Benjamin Tetteh
aktualizováno 09.12.
Fotbal 1. fotbalová liga

Sparta k smíchu i pláči. Teplice tu vyhrály poprvé od roku 2010!

Fotbalisté Sparty ani v 18. kole první ligy neukončili své trápení a doma s Teplicemi prohráli 0:1. Jedinou branku zápasu dal v závěru Pavel Moulis. Severočeši na Letné zvítězili po osmi letech. Pražanům, kteří vyhráli jen dva z posledních devíti zápasů, patří v tabulce páté místo a na vedoucí Slavii ztrácí patnáct a na druhou Plzeň jedenáct bodů.

Fanoušci Sparty
04.12.

Velká změna v lize: Vedení vyslyšelo fanoušky, tohle je potěší!

Mnozí fotbaloví fanoušci klubů české nejvyšší soutěže se mohou radovat. Na stadiony se vrací sektory ke stání. Rozhodla o tom Ligová fotbalová asociace a to v rámci nového znění Klubového licenčního řádu.

Baník po třech zápasech vyhrál
aktualizováno 02.12.
fotbal Fortuna Liga

Plzeň si poradila s Olomoucí, Baník se dostal z krize

Fotbalisté Ostravy v 17. kole první ligy vyhráli 2:0 v Příbrami a po třech porážkách za sebou bodovali. Tři body si připsala i Plze%n, když stejným výsledkem porazila Olomouc. To v Ďolíčku gól neviděli a malé pražské derby nepoznalo vítěze.

Sparta prohrála na Slovácku
aktualizováno 01.12.
Hra nervů

Divoká výhra Slovácka: Sparta hrála v devíti, nedala dvě penalty

Fotbalisté Slovácka překvapivě porazili v 17. kole první ligy po dramatickém závěru Spartu 2:1. Pražané vedli od 61. minuty gólem Matěje Pulkraba, v 84. minutě ale srovnal Tomáš Zajíc a v nastavení otočil stav z pokutového kopu Marek Havlík. Hosté neproměnili dvě penalty, první nedal Guélor Kanga a druhou v sedmé minutě nastavení střídající Mihailo Ristič. Letenští navíc dohrávali bez vyloučených Kangy a Eldara Čiviče.

Mladá Boleslav remizovala s Karvinou 1:1
01.12.
Fortuna Liga

Boleslav ztratila s Karvinou, ta slaví pod Hrnčárem první bod

Fotbalisté Mladé Boleslavi potvrdili, že se jim proti Karviné nedaří a v 17. kole první ligy s posledním celkem tabulky jen remizovali 1:1.

Teplice vs. Liberec
30.11.

Teplice porazily Liberec. Ve třetí minutě dal jediný gól utkání Hora!

Fotbalisté Teplic v předehrávce 17. kola první ligy porazili Liberec 1:0 a doma zvítězili poprvé po třech zápasech. Severočeský souboj rozhodl už ve třetí minutě Jakub Hora, další velké šance vychytal hostující brankář Filip Nguyen. Slovan zaváhal po sérii čtyř kol bez porážky a v tabulce zůstal sedmý, Teplice poskočily na deváté místo.

Michal Trávník
26.11.
fotbal Chystá se přestup?

Spekulace kolem jabloneckého Trávníka: Ve hře je Slavia i Itálie!

Forma tam je. Michal Trávník si užívá prestiže v Jablonci. Není žádným tajemstvím, že se na "Trávu" chodí dívat agenti například z AC Milán a nyní přichází zajímavá nabídka, která by ještě mohla českou ligou pěkně zatočit.

25.11.

Sparty 125. výročí: Ve speciální dresech jen remíza s Jabloncem!

Fotbalisté Sparty remizovali v 16. ligovém kole s Jabloncem bez branek a zhořkla jim oslava 125. výročí od založení klubu. Domácí byli nejblíže ke gólu v 69. minutě, kdy kapitán Nicolae Stanciu neproměnil penaltu. Letenští nevyhráli ve třetím z posledních čtyř kol a na třetím místě tabulky mají ztrátu devíti bodů na vedoucí Slavii a pěti bodů na druhou Plzeň. Jablonec je čtvrtý o bod zpět za Spartou.

Nikolaj Komličenko
25.11.

Komličenko dál září! V Olomouci dal hattrick, Boleslav vyhrála 4:0!

Ruský fotbalista Nikolaj Komličenko dal podruhé v sezoně hattrick a v 16. kole první ligy vystřelil Mladé Boleslavi výhru 4:0 na hřišti Olomouce. Celkem se vytáhlý útočník prosadil už patnáctkrát. Lepší byl v úvodních 16 kolech jen v roce 2011 David Lafata, který skóroval osmnáctkrát. Úvodní gól zápasu dal Ladislav Takács, Sigma mohla za stavu 0:1 vyrovnat, ale Jakub Plšek neproměnil penaltu, kterou nařídila sudí Jana Adámková, teprve druhá žena v historii řídící prvoligové utkání.

Tomáš Kučera
19.11.
Raper Co z toho bude

Ostuda teplického záložníka. Ve videoklipu urážel Spartu i Berbra

Přijde odplata? Teplický záložník Tomáš Kučera se objevil v klipu rappera Bulhara a uráží v něm kromě Sparty i dvě persony z vedení fotbalu. Romana Berbra a Miroslava Peltu.