Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Kaut
aktualizováno 27.12.
msj první zápas

Utrápená premiéra: Češi udolali Švýcary až v prodloužení

Česká hokejová dvacítka vstoupila do mistrovství světa ve Vancouveru výhrou nad Švýcarskem 2:1 v prodloužení. Obrat dovršil v čase 60:52 obránce David Kvasnička. Druhý duel ve skupině A čeká tým trenéra Václava Varadi v sobotu ve 2:00 SEČ proti Rusku.

Pavel Francouz
27.09.
NHL Přípravné zápasy

Francouz s Kautem na farmu: Pro Čechy v Coloradu končí kemp!

Gólman Pavel Francouz a útočník Martin Kaut opouští kabinu Avalanche a stěhují si výstroj do farmářského Colorada Eagles. Tam se oba čeští nováčci pokusí do prvního mužstva prorazit během nadcházející sezony.

Martin Kaut
aktualizováno 23.06.
draft neuvěřitelný příběh

Promiňte mou špatnou angličtinu, řekl Kaut. Pak všechny odzbrojil

Příběh tohoto kluka je naprosto neuvěřitelný. Věděli o něm, že je obrovský talent a dříč, ale jen pár dnů před vstupním draftem NHL vyšlo najevo, že má problémy se srdcem. Okamžitě zamířil na operaci. Ale otazníky zůstaly. Dají mu šanci? A pak uslyšel své jméno.

Filip Zadina
aktualizováno 23.06.
nhl šance pro talenty

Zadinu si v draftu vybral Detroit jako číslo 6! Kaut míří do Colorada

Filip Zadina se stal v prvním kole při draftu NHL volbou pro Detroit Red Wings! Český talent se tak nakonec stal šestým hráčem v pořadí, kterého kluby nejlepší hokejové soutěže světa vybraly. Do elitní společnosti se zařadil i Martin Kaut, jehož si vybralo jako číslo 16 Colorado Avalanche.

Martin Kaut
05.06.
NHL Český talent

Bojoval o MS, chtěl do NHL. Místo toho musí Kaut na operaci srdce!

Útočník Martin Kaut zažil skvělou sezonu. Na mistrovství světa do 20 let byl klíčovou postavou české reprezentace, o jeho služby se opíraly také Pardubice a jeho výkony neunikly ani trenérovi seniorského nároďáku Josefu Jandačovi, který ho měl dlouho v širším výběru pro mistrovství světa. Kaut, který teď pomýšlel na možné angažmá v NHL, uslyšel od doktorů šokující zprávu: "Musíte na operaci srdce".