Sparta prohrála na Slovácku
aktualizováno 01.12.
Hra nervů

Divoká výhra Slovácka: Sparta hrála v devíti, nedala dvě penalty

Fotbalisté Slovácka překvapivě porazili v 17. kole první ligy po dramatickém závěru Spartu 2:1. Pražané vedli od 61. minuty gólem Matěje Pulkraba, v 84. minutě ale srovnal Tomáš Zajíc a v nastavení otočil stav z pokutového kopu Marek Havlík. Hosté neproměnili dvě penalty, první nedal Guélor Kanga a druhou v sedmé minutě nastavení střídající Mihailo Ristič. Letenští navíc dohrávali bez vyloučených Kangy a Eldara Čiviče.

Na Slovácko se přesune trenér Jihlavy
05.11.
Fotbal Fortuna Liga

Nový trenér na scénu: V pátek povede Jihlavu, v sobotu Slovácko

Fotbalisty Slovácka povede Martin Svědík, který momentálně trénuje v druholigové Jihlavě. Čtyřiačtyřicetiletý kouč převezme mužstvo během reprezentační pauzy jako nástupce Petra Vlachovského, jenž po odvolání Michala Korduly připravoval prvoligový tým zatím ve třech zápasech. Slovácko je momentálně v tabulce nejvyšší soutěže čtrnácté, v sobotu výhrou v Příbrami 3:0 ukončilo sérii osmi porážek.