhle nadával rozhodčímu

To byla smršť. Milan Baroš neunesl červenou kartu v zápase se Slávií a rozhodčímu to dal hodně najevo. Od červené karty po dostání se do tunelu pro hráče to bylo dlouhých 90 vteřin plných nadávek a vulgarit. A že je Ostrava kraj razovity, tak to stálo za to!

Milan Baroš
aktualizováno 30.09.

Baroš dostal červenou za tvrdý loket. Baník i tak porazil Slavii 2:1!

Fotbalisté Ostravy porazili v 10. kole první ligy vedoucí Slavii Praha 2:1. Baník uspěl navzdory tomu, že od 15. minuty dohrával utkání bez vyloučeného kapitána Milana Baroše, který viděl červenou kartu po intervenci videorozhodčího. Na první gól Martina Filla ještě odpověděl Miroslav Stoch, druhá Fillova trefa v nastavení první půle už ale byla vítězná.

Taras Kačaraba
29.09.

Liberec porazil Olomouc. V lize vyhrál Slovan naposledy v srpnu!

Fotbalisté Liberce porazili v 10. kole české nejvyšší soutěže Olomouc. Slovan v lize naposledy vyhrál na konci srpna, když zdolal Příbram. Do branky Sigmy se trefil Taras Kačaraba, Martin Koscelník a v nastavení završil na konečných 3:0 Matěj Hybš.

Plzeň vs. Sparta
28.09.

Plzeň porazila Spartu. Vyhecovaný šlágr rozhodl Roman Procházka!

Fotbalisté Plzně ve šlágru 10. kola první ligy doma zdolali Spartu 1:0 a ukončili její neporazitelnost v této sezoně nejvyšší soutěže. Obhájci titulu pražského rivala vystřídali na druhém místě tabulky. Pořadí vede o skóre Slavia, která má ještě k dobru nedělní zápas v Ostravě.

Jaromír Zmrhal
23.09.

Slavia je opět první. Vršovické derby rozhodl Zmrhal

Fotbalisté Slavie udolali v utkání 9. ligového kola Bohemians 1905 1:0. Vršovické derby rozhodl v Edenu v 37. minutě Jaromír Zmrhal, který navázal na vítěznou trefu ze čtvrtečního duelu Evropské ligy s Bordeaux. Červenobílí vyhráli v lize počtvrté za sebou a vrátili se zpět do čela tabulky. "Klokani" nad Slavií v nejvyšší soutěži už osmkrát nezvítězili a po druhé porážce po sobě jsou sedmí.

Hráči Sigmy Olomouc
22.09.

Souboj posledních ovládla Olomouc, Dukla se trápí

Souboj dvou nejhorších celků první ligy zvládli fotbalisté Olomouce a Duklu v dnešním utkání devátého kola porazili 1:0. Jedinou branku domácích vstřelil Václav Jemelka a Hanáci díky němu zvítězili po sérii šesti porážek za sebou. V neúplné tabulce poskočili z předposlední na 14. příčku, Pražané jsou stále poslední.